איך ליצור פניה אפקטיבית באתר הכרויות

 אתר הכרויות

 

אחד האתגרים שניצבים בפני חברים באתרי הכרויות הוא לייצר פנייה אפקטיבית כתגובה לכרטיס. אם חשבתם ששלב יצירת כרטיס באתר הכרויות הוא השלב המורכב, אז טעיתם. אינספור אתגרים מציבים לכם חיי האהבה הוירטואליים והשלב הבא בדרך הוא יצירת קשר.
להתחיל עם מישהי בפאב לא דומה כלל לחיזור וירטואלי. כאן אין קשר עין, ניצוצות לא עפים באוויר ושכחו משפת גוף מפתה או תנועות אגן סקסיות. הכלים שעומדים לרשותכם הם מקלדת, עכבר ולא תזיק גם יצירתיות. זה הזמן להביא אותה במילים מפלרטטות. לא משהו סליזי, אבל בהחלט חושני. איך עושים את זה נכון? מספר עצות לפלרטטן המתחיל ברשת.
 
מותק, רוצה לצאת איתי? איך לא לפנות למישהו אטרקטיבי
 
ונתחיל באיך לא לפנות. כלומר, אתם יכולים לפנות איך שבא לכם, אבל יש דברים שפשוט לא יעבדו לטובתכם. כמו למשל
-          אל תעקצו אותה על כך שמהתמונה רואים שהיא עשתה הגדלת חזה. רוב הסיכויים שהיא לא תחשוב שזה מצחיק או מחמיא וגרוע מזה, היא עלולה להיעלב שמה שמשך אתכם בה זה החזה ולא הנפש הפיוטית או הנשמה הרומנטית שלה.
-          אל תקראי לו גבר כשאת פונה אליו לראשונה – קראי לילד בשמו. ובלי יקירי או מותק, כפרה, נשמה על ההתחלה, עוד אין לכם שמות חיבה.
-          אל תציע לה בפנייה הראשונה ישר להיפגש כולל מפת הגעה לבית קפה השכונתי שלך. יתכן שהיא תיענה להצעתך הנדיבה, אבל עדיף שתעברו כמה שלבים עד שתגיעו לדייט ראשון כמו למשל, הכרות ראשונית דרך התכתבות ושיחת טלפון מקדימה.
-          אל תכתבי לו שזה עתה נפרדת ממישהו ואת ממש לא בטוחה אבל הוא נראה לך האהבה הבאה שלך. אז נכון, סחטיין על הכנות וכל הכבוד על הפוטנציאל, אבל יש כמה מילים שכדאי שתחליפו בניכם לפני שהוא יודע עליך דברים אישיים יותר.
 
איך להתחיל פנייה אפקטיבית?

אל תכתבו כדי לצאת מידי חובה ואל תשכפלו נוסח מנסח – כל כרטיס לגופו. צרו פנייה אישית בהתאם לכרטיס שמצא חן בעיניכם. זכרו, יש דבר כזה שנקרא אפקט הראשונות ובפנייה הראשונה חשוב לא להכביר במילים כדי לא לפספס את הדייט הפוטנציאלי כבר על ההתחלה ומצד שני, גם להיות מיוחד יותר כי יתכן והיא/הוא מקבלים הרבה מאוד פניות מהאתר בבת אחת. כדי לחסוך אגב את המילים תוכלי לשגר קריצה מתוך מאגר הקריצות באתר עם מסר של חיבה כדי לראות אם יש היענות ורק לאחר מכן, שאתם מרגישים שיש לכם פרטנר לתחילתה של הכרות, תוכלו לייצר פנייה אפקטיבית.
 
מה לכתוב בפנייה?

רק על עצמי לספר ידעתי: ניתן להציג את עצמך ולכתוב כמה מילים על עצמך עם הפנייה לכרטיס או תמונה שלך. חשוב לבחור את המילים בקפידה, מה הדבר שהכי מאפיין אותך ומרשים בך, מה כדאי להציג בפני הצד השני.
פידבק חיובי: ניתן להתחיל את הפנייה בפרגון – אהבתי מאוד את מה שכתבת ולהתייחס למשהו ספציפי בכרטיס כדי להראות בקיאות ושבאמת קראתם את הכרטיס ואהבתם אותו.
מדברים אהבה: חשוב להשתמש במילים מקרבות כמו, כיף שיש לנו תחומי עניין משותפים או גם אני אוהב/ת את הקיץ או את בדיוק מה שאני מחפש וכולי.  
הנעה לפעולה: חשוב שמתוך הפנייה שלכם ישתמע שאתם מעוניינים להמשיך את התקשורת ביניכם במדיום אחר, בין אם דרך המייל או מסנג'ר או סקייפ או אפילו שיחת טלפון. תוכלו לסיים את הפנייה במשפט כמו מחכה לתשובה ממך, אשמח אם נמשיך לדבר, הנה פרטי ההתקשרות שלי או שלחי אלי פרטי התקשרות ואשמח ליצור אתך קשר בהקדם.  
  
 
 

מאמרים נוספים בנושא כרטיס באתר הכרויות

 

  

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625