שרות לקוחות ! 1-700-700-450

הכרויות פרק ב' – בחצי השני תתחילו מחדש!

כל סוף הוא התחלה חדשה ובהחלט מגיע לכם ליהנות ממערכת יחסים חדשה ואהבה נפלאה גם בפרק ב' בחיים.

אנחנו, באתר החצי השני מציעים פלטפורמה אינטרנטית להכרויות לגרושים וגרושות ולכל מי שמחפש להכניס אהבה חדשה לחייו ופנוי רגשית למערכת יחסים. 

מעלה מ-28 שנים שאנחנו מחברים בין אנשים!

למה דווקא החצי השני?

אתר ההכרויות החצי השני מיועד ופונה לקהל גולשים שמחפש קשר רציני בלבד ואנחנו מקפידים על מאגר איכותי, אמין ועדכני של אקדמאים ובעלי השכלה גבוהה.

באתר תוכלו ליהנות ממנגנון התאמות מתקדם המאפשר מקסימום התאמות דו כיווניות. כלומר, תוצאות החיפוש המתקבלות לאחר הרישום עונות על הדרישות של שני הצדדים בכדי להגדיל את סיכויי ההתאמה ההדדית.

מה אנחנו יודעים לעשות בשבילכם?

אנו כאן כדי להמשיך לעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות ועושים כבר שנים רבות: מחברים בין פנויים ופנויות המצהירים על רצון למציאת קשר רציני. אנחנו מאמינים בכוח האהבה. כבר חיברנו ושימחנו אלפי אנשים וגאים להמשיך עם זה הלאה עם פלטפורמה שממשיכה להוכיח את עצמה .

במה אנחנו שונים מאתרי הכרויות אחרים?

מכיוון שאנחנו יודעים "שצריך שניים לטנגו", לא נסתפק במה שתחפשו אצל הצד השני ונתחשב וניקח בחשבון את מה הצד השני מחפש. כך תוכלו ליהנות מחיפוש יעיל המבוסס על דרישות הדדיות מותאמות.

איך אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים מעלה מ-28 שנים?

בכדי לדאוג לקהל חברים איכותי, אנחנו מחויבים לתהליך בקרה וסינון בכדי לוודא שהמצטרפים אכן בעלי השכלה גבוהה ומקפידים לאמת את הפרטים טלפונית לאחר הרישום, בו כל נרשם מצהיר על כוונותו בחיפוש קשר רציני. כמו כן, דואגים לזמינות של מוקד שירות לקוחות שייתן לכם מענה בכל שאלה והתייעצות.

דואגים בראש ובראשונה לפרטיות  שלכם

מנגנון ההתאמה הדו כיוונית באתר מאפשר לחברים המתאימים לדרישותיכם בלבד לראות את הפרופיל שלכם ולפנות אליכם. הקשר בין החברים מתבצע דרך מערכת הודעות פנימית, כשפרטי ההתקשרות שעודכנו במערכת האתר יישמרו חסויים, אלא אם אושרו על ידיכם.

הצטרפו עכשיו לאתר החצי השני ותקבלו הזדמנות נוספת לאהבה!


0