הכרויות - מסרים של תשוקה

 הכרויות

 

"את ממש לא בקטע", מאשים אותך הבחור או שאת זורקת לעברו – "למה אתה מרוחק ממני?". לפעמים שפת הגוף שלנו משדרת חוסר עניין, משהו בהבעת הפנים מרתיעה, התנהלות שלנו במהלך הדייט יוצרת סוג תעתוע, אנחנו מאוד רוצים שיאהבו אותנו ובמקום להראות את זה אנחנו רומזים אחרת לגמרי. כיצד אפשר לשלוט בזה? הנה המדריך הצמוד שלכם להראות שאתם מלאי תשוקה ומעוניינים בהמשך הקשר.

 

שפת הגוף שלכם מדברת בשבילכם. אל תשבו רחוק מהפרטנר, אלא קרוב אליו. אם כבר עברתם את השלב הראשוני של ההכרות, הראו לו שאתם חשים עמו בנח. אתם יכולים ללטף לו את היד, להניח עליו זרוע, לדבר בלחש כמעט אל תוך האוזן שלו ולשמור על קשר עין. כמובן שאם אתם קולטים ממנו סוג של מבוכה, התרחקו מעט ונסו שנית. אם הוא עדיין מרוחק, יתכן שעכשיו זה לא הזמן המתאים ועליכם לתת לו עוד קצת זמן להתרגל לנוכחותכם. זכרו, לא לכולם הקירבה הפיזית באה בקלות כזאת.

 

יש אנשים שהם מעופפים באופן טבעי, חולמים בהקיץ או מתקשים לשמור על רצף המחשבה. אם יש לכם נטייה כזו, עליכם להיות בפוקוס ולשמור על ערנות. נסו שלא להגיע לדייט כשאתם עייפים או אחרי הרצאה מתישה או שיחה עמוקה. אם אתם בדייט, אתם צריכים להיות שם, לא רק פיזית אלא גם נפשית ורגשית, עליכם להיות מחוברים. העניקו לפרטנר תשומת לב, הקשיבו לו. אם לא שמעתם מה הוא אומר או לרגע קל לא הבנתם או ניתק לכם חוט המחשבה, בקשו ממנו בעדינות לחזור על הדברים והתייחסו. שימו לב שגם אם בוער לכם לדבר ולהביע דעה, נסו להקשיב ולתת לו הזדמנות להתבטא. עליכם לשאוף לדיאלוג כדי להכיר זה את זו.

 

חיוך הוא הפיתרון האולטימטיבי. שלפו חיוך כשאתם חשים בסוג של ריחוק או רוצים להראות לפרטנר שהוא מוצא חן בעיניכם. חיוך מאולץ נתפש מיד כחיוך מזוייף. חייכו מכל הלב, זכרו שהחיוך מעלה את מצב הרוח וגם מעניק סוג של תחושה נוחה.

 

אל תהיו לחוצים בדייט כי הלחץ עלול ליצור מתח ביניכם למחזר הפוטנציאלי. לחץ עלול גם לגרום לתופעות לוואי מעצבנות – גמגום, בלבול, שפת גוף נוקשה ועוד. החליטו מראש שאתם מגיעים רגועים, קחו נשימה לפני, חשבו רגע טרם עניתם ואם אתם זקוקים פסק זמן קצר לצורך התרעננות – קחו אותו וחזרו לפגישה שאתם מלאים באנרגיה.

מצד שני, אל תהיו היפראקטיביים מדי. לפעמים קופצניות, דילוג, תזזיתיות עלולים לעצבן או להשרות לחץ על הצד השני. לא כולם אנשים דינאמיים כמוכם ואם האנרגטיות המוגזמת או המאולצת הזו נובעת מחוסר שקט, עליכם לנסות להירגע ולקחת דברים בקצב איטי יותר. זרמו עם הפרטנר, אבל אל תקפצו. נסו לבדוק היכן הגבול ולהתאים את הקצב שלכם לקצב שלו. אל תתנו למישהו איטי מדי לא להיות אתם, אם אתם מלאי שמחת חיים אין זה אומר לעצור את השמחה הזו מלהתפרץ החוצה, אלא רק לבדוק אם זו אכן שמחת חיים והתלהבות או לחץ שיוצר תזזיתיות יתר.

 

והכי חשוב נסו לראות את עצמכם במראה, בין אם אתם במקום עם מראה ובין אם מדובר במראה דמיונית. חשבו כיצד אתם מצטיירים בעיני הפרטנר, היו אתם אבל אם אתם חשים שאתם לא מספיק משוחררים ולא מספיק נותנים לדיבורים לעשות את העבודה בשבילכם, אמצו גם שפת גוף שתאפשר לכם לזרום טוב יותר במהלך הדייט. בדייט הבא תרגישו כבר יותר נח ושפת הגוף שלכם תהיה הרבה יותר טבעית.

 

 

מאמרי דייטים נוספים...

לחוצים על דייט

שלב הדייט הלוהט באתר הכרויות

בחורה של דייט אחד מחפשת אהבה

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.586914E-02