כיצד להתמודד עם מפגשי הכרויות כושלים?

 הכרויות
  
אין ספק שלניסיון מר בתחום הכרויות רומנטיות קיימת השפעה רבה על יצירת קשרים חדשים. רבים מאיתנו, שניהלו בעבר מערכות יחסים בעייתיות או טרם חוו דייט מוצלח באמת, עלולים להתייאש במהלך תהליך החיפושים או להפגין חוסר מוטיבציה בכל הנוגע להשקעה בקשר חדש. כמו כן, לכל דייט כושל נוסף השלכה על הדייט הבא ומחזיר צעד אחד אחורה את מי שכבר הצליח להשתחרר מהחששות והפחדים.
אז כיצד מתנערים מהעכבות שנוצרו כתוצאה מהעבר? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להתחיל  קשר חדש בצורה הטובה ביותר.
 
ניקוי העבר הכריזו על התחלה חדשה בחיי האהבה שלכם, שלא נרדפת על ידי קשרי העבר. נכון שלפעמים קשה לשכוח מה שהיה, אבל אם תמשיכו לשחזר את הפרידה האחרונה או לחשוב שוב ושוב על הדייט האחרון שלא צלח – תתקשו מאוד ליזום הכרות או ליהנות מדייטים. זכרו, שכל קשר יוצר אינטראקציה אחרת וזה שהכימיה בדייט הקודם לא עבדה ביניכם לדייט אין זה אומר שעם הדייט הנוכחי היא לא תעבוד. התייחסו לכל דייט כעולם אחר לגמרי, שצופן בחובו הזדמנות להתחלה חדשה.
 
בלי האשמה פעמים רבות אנחנו נוטים להאשים את עצמנו באכזבות או בכישלונות של דייטים, במיוחד אם כבר יצאנו למספר מפגשי הכרויות או ניהלנו מספר קשרים שלא עלו יפה. אתם כמובן יכולים לבדוק אם יש בכם צד בעייתי, אולי משהו שחוסם אתכם מלהיפתח או חשש שעולה, למשל, כשמתפתחת סיטואציה אינטימית יותר ואם יש לכם ספק – פנו לעזרה מקצועית או נסו לשנות את האלמנט שלדעתכם מפריע. אבל, פעמים רבות, שימו לב שלכל קשר דרושים שניים ויתכן מאוד שבכל הדייטים והקשרים שהיו לכם פשוט חיפשתם מלכתחילה או הייתם עם הבן אדם הלא נכון. אם למשל אותו אבטיפוס חזר בכל הקשרים שהיו לכם, כנראה שזה לא הטיפוס המתאים עבורכם. הכרויות חדשות כדאי לנסות ליזום עם אלה  שלפי הפרופיל נראה שלא ממש מתאימים לכם ויתכן שתופתעו לגלות שדווקא ההפך הוא הנכון והניגוד הגמור הוא זה שעושה לכם טוב על הנשמה.
 
הפסיקו עם ההשוואות אם סיימתם קשר רומנטי ואתם מתגעגעים לאהוב הקודם יהיה לכם מאוד קשה להמשיך הלאה. עליכם להפסיק לחשוב עליו ובוודאי שלא להשוות את הנוכחי לאקס. זכרו, הקשר הקודם נכשל וזו בדיוק הסיבה שאתם לא צריכים לצפות מהדייט הנוכחי להשתוות או להידמות לאקס עמו נכשלתם. נהפוך הוא – דייט חדש הוא בדיוק המקום לשינוי גישה, תנו לו להיות מי שהוא ויתכן ותגלו שהוא הרבה יותר מוצלח מהאקס שלכם, גם אם בהתחלה או לכאורה הוא נראה פחות טוב ממנו מבחינה חיצונית או אישיותית.
 
נתקו את הקשר אם הקשר הרומנטי שכשל עודנו נמשך במתכונת מסויימת שמקשה עליכם להתקדם אל הכרויות חדשות ולפתח קשרים חדשים, עליכם להפסיק אותו או לפחות להקפיא אותו עד אשר תחושו מסוגלים לנהל את שני הקשרים במקביל. גם אם זה קשה, לפעמים פשוט צריך לחתוך
  
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625