שחררו את הרומנטיקנים שבכם

 הכרויות
 
בעת החיפוש אחר הכרות זוגית – אנחנו מבצעים סדר עדיפויות בכל הנוגע לפרטנר הנחשק: מתחילים לדרג תכונות ובסופו של דבר, מאפיינים את המחזר האידיאלי אותו נחפש באתר הכרויות. לא אצל כולנו משחקת הרומנטיקה תפקיד חשוב או מככבת במקום הראשון – אבל רבים מאיתנו דווקא נלהבים לגלות יצר רומנטי אצל פרטנר שנתפס אדיש יחסית או מנסים לעשות מחוות רומנטיות כדי להלהיט פרטנר רדום. לרומנטיקה חשיבות רבה בקשר ובכוחה לרגש, לרענן ולקרב בין שניים.
 
כמובן שכל זוג מתייחס לרומנטיקה בצורה אחרת. יש מי שבשבילם הזדמנות לרומנטיקה חלה רק בסיטואציות של יום האהבה או ימי הולדת ויש מי ששומרים על הגחלת באופן קבוע – מתכננים ערב רומנטי כל סוף שבוע או יוצאים לצימר אחת לחודשיים. עבור כל אחת מאיתנו רומנטיקה היא משהו אחר – אחדים יתפסו רומנטיקה במחוות שונות, זר פרחים, סעודה לאור נרות, טיול על חוף הים, נשיקה בלוקיישן בעל נוף מסנוור ואחרים יגלו את הרומנטיקה ברגעים קסומים – רגע של ווידוי, התעוררות יחד משינה, חיבוק מתמשך ועוד.
 
זמן לרומנטיקה

מנסים להיות רומנטיים ולא יודעים איך? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לחשוב באופן יצירתי ובכיוון רומנטי.
שוברים שגרה: נסו לגוון את חיי האהבה שלכם, גם בערבים בהם חזרתם שפוכים מעייפות מהעבודה או הפרטנר מזפזפ להנאתו מול מסך הטלוויזיה ולא עושה רושם שהוא בקטע של יציאה מהבית או בישול רומנטי. הציעו הצעה לבילוי רומנטי ודברו עליה בהתלהבות, כדי לעורר את הפרטנר ולהלהיב אותו בנושא, הזמינו מקום במסעדה, אספו סרט רומנטי מהדיוידיומאט ועוד.
 
תופסים יוזמה:  או פשוט – אל תחכו להסכמה מצידו ואל תגררו לסבב שכנועים מתיש – ערכו את השולחן, זרקו פסטה לסיר, הדליקו נרות, עמעמו אורות ושבו לידו. לפעמים אתם תצטרכו להיות היוזמים בקשר, אל תהססו ליזום ותופתעו כמה גישה חיובית מעלה את המוטיבציה גם בקרב פרטנרים אדישים.
 
וידוי אמיתי: גילוי לב או שיתוף ייחודי מוביל ליצירת קשר רומנטי. כמובן שאתם חייבים לאתר את הסיטואציה הנכונה, כי לא בכל מצב הפרטנר יפתח את סוגר ליבו וגם אתם לא תשתפו בקלות אם תחושו לא בנח בקרבתו. חפשו סיטואציה אינטימית ואפילו לוקיישן מנותק בו נמצאים רק שניכם ונסו ליזום שיחה מלב אל לב. פעמים רבות, גילויים מהסוג האלה יאחדו ביניכם ויתרמו ליצירת אווירה רומנטית במיוחד.
 
ספונטאניות חשובה: גם אם אתם מהסוג שמתכנן כל רגע בחיים, יש מצבים בהם כדאי לגלות ספונטאניות, בייחוד אם אתם חשים לפתע משועממים או שהתחלתם בשגרה מנוונת במערכת היחסים. תפסו את עצמכם בידיים בזמן והציעו לפרטנר לבלות הערב במקום אחר או הגיעו הביתה עם זר פרחים, מתנה או אפילו משהו שהכנתם במו ידיכם להביע תודה ולספר לו שוב כמה אתם אוהבים אותו. אם הפרטנר שלכם הוא טיפוס ספונטאני, אל תבלמו את הספונטאניות שלו וזרמו עם הרעיונות שלו – תגלו שבמקרים רבים ספונטאניות משפרת פלאים את הקשר ומובילה אתכם לסיטואציות רומנטיות שלא ציפתם מראש בהתרחשותן.
 
כמה רעיונות לרומנטיקנים מתחילים: חזרו למקום שבו נפגשתם, ערכו ערב בו אתם מעמידים פנים שאתם בעצם לא מכירים וחזרו שוב אחד אחרי השנה, פלרטטו כאילו נדלקתם זה על זו זה הרגע, שמעו יחד שיר שמרגש את שניכם ורקדו אפילו בסלון של הבית ריקוד צמוד ואוהב, חפשו דרכים להגיד אני אוהב אותך לא במילים אלא דרך שפת גוף – שיגור של מכתב או מייל רומנטי יעשו את העבודה.
      
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.611328E-02