הכרויות אנטימיות , איך לחמם את היחסים

 הכרויות
   
מאת: גמל מדברי
 
יום אחד, לאחר מאמצי הכרויות לא מעטים, פגשתי את האחת שכבר התחלתי להתאהב בה ולספר לכל העולם שיש לי חברה חדשה, היא תפסה אותי לשיחה. ישבנו בבית הקפה השכונתי שלה, רגל על רגל, היא עם הכסא שעון לאחור ואני מנסה כמה שיותר להתקרב אליה, להשיק כוסות קפה ולתפוס ביד הקרה שלה. המבט היה צונן, היא כל הזמן חיפשה את המלצרית או בהתה בזוגות שישבו צמודים על הספות, עיינה מידי פעם במגזין הזרוק על הרצפה ולפתע אמרה – זה לא עובד, היחסים שלנו פושרים.
לקח לי זמן לקלוט למה היא מתכוונת. בהתחלה חשבתי, שהיא בעצם נותנת לי עוד צ'אנס לתקן את המעוות, שעד כה לא הייתי מספיק עם יד על הדופק וזרמתי איתה, כי חשבתי שהכל בסדר אז למה להשקיע יותר מדי? הייתי מאוהב ולתומי חשבתי שגם היא. לא היתה לי הכנה מקדימה, זמן להתארגן על פיתרון או לחשוב על שפצורים לקשר. והנה היא אומרת לי היחסים פושרים ובעצם מתכוונת – בוא נסגור את הבאסטה.
 
יחסים בהקפאה
 
הרבה זמן אחרי שרוקנתי אצלה את המגירות ונשקתי לה על הלחי גוד ביי, חשבתי על מה שהיא אמרה. ניסיתי להבין את המשמעות של דבריה – למה התכוונה המשוררת – מה זה יחסים פושרים. החברים שלי העניקו שלל פרשנויות, כמו צופים מהצד במשחק כדורגל, הם ישבו איתי ואמרו כל אחד בתורו את אבחנו האישית: היא לא חשה לוהטת איתך, לא משכת אותה מספיק, הייתם יותר כמו חברים טובים מאשר מאהבים, לא היתה אש ועוד ססמאות בנאליות שרק עשו אותי מבולבל יותר. לרוע המזל, כבר חוויתי בחיי הכרויות אינטימיות והיא לא היתה הבחורה היחידה בחיי שדיווחה על יחסים פושרים איתי. היתה עוד אחת אחריה שהשתמשה במילה הזאת ואז כבר לא יכולתי לשבת בשקט. התפרצתי ושאלתי – מה זה יחסים פושרים? מה זה דוד שמש? לא חיממנו מספיק את המים? והיא הפתיעה אותי והסבירה בידיוק ולעניין: בהתחלה היה לנו אחלה, הרגשתי שיש לנו את זה, את התשוקה, שבא לי כל הזמן לראות ולגעת בך ואז עברנו לשגרה והיחסים הצטננו ואתה לא שמת לב ואני בטיפשותי, לא אמרתי כלום וככה הפכנו מזוג דביק ומדליק לזוג משעמם שיושב בבית, מעביר ערוצים בשלט ומנסה לגייס בכח נושאי שיחה.
 
מדליקים את הקשר מחדש
 
הכרויות יכולות להתפתח ליחסים אינטימיים שעם הזמן הופכים ליחסים פושרים למדי,  עכשיו סוף סוף קלטתי, יחסים פושרים הם התפנית בקשר בו הלהט יורד בכמה טמפרטורות וכדי לחמם מחדש את היחסים חשבתי על כל מני טיפים שיעזרו לי להבא, לתפוס את הקשר לפני שהוא נכנס להקפאה. הנה כמה עצות שיעזרו לך, המצנן האולטימטיבי, לחמם אותה ואתכם מחדש.
עניין אישי: אל תפסיקו להתעניין בבחורה. יש שלבים פתאום נורא בא להיות אגואיסטים ולדבר על עצמכם. שימו לב לשתף אותה בהכל ולשמוע את חוות דעתה, לתת לה להיחשף בפניכם. אל תעברו בערב לשבת מול הטלוויזיה ולתת לגיבורים בסדרות לדבר במקומכם. התעקשו על זמן איכות ביחד, אפילו רגע לפני שנרדמתם.
מחוות רומנטיות: גם אם זה הכי קיטשי בעולם, אסור לפספס. אני לא אומר שצריך להפריז במשלוחי פרחים, דובוני אכפת לי או בונבוניירות גדושות סוכר. אבל מדי פעם נחמד לפנק אותה במתנה קטנה או לאסוף את שניכם ליום הפתעה בספא, טיול קסום בשקיעה וכדומה. תראו לה שגם אחרי מספר חודשים ביחד, אתם מסוגלים להיות יצירתיים.
דברו על הקשר שלכם: אל תתעלמו מבעיות, וויכוח שהתעורר וסגרתם באמצע כי לא רציתם לקלקל את האווירה. יש דברים שתמיד יציקו לכם בקשר ויתפתחו לממדים עצומים ככל שתמשיכו יחד וככל שתדחיקו אותם. הרי זה שלא ענית לה אם אתה רוצה לעבור לגור ביחד לא יניח לה והיא עלולה לזרוק אותך רק בגלל שאתה לא החלטי או לא התייחסת לעניין. גם אם יש נושאים מעצבנים, דונו בהם ברוגע, תתפשרו, אבל אל תחביאו בצד, אל תתנו ליחסים שלכם להפשיר רק על בסיס ההנחה הסמויה שהבעיות יפתרו מאליהן כי הן לא.
ואל תשכחו שכל קשר לגופו. הכי חשוב זה טיימינג: לתפוס את הקשר בזמן, לא לתת לו לחמוק מידיכם רק כי לא היה לכם זמן או חשק לטפח אתו מספיק. יהיו קשרים שיתפרקו על בסיס אי התאמה ועוד סיבות, אבל אם הקשר שלכם טוב אל תניחו לו להתמוסס רק כי לא היה לכם כח להקדיש לו זמן. אז קדימה, תתחילו לעבוד על הקשר.
 
 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0