שרות לקוחות ! 1-700-700-450

אפליקציית הכרויות החצי השני

למצוא את האדם המתאים לנו עימו נוכל לבלות את שארית חיינו – זו משאלת ליבם של אינספור נשים וגברים כאחד, החל מגילאים צעירים ועד לגילאים מתקדמים יחסית (כולל גיל הזהב בו מאבדים רבים את בן/ת הזוג וחולמים על הכרויות פרק ב' מוצלחות). כפי שרוב מי שבילה אפילו מעט זמן בשוק הפנויים/פנויות יודע לספר מיד – לא קל לפגוש מישהו או מישהי חדשים אשר באמת יתאימו לנו, כך שתיווצר אהבת אמת. אפליקציית ההכרויות החכמה שלנו (אפליקציה בשם "החצי השני") מבטיחה סיכויים גבוהים במיוחד למציאת האחת או האחד.

אפליקציית הכרויות המבצעת התאמות מבוססות תחומי עניין משותפים

סיכויים גבוהים למצוא בן/ת זוג אשר באמת ובתמים יתאימו לנו, כאלו עימם נוכל לפתוח פרק חדש, ארוך ומרגש בחיים, הם דבר נדיר ומבוקש ביותר. כולנו חולמים על מציאת אהבה והתאמה טובה לנו, אך עולם ההכרויות מלא בהרבה יותר חוסר התאמות, אשר יוצרות תסכול וייאוש בקרב לא מעט אנשים. לכן, במקרים רבים בהם נתקלים אנשים באפליקציית היכרות המבטיחה סיכויים גבוהים במיוחד למצוא התאמה טובה, מובן כי רבים מהם מגיבים בסקפטיות.

אך היכרות ספציפית עם אפליקציית היכרות של "החצי השני", מאפשרת להבין טוב יותר מדוע מדובר בפלטפורמה חכמה, כזו אשר סיכויי ההצלחה של ההתאמות שהיא יוצרת הם גבוהים משמעותית מהממוצע. אפליקציית ההכרויות שלנו מבוססת על אותם העקרונות, סוגי המידע והאסטרטגיה המאפיינות את אפן הפעולה של האתר עצמו, הפועל בהצלחה מרובה כבר עשרות שנים. אנחנו ב"החצי השני" מתמחים בהכרויות בין אקדמאים, הכרויות לחתונה, הכרויות פרק ב', הכרויות לגיל השלישי, והדרך בה אנו מבצעים את ההתאמות היא שמביאה לאחוזי ההצלחה המרשימים כל כך.

האתר, בדומה לאפליקציית ההכרויות, מפגיש בין אנשים בעלי תחומי עניין נרחבים משותפים. דוגמה טובה לכך היא אחד מקהלי היעד העיקריים של האתר ושל האפליקציה גם יחד – בני הגיל השלישי. בגילאים אלו תחומי העניין, המנהגים והתחביבים בחיים כבר מגובשים ומבוססים, והתאמה על בסיס תחומי עניין אלו מתאפיינת בסיכויים מצוינים להצלחה בטווח הארוך. כך גם במקרה של קהל היעד המקורי של האתר – אקדמאים. יצירת הכרויות בין אנשים בעלי רקע אקדמאי, גם אם מתחומים אקדמאים שונים, התגלתה לאורך השנים כבעלת סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד לטווח הארוך.

אפליקציית הכרויות החצי השני מתבססת על אותו ההיגיון של האתר עצמו, אך עושה שימוש בכלים הטכנולוגיים רבי העוצמה הקיימים כיום בעולם האפליקציות (למשל – התאמה על בסיס מיקום גיאוגרפי, ניתוח מאגרי נתונים גדולים לצורך מציאת התאמות טובות וכד'). בין אם מדובר בהכרויות פרק ב', כאלו של הגיל השלישי או הכרויות בין צעירים המחפשים את אהבת חייהם – האפליקציה מכווינה את משתמשיה למציאת אהבת אמת והכרויות לחתונה, לא סטוצים או הכרויות שטחיות ומבוססות מראה בלבד. באפליקציה מסוג זה סיכוייכם למצוא התאמה טובה ואהבת אמת הם גבוהים ביותר, הרבה יותר מאשר במרבית הפלטפורמות האחרות הקיימות כיום בתחום.

בקיצור, האפליקציה שהשקנו זה לא מכבר מאפשרת לרתום את דרך המחשבה והפעולה היעילה והמוצלחת העומדת מאחורי הצלחת האתר לאורך שנות פעילותו, תוך שילוב עם יתרונות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר המכתיבה את עולם האפליקציות כיום. אם אתם מעוניינים בסיכויים טובים להכיר מישהו/י לטווח הארוך – כאן תמצאו את הסיכויים הטובים ביותר. שווה בהחלט לנסות!

להצטרפות:

Google Play

App Store


0