מדוע לסטודנטים קשה למצוא אהבה

מאת: מערכת אתר הכרויות החצי השני

שנת הלימודים האקדמית יוצאת לדרך וזה הזמן לבחון מקרוב את חיי ההכרויות והאהבה של הסטודנטים.
בואו נודה באמת: אומנם זו תקופה שכולנו זקוקים למישהו שילווה אותנו ויסייע לנו לצלוח את הלחצים והמתחים שמתווספים ללימודים הגבוהים, אך דווקא בעת זו בחיים קשה לנו יותר מכל למצוא אהבה. אין זמן ולא תמיד יש אנרגיות, אנחנו מסתובבים פחות או יותר עם החבר'ה שהכרנו לאחרונה (סתם כי הם אתנו בהרצאה הקרובה ולא תמיד יש ביניהם את אותו אחד שכבש את ליבנו) ומכאן לכאן קל מאוד למצוא את עצמנו...לבד!
אז זהו, שלא. דברים יכולים להיות אחרת.
לפניכם מספר סיבות מדוע לסטודנטים קשה להכיר ואיך אתר הכרויות אקדמאים יכול לסייע במשימה. שתהיה לנו שנה אקדמית מוצלחת עם הרבה אהבה.

לחץ בלימודים והחשק יורד פלאים
כשיש לחץ בלימודים קשה מאוד להתרכז במשהו אחר מלבדו. אנחנו טובעים במטלות יומיומיות, שעות ספרייה ממושכות, סמינרים, הכנה למבחנים ולא בהכרח יש לנו את המוטיבציה הנדרשת לקום ולחזר עכשיו אחרי הבחור החתיך שעומד ליד המדף של פרויד או לגשת לבחורה המהממת שראינו על הדשא. אתר הכרויות אקדמאים יסייע לכם למצוא אהבה בזמן שנוח לכם, לאחר מבחן או כשהלחץ יורד מבלי שתחכו להזדמנות המתאימה כי היא לא בהכרח תגיע בזמן הנוח לכם ביותר. כל מה שעליכם לעשות זה להתחבר לאתר ולהכיר את מי שנראה לכם מתאים והוא יהיה שם בשבילכם מבלי שתצטרכו לצאת בעקבותיו למסע ברחבי הקמפוס.

יותר מדי סטודנטים לבחור מתוכם
אז נניח שראיתם מישהו הורס בקפיטריה אז מה? אין לכם מושג מה שמו, איפה הוא גר, מה הם תחומי העניין שלו ומה הוא בכלל לומד וכל עוד לא תאזרו את האומץ הנדרש ותיגשו אליו – לא יתפתח מזה שום רומן רומנטי. לפעמים מרוב דובים לא רואים את היער או במקרה שלנו, מרוב סטודנטים לא מוצאים אהבה. מיקוד זה שם המשחק! באתר הכרויות אקדמאים תוכלו לבדוק מי בדיוק הנפשות הפועלות, למיין את המחזרים הפוטנציאלים ולפנות רק למי שעונה על הקריטריונים הראשוניים וכך גם להגיע לאנשים המתאימים לכם ביותר.

מתחרים בכל פינה
ידוע שתקופת הלימודים היא גם תקופת החיזורים והדייטים ולכן, גם אם הבחנתם בעלם חמודות או שמתם עיניכם על היפהפייה התורנית, הרי שיש בטח עוד עשרות כמוכם ששמו לב אליהם ויתכן שלהם יש את האומץ, הביטחון או הקשרים להצליח לחזר אחריהם עוד לפני שהחלטתם אם לעשות זאת בעצמכם.
אז נכון, גם באתר הכרויות אקדמאים יש הרבה אנשים שמחפשים אהבה, אבל יהיה לכם קל יותר להציג את עצמכם במהירות מבלי לגייס דרכי פעולה ואולי אם יהיה לכם כרטיס הכרויות מרשים במיוחד תוכלו לעקוף בסיבוב את כל המחזרים האחרים.

עבודה, לימודים, אין זמן לחיזורים
אומנם יש סטודנטים שמקדישים את תקופת הלימודים ללימודים בלבד אך אלה ברי מזל ומעטים יחסית. רובינו נכרע תחת העומס של לימודים ועבודה כדי לממן את הלימודים או את שכר הדירה והוצאות נלוות ולא בהכרח נמצא את הזמן הדרוש לנו לאתר מי בקמפוס כבש את ליבנו או נתחיל בתהליך הממושך של משיכת תשומת לבו. אתר הכרויות אקדמאים מתאים את עצמו לזמן שלכם: אתם יכולים להתחבר מתי שנוח לכם, בדרך לאוניברסיטה, בחזרה מהעבודה, מכל מחשב נייד או טאבלט או מכשיר נייד שמחובר לאינטרנט ולנהל את חיי האהבה שלכם בקצב שלכם גם אם יש לכם בדיוק שתי דקות עד שהשיעור מתחיל או לפני שאתם הולכים לישון בסיום משמרת.


0