נמאס לי לרצות את אלו שלא רוצות

נמאס לי לרצות את אלו שלא רוצות

 פעם חשבתי שזה נורא מגניב לרדוף אחרי בחורות קשות להשגה. לכבוש מישהי שבכלל לא רצתה בי ונענה בסופו של דבר לחיזוריי היתה המשימה הכי מאתגרת ומסחררת בעולם. כל התשוקה שבי כוונה כלפיה, עשיתי הכל כולל סגנונות חיזור יצירתיים והרבה תחכום ומחשבה כדי להשיג אותה. הבעיה היתה שברגע שהשגתי, כל הקסם פג, כמו כל דבר שאין בהישג ידך והופך להיות נגיש ומובן מאליו. זה העציב אותי, גם חבל על כל הטירחה וגם כעסתי על עצמי שמישהי צריכה לסובב אותי על האצבע הקטנה כדי שאדע להעריך אותה.
אבל בכל פעם שניצבו מולי שתי אופציות, בחורה אחת שרוצה אותי ואחרת שלא מקדישה לי תשומת לב, הייתי בוחר באופן אוטומאטי את זו שמתעלמת מקיומי. כאילו האגו שלי לא סבל סוג של חוסר התייחסות, והתקבע על מי שתכאיב לי ותשגע אותי, שאחרי מאמצים ויזע והרבה הרבה השקעה, יסרב הלב שלי להתאהב בה במקום מישהי עדינה וחמודה שאולי ייקח לי זמן להשתוקק אליה אבל בהדרגה תהפוך לאהבת חיי.
זה ההבדל בין מחזרים רציונאליים למחזרים אמוציונאליים, הרציונאליים יודעים מה טוב בשבילם ומראש חוסכים לעצמם טרדות, זמן ומרץ על בחורות לא נכונות ואילו מחזרים כמוני שפועלים מתוך הרגש בחוסר היגיון מוחלט נתקלים שוב ושוב בבחורות שפשוט לא מתאימות להן, שהיו רק בגדר פנטזיה מתוקה ותו לא.


הבעיה היא שאני הייתי אשם, אני זה שחיפש באתר הכרויות אקדמאים את הבנות הלא מתאימות וניסה שוב ושוב ללא הצלחה לכבוש אותן או שהן סרבו והשאירו אותי ממורמר או שהן נכנעו בסוף ואני זה שיצאתי מחייהן מסיבה לא ברורה. כך או כך, החלטתי שהשנה אני משתנה. שאני מחפש בחורות שמתאימות לי ונלחם ביצר שלי לזנוח אותן אם הן מתאהבות בי בקלות. את הלקח שלי למדתי, שנים של מאמצים התישו אותי סופית.
אך עם כל הכוונות הטובות גיליתי שיש הרבה בחורות שגם אם בהתחלה הן קלילות ואוהבות הרי שבהמשך יש להן קטעים של שליטה, מי אוהב יותר והן מאלצות אותך להתמסר בשלב שלא בהכרח נכון לקשר, שאינך בשל עוד לאהבה, כשאתה כל כך ייגע ואז פתאום הן משנות כיוון ומחכות לך. אחרי מסכת ייסורים כזו, לא בהכרח אני רוצה להישאר.


אז עם אלה גם סיימתי קשרים רומנטיים, החלטתי שאני רוצה מישהי שתהיה כנה ואמיתית איתי מההתחלה ועד הסוף ולא תשנה את דעתה כל שני וחמישי, שתהיה מסוגלת לקבל ולתת אהבה ושגם לא תחנוק כדי שלא אחשוש שהיא יותר מדי בשבילי. ניסיתי להבחין מי מתאימה לי ומי לא מתאימה כבר בשלב של חיפוש באתר הכרויות אקדמאים, רציתי לדעת איך היא מציגה את עצמה, מה היא מחפשת, איך היא נשמעת בטלפון ומה היא אומרת לי בפגישה הראשונה, אם היא הטיפוס החונק או הטיפוס המשחרר, אם היא בקטע או שהיא מחפשת ריבאונד לבינתיים כי היא בדיוק החלימה מהאקס שלה, אם היא פנויה רגשית להתחייב הלאה. הממצאים העלו שיש הרבה בחורות כמו גם בחורים שאין להן מושג מה הן באמת רוצות אבל ברגע שבאתי גלוי וכנה היה לי קל יותר לבחור מי מתאימה לאישיות שלי ומי תחזיר לי אהבה בסגנון החיזור שאני אוהב. והכי חשוב, הפסקתי עם המשחקים בלי אני אתקשר אליך יום אחד או להיעלם לכמה שבועות כדי להתגעגע, לא רוצה יותר משחקי כוחות, אין מי שמנצח ביותר אהבה, מבחינתי אהבה זה גם שויון, ברגע שמשחקים משחק הוגן קל יותר להתאהב ולהתלהב.

אתר הכרויות החצי השני   /   אודות החצי השני   /   שאלות ותשובות   /   האני מאמין שלנו   /   שירות לקוחות   /   להצטרפות  /  מגזין הכרויות ודייטים  /  תקנון


.015625