הכרויות לאקדמאים לפני שהשנה מתחילה

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: מערכת החצי השני
אתם בונים על זה שתמצאו אהבה בפקולטה? מפנטזים שאהובת ליבכם או נסיך חלומותיכן ישבו לידכם בהרצאה או יזמינו אתכם לטוסט וקפה בקפיטריה?
ומה אם שוב תדדו במדשאות הגדולות לבדכם או תגלו שעוד שנה עברה, הסטודנטים מסתדרים בזוגות ואתם עדיין סולו יושבים בספרייה, עמוק בתוך הספרים, מנסים להתעלם מהמבטים המאוהבים שאלה שלידכם מעבירים ביניהם.
נכון שאתם לא רוצים לבלות עוד שנה ואפילו לא עוד סמסטר לבד? אז לפני ששנת הלימודים מתחילה, עוד לפני שראש השנה יוצא לדרך, תחשבו על הכרויות לאקדמאים.

למה לכם אקדמאים?
למה דווקא הכרויות לאקדמאים?  כי אם תחשבו על זה לעומק, זה לא שאתם לא יכולים להתאהב במישהו שאין לו תואר או שהוא מעולם לא חשב בכיוון של לימודים גבוהים, אהבה היא בלתי צפויה ומפתיעה.
אבל בעולם בו לרבים יש תואר אקדמי או שהם בדרך לתואר, זה שרוב הסיכויים תתחברו בקלות יותר לאנשים כמוכם, סטודנטים או אקדמאים. ככה גם תוכלו להריץ חוויות משותפות על מה שקורה בזמן הלימודים, להרגיש שמישהו באמת מבין אתכם או אם מבחינתכם תואר אקדמי הוא עוד נתון שחשוב לקחת בחשבון (ממש כמו שלפעמים חשוב לנו איפה האהבה שלנו גרה, איזה גובה היא או מה צבע העיניים שלה, תחומי הפנאי והסגנון שלה) - יתכן שתרצו שהפרטנר שלכם יהיה אקדמאי או סטודנט בדרך לתואר אקדמי.

אז לפני שאתם דוחים הכרויות אקדמאים בעוד שנה? בואו תבינו כיצד הכרויות אקדמאים באתר יכולים להקל עליכם בחיפוש אחרי אהבה וקשר רומנטי:

להתחיל פנים מול פנים זה לא בשבילכם?
אתם לא לבד. בואו נודה באמת: לחזר אחרי מישהו פנים מול פנים, להעביר לו בזמן קצר ובשפת גוף נכונה שאתם מעוניינים בו - זו משימה מאתגרת ולא מתאימה לכולנו.
צריך למצוא את הטיימינג הנכון, לעניין אותו בשיחה, ולהעביר את המסר. תחשבו מילא  אם אתם ביחד בבית קפה או במפגש חברתי רגוע, אבל כמה המשימה הזו נעשית מורכבת יותר כשמדובר בדיסקוטק או במסיבה או באירוע רועש בו הרבה אנשים מתחרים על תשומת ליבו של אותו מועמד אטרקטיבי. בסיטואציה כזו, יכולות להיות הפרעות נוספות שיפגעו בכוונות שלכם.
באתר הכרויות, לעומת זאת, כל מה שעליכם לעשות זה בזמן שלכם, באמצעות התבטאות אישית במייל, להעביר את המסר במילים שלכם לאדם שאתם יודעים מלכתחילה שמחפש כמוכם אהבה.
יותר קל להגיע, יותר קל להתקרב...
איך תדעו אם הוא מתאים לכם?
כשפוגשים מישהו או רק רואים אותו מרחוק ולא יודעים עליו כלום, הולכים אומנם לפי האינטואיציות אך עלולים לגלות בהמשך שאותו בן אדם, מבחינת נתוני פתיחה, לא מתאים לכם.
לא האישיות, לא תחומי העניין, לא הדרך שבה הוא תופש את החיים. אלה דברים, שבכל חיזור או קשר זוגי, מתגלים לאט לאט ובהדרגתיות.
אך באתר הכרויות לאקדמאים, תוכלו לפחות לקבל מושג ראשוני על אותו אדם שמוצא חן בעיניכם. מי הוא, מה הוא אוהב, היכן הוא גר, יכולת הביטוי שלו, מה הוא מחפש בבת או בבן זוג. בדרך הזו, תוכלו לסנן ולבחור בצורה מותאמת אישית בלי להמר ולקוות שהימרתם נכון.
 אומנם גם באתר הכרויות לא בטוח שהדייט יניב המשכיות, אבל הדייט יתחיל עם רקע בסיסי שיסייע לכם ליצור חיבור חזק יותר בדייט הראשון (או לפחות תגיעו עם נושאי שיחה מעניינים).
באינטרנט, ההיצע גדול יותר
באוניברסיטה שלכם יש אומנם הרבה מאוד סטודנטים, אבל לא תמיד יש ביניכם אינטראקציה.
אתם יושבים בהרצאה מול מרצה שמדבר ולא מעיזים להעביר פתק או לדבר, אחר כך אתם בשיעור, בספרייה שקט, לא תמיד יש לכם אפילו צ'אנס ליצור קשר עם מישהו שמעניין אתכם.
באתר הכרויות אקדמאים, הכל פתוח. יש הרבה מאוד אופציות של סטודנטים או אקדמאים שיעניינו אתכם ויתכן ואפילו תוכלו למצוא מישהו שמצא חן בעיניכם בפקולטה ולהתחיל אתו בקלילות דרך האתר. אז למה אתם מחכים. התחילו את שנת הלימודים בזוגיות.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0