איך למצוא אהבה עד ט"ו באב

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: אביתר

אחרי ששרדתי את הלבד של ולנטיין, ישבתי בבית לסשן של מד מן, אכלתי המון גלידה וגלשתי בפייסבוק להתעדכן מה קורה עם החבר'ה בבילויים הזוגיים שלהם, החלטתי שעד ט"ו באב אני מוצא אהבה. ולנטיין היה עצוב, משביז, ראיתי בפייסבוק את התמונות של הקינוחים הזוגיים, החיבוקים, הניצוצות שעפים באוויר, ורציתי גם. שאלתי את עצמי: למה אתה מחכה. אתה גם רוצה כזה? והתשובה שלי היתה כן, די לחכות, אבל איכשהו עם החיים אנחנו מתגלגלים בין דייט לדייט ונשאר עם לב ריק.
תנו לי לספר לכם מה עבר עלי עד ט"ו באב:

חבר מכיר חברה
ניסיתי הכרויות בין חברים וגיליתי שזה לא עובד. תמיד מישהו נפגש. כשאמרתי לחבר ששידך לי שהבחירה שלו לא מוצלחת, הוא נעלב ונעלב גם בשם הבחורה אליה חזרתי עם תשובה שלילית. כשהשידוך עבר את מחסום הדייט השלישי והיא חזרה אלי בטענה שזה לא הולך, יצאתי אני מבואס ושחלקתי את מה שעל ליבי עם הזוג ששידך לי אותה מלכתחילה, הם תמכו בבחורה וטענו שנודע להן שהייתי מהיר מדי, ילדותי, לא נפתחתי. כעסתי עליהם שהם בוחרים צד (בצד שלה) ועוד מעיזים למתוח עלי ביקורת בלי שהם בכלל יצאו איתי לדייט. היה לי ברור שכל העניין של הכרויות דרך חברים זה לא פשוט.

חיזורים בפאב אפלולי
השלב הבא היה להתחיל עם בחורות בעצמי בכל מוקד אפשרי. התחלתי לצאת לפאבים, שמעתי שיש סצנה לוהטת בתל אביב, אז בחרתי כמה פאבים מרכזיים, החנתי את האוטו, קיללתי את העיר הזאת שאין בה חנייה אף פעם ולא משנה באיזו שעה אתה מגיע אליה ויצאתי לחזר. זה היה מפרך, עלה לי ביוקר, כל המשקאות שהזמנתי לעצמי ולמי שרציתי בחברתה, ולא שמענו כלום מהמוסיקה ואף אחת לא היתה בעניין רציני ועל כל בחורה רצינית ומושכת, היו עשרות מתמודדים. יצאתי משם בדעה שפאבים זה לא בשבילי.

הכרויות בעבודה
אמרו לי שכל הדברים הטובים נמצאים לפעמים מתחת לאף אז חיפשתי קרוב אלי אהבה. חשבתי, מי יודע, אולי היא מתחבאת כאן במשרד הסמוך, ליד מכונת הקפה או בפינת העישון, אבל הבעיה היא שכבר התחלתי עם מישהי גיליתי שכל יום לפגוש אותה לא עושה לנו טוב. היא עקבה אחרי עד לשירותים, שלחה לי מיילים פנימיים, זימנה אותי לישיבות שלא לצורך כשלא עניתי לה. בקיצור, הכרויות בעבודה זה לא עובד.

חפש אותה ברשת
שמעו, לא קלישאה, לקח לי הרבה זמן עד שהגעתי לאינטרנט. איכשהו חשבתי שזה המוצא האחרון, שצריך הרבה ביטחון (שלא היה לי) ושלא פוגשים שום דבר מתאים ואיכשהו גיליתי שכמו חברים רבים שהגיעו והתאהבו, גם אצלי זה קורה. עוד לא אהבה, אבל אוטוטו ט"ו באב וכבר יש לי כמה פגישות עם בחורה שהכרתי ברשת. מסתבר שאיך שפותחים כרטיס כבר מקבלים הצעות ואפילו חביבות ואפשר לבחור מתוך הרבה בחורות! זה עוד לא קרה לי, בדרך כלל היתה רק הצעה אחת או יותר מדי מתמודדים שהאפילו עלי, אבל באינטרנט אתה יכול להיות כוכב עם באמת השקעת בכרטיס שלך באתר הכרויות.
אולי החג הזה לא אהיה לבד, כי כמוני, יש עוד כמה שמחפשות אהבה לט"ו באב, רוצות את הקינוח הזוגי שמוגש במסעדה, את דובונים, להרגיש את הניצוצות עפים. כתבו על זה למישהי ואולי תגלו שהיא לגמרי בראש שלכם.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.586914E-02