הכרויות לקרייריסטים

 הכרויות קרייריסטים

 מאת: שרון דורי

מכירים את המשפט: יש לי לחץ בעבודה ואין לי זמן לאהבה? אתם יודעים כמה חברים שלי הגיעו לגיל 30 פלוס רק בגלל שהם חיו מהקריירה שלהם וחשבו שהיא תספק אותם או דחו את חיפוש האהבה אחרי שהמצב בעבודה יירגע? הבעיה שזה לא באמת קורה. תמיד יש עבודה ותמיד לוחות הזמנים לא שפויים והבוס רוטן שלא עומדים בהספקים והשאיפה היא להרוויח יותר ולהתקדם בסולם דרגות ובאיזשהו שלב אתם מגלים שיפה שאתם קרייריסטים והכל והמשכורת לא רעה וביטוח המנהל מרקיע שחקים והתנאים מפנקים אבל אין עם מי לחלוק אוטו ליסינג, הדירה המעוצבת שוממה והמשכורת השמנה שוכבת בבנק ורק מחכה שהכסף ייצא על מישהי שאוהבים.
הכרויות לקרייריסטים זה אפשרי ולא צריך תירוצים. כל מה שצריך זה להחליט מה סדר העדיפויות בחיים שלכם ולהבין שאהבה לא פוגעת בקריירה אלא ההפך הוא הנכון! כשאני מאוהב אני רק עובד יותר טוב, ביעילות רק מתוך המחשבה שיש לי למה לחכות אחרי יום עבודה עמוס, מישהי לחזור אליה. חוץ מזה, פתאום לכסף יש משמעות וגם לג'וב מטרה. משהו לעבוד בשבילו כדי למממן דירה ביחד אולי חתונה בהמשך וילדים. במקום לחזור מותש מהדייטים אני חוזר קורן משמחה וזה מתבטא בעבודה שלי: יחסי האנוש משתפרים, הקולגות מחייכים אלי בחיבה, הבוס קורץ לי, אני מנסה לתקתק עניינים כדי לצאת מהעבודה מוקדם.
אז איך תוכלו לעבוד על האהבה בלי שמבצע הכרויות לקרייריסטים יפגע לכם בהתקדמות המקצועית? יש לי מבחר טיפים מתוך ניסיוני.

מתאהבים תוך כדי עבודה
אפילו העובדים החרוצים ביותר יכולים לעשות מעת לעת הפסקות חפוזות כדי לשמור על הגחלת. תוכלו לשלוח הודעות טקסט שיגרמו לפרטנר להסמיק או לשלוח לו מיילים, להתכתב אתו בפייסבוק או בצ'ט באתר (אם אתם עוד בשלב של תחילת תהליך הכרויות). תמיד אפשר לצאת לשיחת טלפון (אם אתם לא מעשנים אז תחשבו על זה כמו הפסקת סיגריה רק בלי הסיגריה).

שתפו ביום העבודה שלכם
הגישה של הפרדת ביזנס ופלז'ר היא לא תמיד נכונה במידה וחזרתם הביתה מיום עבודה מעוכים ועצבניים והפרטנר לא מבין מה עובר עליכם. חשוב שתשתפו את הפרטנר ביום העבודה שלכם, אתם לא חייבים להיכנס לפרטים טכניים, אבל כדאי שהפרטנר יבין מה אתם עושים כדי שידע לתמוך ולייעץ וגם לפרגן לכם לאורך הדרך ואתם כמובן תשיבו לו בחזרה בכל הנוגע לעבודה שלו. אירועי חברה, ימי עיון, נסיעות עסקים, כל הזדמנות שתעניק לפרטנר הבנה מעמיקה על העבודה שלכם תתקבל בברכה!

תנו זמן לקשר לעבוד
כמו בתהליך של עבודה, כך גם בתחום של הכרויות. לא קופצים דרגה כל כך מהר ולכן, נסו להיות סבלניים ומשקיענים. אם יש לכם ימים יותר עמוסים מאחרים, נסו לכוון את הדייטים שלכם לימים רגועים יותר כדי שתוכלו להעניק לפרטנר את מלוא תשומת הלב. גם ארוחות בוקר זוגיות לפני העבודה הם רעיון להיפגש על בטן ריקה ולהתחיל את היום בטעם של עוד עם מי שמוצא חן בעיניכם. במשך הזמן תגלו גם שיטות עבודה להצלחת הקשר: מה להגיד, מה לטשטש, איך לחזר, כמו שסיגלתם לעצמכם שיטות עבודה נכונות כך תמצאו גם את שיטות החיזור המועדפות על הפרטנר ועליכם.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה של הפרטנר
אולי עוד קשה לכם להתרגל לרעיון אבל כל המטרה הזוגיות היא השותפות ולא רק בבית אלא גם בעבודה. הקידום של הפרטנר, העלאה במשכורת, השבחים, המוטיבציה מכל אלה תיהנו גם אתם כמי שמנהלים עמו מערכת יחסים וכך הוא מההנאה והסיפוק המקצועי שלכם. לכן, חשוב מאוד שהפרטנר ואתם תהיו מאוהבים גם בעבודה ובמקום העבודה כדי שלכל אחד מכם יהיו חיים מקצועיים מאושרים שרק תורמים לאווירה המוצלחת של החיים הזוגיים.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.586914E-02