דייט תמיכה, שישאר ביננו...

 דייט

 מאת: נאור כ

יש דברים שלא יוצאים מדייטים. שני הצדדים כאילו מחויבים להסכם שבשתיקה, שכל מה שהתגלה בבית הקפה האפלולי בשעות הערב כששני נשמות תועות ומאוהבות באהבה נפגשו. פתאום יוצאים כל מני סודות על תשוקה לאקס או לבוס או חרדה עוצמתית מפני הלבד או הביחד. היא משביעה אותי לא לגלות אף פעם בחיים ואני מתחנן בפניה שלא תפיץ את החלום שסיפרתי לה שחושף אותי במערומיי. יש דייטים שהם כמו נועדו לזיכוך, דייט תמיכה, אני קורא לזה. ברור לשני הצדדים שלא יצא מזה כלום חוץ מערב מדהים בו מצאת מישהו לא לאהוב אבל להתוודות בפניו.
במרוץ אחרי דייטים שיש לפעמים דייטים מצוינים שגורמים לך להאמין מחדש באהבה בעוד שיש דייטים שמחזירים אותך לימים שנשבעת שבחיים לא תתאהב יותר, אנחנו זקוקים לדייטים עיוורים בהם אף אחד לא שופט אותך כמו אוויר לנשימה. דייטים שהם כמו התגלות בין שני אנשים שנפגשו למטרות חיזור אבל מצאו אוזן קשבת וככה הם יכולים להוציא את כל האשפה שהם צברו בתוכם ושמישהו כמוהם, שעובר את אותם הדברים רק מהצד השני, מבין בדיוק מה עובר עליהם.

מי היה מאמין שהדייט יסתיים ככה?
אף פעם אי אפשר לדעת בתחילת דייט לאן דברים יתגלגלו, זה מה שיפה בכל הסיפור. אי אפשר לדעת אם תצא מזה נשיקה או סיפור אהבה לוהט או משהו חד פעמי או חברות לכל החיים. גם אם הגעתם והטעם הוא לא שלכם ואתם מרגישים מרומים או נדלקתם על המראה ואתם משתוקקים למצוא חן, יכול להיות שדברים יקבלו תפנית מפתיעה. אני כבר שחררתי את כל האמונות המוקדמות שלי לגבי דייטים כי כל פעם מחדש הופתעתי לגלות כמה אני לא יודע וכמה דברים יכולים להיות אחרת לגמרי. בחורה נעלמה לי בדייט, בחורה אחרת ביקשה חיבוק כי היא חייבת מגע אנושי וחוף גוף, בחורה אחרת שבכלל לא עשתה לי את זה הפכה לחברה שלי ואהבה גדולה למשך שנתיים.
פעם חשבתי שיש לי אינטואיציות, שאני יכול לזהות ממרחק אם בחורה מעוניינת בי או לא כמו שאני יכול לזהות אם בחורה מעניינת אותי או לא, אבל גיליתי שבשניהם אני טועה. שבחורות לא תמיד מה שהן נראות ושבי יש צד שיכול להתאהב גם בבלתי צפוי.

דייט לא צפוי
אנחנו יושבים זה מול זו. לא ברור לי כל כך לאן היא מכוונת ולפתע היא אומרת לי שהיא מכירה אותי ולא יודעת אם אני זוכר אותה. אני מופתע, מחטט בדמיון ואז נזכר שאנחנו מכירים מהשכונה, גדלנו ביחד ואז היא עברה דירה. מסתבר שזו הילדה שמשכתי לה בצמות, הראשונה שהקפיצה אותי מאדישותי הילדותית, שהעבירה בי רטט לא מוכר והנה היא כאן מולי, שמנמנה יותר, בשלה, מפוקחת, וכל מה שאני צריך כדי להגשים חלום ילדות זה פשוט לגלות עניין ואולי ישחק מזלי. אני חייב את זה לילד שבי, להראות לו שהנה הילדה הכי מתוקה בשכונה רוצה בו. אבל אני יודעת שיצר תשוקה לחוד ומציאות לחוד ובפועל אני לא מעוניין בבחורה שמולי, היא לא מה שהיתה ודי אנמית לטעמי באופי אבל אני מופתע מהפגישה וזה הופך לדייט נוסטלגי בו אנחנו נזכרים בשכונה הישנה ובחברים של פעם ואני שמח שהגעתי, שהרמתי את עצמי מהספה, למרות שלא היו לי אנרגיות והתלבשתי יפה וגם אם אני לא שב הביתה מאוהב ומתפעם אני שב עם חיוך בלב. פגשתי את אהבת ילדותי וזה אמיתי וזה היה ערב בלתי נשכח, משהו לספר עליו לחבר'ה.
אי אפשר לדעת מה יהיה בדייט ולכן, תמיד כיף להגיע ולגלות מה מחכה לך שם.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0