הפסקתי להבין נשים

 אתר הכרויות

 

מאת: לא מניאק

פעם חיפשתי משמעות בחיים. כל סיטואציה שעברתי, כל חוויה מטלטלת, כל משפט שנאמר, הכל חלחל לתוכי. אבל במרוצת השנים ובמרוצת הדייטים הבנתי שיש לי עסק עם עולם מטורף ובחורות הזויות עוד יותר.
לא משנה כמה אינטליגנציה ואיזה IQ, יופי כובש, עוצמה ונוכחות, הן לא מפסיקות להפתיע אותי. כנראה שיש לי ראש גברי מדי או שחונכתי אחרת, שגדלתי בקיבוץ רחוק מנשות העיר החזקות. אני לא תמיד מבין נשים ואם פעם ניסיתי ובכוח ובכל הזוויות האפשריות, דנתי עם חברים, התווכחתי, רציתי שיסבירו לי, שיפרשו בעיני, שיגידו לי למה זרקת אותי? או למה התכוונת שאמרת שמחר נדבר? או זה שאת מנשקת אותי פירושו שאת באמת אוהבת אותי? היום אני לא שואל כלום, אני יוצא מנקודת הנחה שאני פשוט לא מבין וכנראה גם לא אבין.

מה עובר עליה
רוצים דוגמאות? אני אתן לכם. נגיד, הסתמסנו אחרי שהכתבתנו ודיברנו והיה לנו דייט. היא כותבת לי שהיה מרגש ונפלא ושהיא הופתעה. הייתם חושבים שמכאן יהיה דייט שני? זה בדיוק מה שאני חשבתי, אבל מסתבר שצריך לקרוא בין השורות, לא תמיד מפתיע זה בהכרח משהו טוב ומרגש עלול להיות חד פעמי ונפלא, אולי גם זו תחושה לא מציאותית, כי אחרת אין לי איך להסביר שהיא פשוט נעלמה, ולא, היא לא חזרה לאקס, היא עדיין שם, משוטטת בזירת ההכרויות ומדלגת עלי בלי תשובה למה עבר בינינו ואיך לא שמתי לב.
מקרה נוסף, אנחנו יושבים בחוף הים, התפאורה מושלמת, הגלים שוצפים, החול רך וזו הזדמנות מעולה לנשק אותה (דייט שני, סוף הדייט) היא שמה עלי יד, מקרבת את הפה, אבל איך שאני מגיע, היא מתרחקת מופתעת. למה אתה חושב שאני רוצה שנתנשק? היא תוהה בקול רם ומשאירה אותי בפה פעור. מסתבר שהיא חשבה שהרגע הרומנטי הזה הוא רק שלה ובכלל לא מתאים לנו ביחד?
עוד סיטואציה: סוף סוף יש לי חברה, אנחנו מאוהבים וקבענו שנכיר אותה להורים שלי. היא אומרת שהיא כולה ציפייה ואיך שאני כבר קובע מועד בהסכמתה, היא חוזרת בה. לא, לא מתאים, עוד מוקדם מדי, אני בכלל לא חושבת שכדאי שאני אכיר אותם למקרה שניפרד. ואז לך תסביר להורים שלך שהחברה שמאוד חיכתה להכיר אותם בכלל לא רוצה להכיר אותם. כמו שכתבתי קודם, אני לא מבין נשים. בלי תמרורי אזהרה, רק הרבה נורות אדומות שמהבהבות בלי הפסקה ותסלחו לי, לפעמים פשוט מתחשק לי לעצור את האוטו ולרדת לכביש.


לי זה מוזר, לה זה הגיוני
אנחנו נוסעים ושרים ביחד מירי מסיקה. היא צורחת עצור עצור. כבר נבהלתי, חשבתי שדרסתי חלילה חתול או כלב, אבל מסתבר שהיא ראתה את האקס שלה והיא חייבת לראות אותו שוב. אנחנו מסתובבים רק כדי שהיא תוכל לראות אותו מרחוק ואז תעלם מאחורי משקפי שמש וכובע. נשים, לא תמיד הכל ברור, הן לא מפרטות בפניי מה חלף להן בראש, וזועמות שאני שואל אם הכל בסדר. ברור שהכל בסדר סתם נוסטלגיה, היא עונה לי בזעף שבכלל חשבתי שהסיטואציה כולה היתה מוזרה.
הפסקתי להבין נשים, אני מקבלת אתכן כמו שאתן כי גם לנו יש באגים. כל מני דאגות על אליפות כדורגל, חוסר טקט בדיבורים על בחורות ועוד לידכן, אי יכולת להבין לעומק, לנתח ממיליון כיוונים ומיליון פעמים כל סיטואציה של מי אמר למי ולמה הוא התכוון. אז אני כאן בשבילכן, מקבל אתכן כפי שאתן.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

8.300781E-03