10 הדיברות לבליינד דייט מוצלח

 אתר היכרויות

 יש המון סוגים של בליינד דייט. זה שקבענו דרך אתר הכרויות, זה שאמא תכננה לנו דרך חברה של חברה, זה שזוג החברים שדואג לנו ארגן והרשימה עוד ארוכה. בסופו של דבר, דיברתם עם המיועד לבליינד דייט, קבעתם מקום ושעה, התלבשתם, תכננתם מראש מה אתם עושים וכרגע אתם בעיקר בלחץ מהפגישה עצמה. אז כיצד עוברים בליינדייט בשלום ואפילו נהנים מכל רגע?

ליוסי מלמד, מאמן זוגי משום הדרכות וקוצ'ינג, יש את 10 הדיברות לבליינדייט פנטסטי. 

אוספים מידע
הדבר הראשון שמומלץ לעשות לפני בליינ דייט הוא לאסוף מידע על הצד השני. שימו לב שאין הוא אוייב ואנחנו לא נערכים לקרב הגדול. השאיפה שלנו היא לנסות לגלות מה הצד השני אוהב, מתעניין, רוצה וכולי. החלק הזה של איסוף מידע לפני בליינד דייט קל מאוד כשמדברים קודם מספר פעמים דרך אתר הכרויות או בדרך אחרת, שכן נוצרת הכרות בסיסית. 

להכין נושאים לשיחה
אי אפשר להגיע לפגישת בליינד דייט  ולצפות שהיא פשוט תזרום. הצד השני לא גדל איתך לאורך הילדות ויכול פשוט לדבר על כל דבר. לכן, שימו לב, עלינו להתכונן. איך בוחרים נושאים לבליינד דייט? לבחור נושא או שניים מהעיתון של היום, סרט טוב שראית לאחרונה, משהו שקרה לך היום, ספר שכולם מדברים עליו ועוד.

מה אני יכול לספר על עצמי בבליינד דייט?
ע
צרו! תפתחו סטופר, ודברו על עצמכם שתי דקות. נתקעתם איפשהו אחרי 10 שניות? זה מה שקורה לרובנו. לא נעים להיות במצב הזה בפגישה..נכון? עלינו להתכונן טוב יותר לבליינד דייט. מי אתם? איפה גדלתם? המשפחה שלכם? הכלב שגדל איתכם? סידרת הטלויזיה שהכי אהבתם בתור ילדים? תחביבים יש לכם? איפה אתם עובדים? גרים היום? ועוד המון דברים מעניינים שאפשר לספר על עצמכם. בנוסף, מלמד ממליץ להתכונן לבליינד דייט מול המראה ולדבר בקול רם על עצמכם, זה יקל עליכם משמעותית בפגישה עצמה.

מה אני רוצה לדעת?
סיימתם לדבר על עצמכם. אם לא נאמתם נאום של שעה, והצד השני עדיין ער, חשבו כעת מה אתם רוצים לדעת על הצד השני? הכינו לעצמכם סט של 20-40 שאלות שתמיד תוכלו לשלוף במקרה שהצד השני לא קרא את הפסקה הקודמת. 

ה-X שלכם
הוא לא מעניין אף אחד בבליינד דייט. לא מה הוא עשה לכם, לא מה אתם עשיתם לו, ובטח שהעובדה שהוא היה אהבת חייכם ממש לא מעניינת. הימנעו מלדבר עליו בבליינד דייט, להשוות אליו ואם אפשרי רצוי גם לא לחשוב עליו במהלך הפגישה עצמה. 

בית קפה, פאב או מסעדה רומנטית בנמל יפו
את המיקום לבליינד דייט כדאי לבחור ביחד, זה אומר שמקבלים את הסכמת שני הצדדים. אסור שיהיה רומנטי מדיי, כי אז לא יהיה לנו לאן ללכת בחגיגות חצי השנה, ובכך הורדנו את המסעדה הרומנטית. בנוסף, אסור שיהיה רועש מדיי כי אז לא נשמע מה השני אומר ובכך נפסל לו הפאב השכונתי. נשארנו עם בית קפה רצוי שיהיה נוח, ושפתוח עד מאוחר, למקרה שהכל זורם טוב.

התגנדרות זה לא לחלשים!
לא צריך להיות הגבר החדש כדי להתקלח ולהתגנדר, וגם את לא צריכה להיות מלכת היופי בשביל זה.
חשוב לכבד אחד את השני בבליינד דייט בנוכחות מושקעת - תתקלחו, צחצחו שיניים, אל תאכלו שום או בצל לפני, תתלבשו יפה (אבל לא מדיי, זכרו שאנחנו נפגשים בבית קפה). הכבוד הזה חשוב מאוד לרושם הראשוני.
 

מתחלקים חצי בחצי
זהו..חלפו להם שעתיים, המלצרים התחילו לאסוף את שקיות הסוכר מהשולחנות, ואתה מזמין חשבון. הג'נטלמן של פעם, שייך לפעם. מפה יש 2 אופציות בלבד. הראשונה והנפוצה ביותר - מתחלקים חצי בחצי בתשלום בבליינד דייט. השיטה השנייה אפשרית רק אם היה כיף וטוב לשני הצדדים היא שהיום אתה משלם ובדייט הבא היא משלמת. בכל מקרה רצוי לא להתווכח על זה יותר מ10 שניות.

סיום כנה
היה כיף? רוצה עוד? יש לאמור זאת בפרוש. היה בזבוז זמן? אין מצב לעוד דייט? יש לאמור זאת בפרוש בבליינד דייט. אין מקום למשחקי גיל 16 בהם לא מחזירים טלפונים או שולחים מסרים דרך יונות דואר.

ליהנות
הדיבר האחרון אולי החשוב ביותר בבליינד דייט. פגישה עיוורת או לא, צריכה להיות כיף. לא חייב להיות לזה המשך, אבל צריך להיות כיף. אין טעם להיות לחוץ יתר על מידה, אין סיבה להזיע ולחשוש. אם תגיעו מוכנים לבליינד דייט, כנראה שיהיה לכם בטחון עצמי גבוה יותר,תיהיו שלווים ויש סיכוי סביר שתיהנו יותר.

   
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.599121E-02