בחורות שמכבות אותי

 הכרויות אקדמאים

 מאת: רונן המסור

היא מדברת ואני מנסר, היא רוצה שנלך לסרט אבל לא יודעת להחליט מה לראות, היא מדברת בסלולארי תוך כדי פגישה ומסיימת את הערב בזה שהיא מכריחה אותי לאסוף בדרך אליה הביתה את החברה הכי טובה שלה. אני יוצא להרבה דייטים אז כבר קרו לי מקרים של בחורות  שהצליחו לכבות לי את כל ההתלהבות. לא צריך מכבי אש, צריך רק להיות חסרי טקט וכאלה יש בשפע ומשום מה אני ממשיך לפגוש אותן, לצאת אתן ולהתפלא כל פעם מחדש איך מישהי עם כל כך הרבה פוטנציאל לא יודעת להעריך נכון את הסיטואציה שבה היא למעשה מכבה בי את כל התשוקה?
אני רבותיי לא צריך מישהי מושלמת אלא פשוט מישהי לא משעממת, בת שיחה נהדרת, שיהיה לי אתה כמה דברים משותפים (לא הרבה, אבל בסיס איתן) ושהעולמות שלנו ישתלבו יד ביד ולא יתנגשו בום טראח.
אבל בינתיים מדייט לדייט אני מבין את זה יותר, יש דברים שמכבים אותי מהר ואלה דברים קטנים, כאלה שאולי לא תמיד מבחינים בהם אבל ככל שיוצאים ליותר דייטים הם עלולים יותר לעצבן, שזה לא רע, כי ככה לומדים מה כן לחפש אצל פרטנרית נכונה.

שמישהי כבר תדליק אותי
אז כאמור יש הרבה דברים שיכולים לכבות אותי אצל בחורה, נתחיל מזה שהיא לא משתפת פעולה, אומרת לי תתחיל אתה כששאלתי אותה שאלה, גם ריחות גוף לא נעימים עלולים ליצור מרחקים (בנות, כדאי לדעת, בושם לא משפריצים על זיעה קרה), שלא לדבר על בחורות שמאחרות לדייט ומגיעות מצוידות בשלל תירוצים יצירתיים, לשם שינוי שמישהי תגיד לי את האמת, איחרתי וזהו, נמשיך הלאה.
כבר כתבתי קודם, אני לא מחפש מישהי מושלמת, רק מישהי שתצליח להעיר אותי כשאני נרדם. לא קרה לכם שניקרתם בדייטים? לי זה קורה המון, ולא כי השעה כבר מאוחרת, אלא כי הבחורה מדברת ומדברת ומתישהו בדרך איבדתי אותה. אחרי שעה של שיחה חד צדדית זה טבעי. לפעמים הייתי רוצה פשוט מישהי שתדבר לעניין ותדע להקשיב, אבל כנראה שזה יותר מדי לבקש כי כשאני פותח את הפה לרוב הוא נסתם חזרה כי היא חזרה לדון עם עצמה במה ששאלתי (וכן, זה בניגוד לאלה שלא אומרות כלום, השתקניות שרוצות שאדובב אותן). למה אין שום דבר באמצע? ומה עוד מכבה אותי? כשהיא מסתלקת בבוקר של אחרי כאילו זו בושה שהיינו יחד הלילה או כשהיא מסמסת בלי הפסקה ולא נותנת לי אפילו צ'אנס לחשוב אם אני רוצה בכלל לחזור אליה לדייט שני. ויש את הדייטריות שרוצות לעבור מקום, עד שכבר התיישבנו והיה נעים, הן רוצות גיוון, בוא נלך לטייל, בוא נמשיך לסרט, אולי את הקינוח נאכל במקום אחר. עוד לא הכרנו וכבר היא מטרטרת אותי, עושה קניות על הדרך, רוכשת חולצה בחנות הסמוכה לקפה כאילו יצאנו לשופינג ולא לדייט. עם כזאת גישה היא בטח לא תגרום לי להרגיש מיוחד

שלא תעצבן אותי זה כבר התקדמות
אלה דברים שמכבים אותי ולכבוד חנוכה הייתי חייב לשתף אתכם כי אולי תלמדו מטעויות שעושות אחרות ובטח תדעו להגיד לי מה אצלי לא בסדר, שאני מצפה יותר מדי, שאני ביקורתי ואולי גם קפדן, שבעצם מי שמכבה כאן את החשק זה אני אם אני כזה קטנוני.
אז תגידו וחשבו מה שתרצו, מה שבטוח זה שיום אחד תגיע אלי בחורה ומספיק שהיא לא תעצבן אותי על הפגישה הראשונה ולא תכבה לי את התשוקה כבר יהיה לנו על מה לדבר וזה יהיה מספיק טוב בשביל להמשיך הלאה. זה בעצם מה שאני מחפש, מישהי מדליקה שאיך שאני אכבה תנשוף ותאיר אותי בחזרה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625