כשמתחשק לה היא יוצאת איתי

 הכרויות אקדמאים

 איתי

אם תשאלו אותי אם אני תפוס לא אדע מה להשיב בחזרה. יש לי מישהי, היא נהדרת, היא נערת חלומותיי, אבל היא לא זמינה. היא דיילת קרקע שבין גיחה לאירופה לנחיתה בארה"ב שומרת אותי על אש נמוכה, כשבא לה עלי היא מתקשרת ואנחנו נפגשים ויש ניצוצות והכל נפלא וכשלא בא לה עלי, היא מסננת, משאירה אותי ליתר ביטחון בתמונה אבל לא מדברת ברור.
אנחנו יוצאים ביחד אבל לא זוג קבוע, ככה היא מגדירה אותנו ומעולם לא הגענו לשלב שאנחנו בודקים עד מתי הסטטוס הזה יימשך ועם על הדרך אם היא ואני מורשים גם לבדוק אחרים.
אני פנויה היום בין 20:00 ל-22:00 היא מכניסה אותי ואותה למשבצת זמן מוגבלת ואז אני קופץ למלון ואנחנו שותים מרטיני (אני) וקוסמופוליטן (היא) בלובי ונהנים זה מחברתה של זו, כבר הכרנו את החברים המשותפים ואפילו במפגש אקראי את הצד שלי של ההורים ויש על מה לדבר והיא כן מכניסה שיחות על העתיד, אבל היא דיילת אוויר וככה גם הקשר שלנו, כלוא בין שמיים לארץ ולא מוצא לעצמו שדה.

די ! אני רוצה יציבות
מהניסיון שלי אני לא בעד קשרים שמזגזגים בהפכפכות מתעתעת. אני אוהב לדעת איפה אני עומד ולאן פניי מועדות וקשה לי עם קשר שהוא כביכול רציני אבל לא ממוסד. קשה לי שהיא לא תמיד מגלה לי מתי היא נחתה בארץ ומתי היא מתכוונת להמריא. אבל לדעתה, היא לא חייבת לי דין וחשבון, אבל מצד שני, הקשר שלנו זולג לכל הכיוונים ואני לא מצליח למצוא איפה באמת אנחנו ממוקמים – קשר זוגי, קשר ידידותי שכולו משיכה, קשר בהתהוות שמתגלגל ממש לאט ואולי היא פשוט מחכה להזדמנות אחרת ועד אז אני מספיק בשבילה? לכל השאלות האלה אין לה תשובות, היא מתרעמת כשאני בודק ושואל ואומרת שאני מלחיץ אותה ואז אני מיד נסוג, חושש להכעיס ולפספס אותה.

סוגרים קצוות
מרגישים שגם אתכם שומרים בתמונה רק ליתר ביטחון? הפרטנר מתקשר כשנח לו? ואתם לא מסוגלים לוותר על ההזדמנות? הנה כמה עצות שיעזרו לכם לבחון מה נסגר עם קשר לא סגור.

להבעיר את האש
שומרים אתכם על אש קטנה? מצד אחד עושים סימנים של סיימנו את היחסים או אנחנו לא בטוחים בקשר ומצד שני מתקשרים ולא נותנים לכם באופן רגשי להמשיך הלאה? חשוב מאוד שתנסו בכל זאת לתת עוד צ'אנס אחד ולהצית את האווירה. דייטים לעיתים תכופות יותר, פגישות רומנטיות במיוחד, הפתעות קטנות, דברים שיגרמו לו להבין שבאמת אכפת לכם ואתם לא משחקים משחקים. יתכן שהוא חושש להתחיל בקשר הזה, שמשהו עוצר בעדו, אולי הכימיה ביניכם ואולי זה רק אצלו בראש, אבל אם הוא ירגיש בטוח יכול להיות שהוא יעניק לכם את הביטחון המבוקש.

למסד את הקשר
נסו להכניס את הקשר הלא יציב והרעוע למסגרת מובנית יותר של שלוש פגישות מוסכמות בשבוע, מעבר לדירה משותפת, שעות מסוימות בהם אתם מדברים בטלפון או נפגשים ועוד. זכרו שיתכן שמה שמפחיד את הפרטנר זה לאבד את הריגוש ולכן הוא לא מתחייב על שגרה וברגע שהקשר יתייצב וייכנס למסגרת בועה יהיה לשניכם קל יותר להתנהל ביחד.

משדרים על אותו גל
חשוב מאוד שתבדקו אם שניכם מדברים באותה שפה ולא כל עוד חושב שהקשר שלכם הוא אחר. אם היא חושבת שאתם אפלטוניים ואתה בטוח שאוטוטו יש חתונה, סימן שאתם לא מסונכרנים ביניכם ולכן, חשוב שתשבו לשיחה גלויה ותבדקו האם שניכם רוצים אותו דבר ואם הקצב הוא אחר, האם אתה מסוגל לספוג את ההתקדמות האיטית או לא.
 
לנתק כל עוד אפשר
אם הקשר תקוע ולפעמים הכל נהדר ולפעמים הכל לא ואין תקשורת רציפה ואף אחד לא יודע בעצם מה הולך ונמאס לכם לחכות לתשובה או להיות רק פרטנר לעת מוצא – נתקו את הקשר ונסו להתפנות רגשית לקשר אחר, עקבי ומוצלח יותר.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625