משעמם לכם בדייטים

 החצי השני הכרויות

 מאת: יעל מערכת החצי השני

אני מודה ומתוודה, אחרי שוטטות של שנים בעולם הרווקות, התנסויות הזויות ונחמדות, אהבות קלילות ואכזבות קשות, מצאתי את עצמי משתעממת מדייטים. כן, דייט מעצם הגדרתו לא אמור לשעמם אף אחד, הרי המפגש עם אדם חדש יכול להיות מפתיע ומלהיב, אבל אחרי כל כך הרבה דייטים כמעט שום דבר כבר לא הפתיע אותי, לא הפלרטוטים, לא השאלות, לא החיזורים, והקפה כבר טעמו היה מר אחרי כל כך הרבה כוסות הפוך שחלקתי עם בחורים שונים.
באיזשהו שלב, כשרוב החברות שלי כבר עמדו מתחת לחופה עם בחיר ליבן והתרגשו מכל שטות במערכת היחסים, חשבתי לפרוש, אבל עם אמא פולנייה מאחורי ורצון עז לקן חם - לא יכולתי להפסיק. ידעתי שברגע שאצא לחופשה לא בטוח אם יהיו לי אנרגיות לחזור. חיכיתי שמשהו טוב יקרה, שיופיע אותו אביר, שאטעם שוב אהבה ולא עוד קפה מריר עם קוראסון יבש.
רק בשלב מאוחר יחסית נפל לי האסימון. הבנתי שזה לא הם וזה לא הדייטים – זו אני ! אני זאת שמפהקת אחרי עשר דקות בממוצע, אני זאת שלא מתניעה את הדייט, אני זאת שמתקשרת יותר עם המלצר מאשר עם הדייטר שמולי ורק אז התחלתי לשלוט בדייטים שלי ולהפוך את החוויות המשמימות להרפתקאות מסעירות שהפכו את חיי החיזור שלי למרתקים ובסופו של דבר, אפילו הביאו לי את הפרטנר המיוחל. איך עשיתי את זה? הנה כמה טיפים שיפסיקו לשעמם אתכם בדייטים.

לחסל את השתיקות - להגיע עם תוכנית אומנותית
לא מספיק להגיע לבית קפה ולזרום, כי יכול מאוד להיות שזה לא יזרום. חשוב שתגיעו מוכנים עם שאלות ונושאי שיחה ויכולת לתקשר. לא דייטים מאוחרים אחרי שעות עבודה ולא דייטים בסביבה הומה ומחרישת אוזניים. חשבו על לוקיישן אטרקטיבי עם פוטנציאל לאטרקציות אחרי הקפה, כמו למשל, בית קפה בסביבת פארק או בית קפה ליד טיילת, פאב שמריץ גם הופעות חיות – תתפלאו איך השינוי התוכני (ארוחה והופעה) או הסביבתי שבין הליכה קצרה יד ביד אחרי כוס קפה מהביל יכולה לעשות את הדייט לדינאמי יותר.

לדבר על מה שמעניין
רשמו לפניכם ושננו מראש נושאי שיחה שתמיד עובדים, דברים לא בנאליים אלא עסיסיים, בדיחות משעשעות או אנקדוטות הורסות - אלה יכולים להכניס ספייס גם לדייט הכי יבש שהיה לכם אי פעם. לפעמים הפרטנר שמולכם צריך שמישהו ידובב אותו או יעזור לו לצאת מהלחץ ורק אז הוא מצליח להוביל את העניינים ולעניין – עזרו לו במשימה ותעזרו גם לעצמכם ואם לא יצא מזה סיפור אהבה לפחות היה לכם כיף חיים.

פיהקתם? עברו לשלב הבא
נושאי השיחה שהכנתם עדיין הובילו אתכם למבוי סתום? אל תחששו לקטוע דייט משעמם באמצע, לפעמים הפרטנר נסחף אחרי ענייני עבודה שבשבילו מרגשים ובשבילכם בלתי מובנים ומשעממים. נסו להבהיר לו באלגנטיות שאתם לא באותו עולם ונסו לעבור לעולם של תחומי עניין משותפים. לצורך כל, ערכו תחקיר קצר מבעוד מועד, שכולל גלישה לאתר הכרויות, סקירה מקיפה של הכרטיס שלו, לימוד דקדקני של הפרטים ואיתור נקודות דמיון, כך שבמהלך הדייט תוכלו להחזיר דייט אבוד בחזרה למסלול.
שימו לב ! לפעמים גם אתנחתות קלות כמו להזמין עוד קפה, גיחה קצרה לשירותים או צפייה בסרטונים המרצדים על המסך שמולכם יכולים לעשות את ההבדל ולסייע לכם בהעלאת רעיונות מקוריים לשיחה או לבילוי נוסף במהלך הדייט.

עשו רק מה שאתם אוהבים

אל תראו בדייט כמטלה שצריך לסמן עליה
V. גישה שלילית זו תכניס אתכם מראש למלכוד. זכרו שגם אם לאחרונה פחות מתחשק לכם לצאת לדייטים, הרי שדייט זה סוג של בילוי. נסו לעשות במסגרת הדייט דברים שאתם אוהבים לעשות כשאתם לא בדייט כמו למשל, טיול במקום פסטורלי, צפייה בסרט שממש רציתם לראות, ביקור במסעדה שקבלתם עליה המלצה חמה וכך מראש תשלבו בדייט פעילות מהנה שיכולה לגרום לכך שתהינו גם מהדייט וגם מנוכחות הפרטנר. הרבה יותר קל להתאהב במישהו כשנהנים ממה שעושים ביחד.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625