לכל אחד יש הסטוריה

 הכרויות אקדמאים

 מאת: שירה דרורי

הרבה זמן הוא הסתובב כמו צל בחיים שלי. מהרגע שנפגשנו היו ר שתיקות כשנגענו בעבר, כמו בידיים עם פינצטה דליתי ממנו פרטים, הוא העדיף לחיות בהווה ולחשוב על העתיד. בחורות אחרות יגידו: מה אכפת לך מה קרה לו – העיקר שהוא מתכנן קדימה, אבל אני רציתי לדעת אילו משקעים הוא אגר בתוכו, למה הוא לא המשיך לגור עם ההיא ואיך זה שהוא עזב את השווה ברגע האחרון דקה לפני החופה. אתם מבינים, התיאוריה שלי בחיי האהבה אומרת שאם מכירים את חיי האהבה הקודמים של הפרטנר אפשר לדעת יותר על ההתנהלות שלו במערכות יחסים. אז נכון, אסור לשפוט אנשים על הדרך שבה הם אהבו בעבר, אבל מה אם מדובר בנוטש סדרתי או במישהו שיום אחד יקום ויגיד לי שהוא פוחד שזה לא יסתדר בינינו כי מישהי אמרה לו את זה בעבר ועכשיו הוא חי בפחד תמידי?
אני בעד להכיר את ההיסטוריה של הפרטנר. אבל איך עושים את זה בעדינות? כיצד מבררים פרטים אינטימיים מתוך הכרויות קודמות של הדייטר שלכם? מספר טיפים בנושא.

חשיפה בעד חשיפה
הפרטנר יתקשה להיפתח אם אתם בעצמכם לא תפתחו. קל מאוד לבקש ממישהו להיות ספר פתוח ולסגור את עצמכם כמו קונכייה. אז לא. מעכשיו אתם מספרים לו בכנות על כך שנזרקתם או עזבתם והוא בתמורה בוודאי יתוודה מהצד שלו. המטרה בזוגיות היא לייצר אווירה ותחושה שאין סודות ביניכם כבר על ההתחלה.

לשמוע מצד שלישי
לפעמים מי שבאמת יספר לכם את האמת אלה החברים או בני המשפחה של הפרטנר, כי דברים שכואבים או קשים לו מידי לא תמיד קשים או כואבים לחבריו ובני משפחתו. אתם יכולים לברר באלגנטיות ולהבהיר שהבדיקה נעשית מתוך סקרנות ולא חטטנות. עם זאת, קחו בעירבון מוגבל מה שהפרשנים אומרים כי לא תמיד דברים יצאו לאור כפי שהם באמת קרו ועד שלא תשמעו על כך מהפרטנר הכל בעירבון מוגבל.

לזהות סימנים מקדימים
אם הפרטנר זרק פה ושם רמזים לגבי התנהגויות והרגלים שלו – עקבו אחריהם ווודאו שהם לא חוזרים ונשנים. כמו למשל, פלרטוטים עם אחרות, הזדמנויות לבגידה ואפילו יציאות עם חברים על חשבון זמן בילוי משותף. לפעמים קשה לנתק בן אדם מהרגליו הקודמים אבל אם תדעו כיצד הוא התנהג בקשרים קודמים יהיה לכם קל יותר לדעת למה לצפות. עם זאת, אל תשפטו אדם רק על סמך הרקע שלו – יתכן שהפעם הוא באמת השתנה. היו קשובים אך הגיבו בהיגיון. 

מעקב אקסים
ריגול משיכתי הוא דבר ידוע, עשינו את זה עוד כתיכוניסטיות, מתצפתות מהצד על הפרטנר הפוטנציאלי ובודקות על מי הוא שם עין. אבל עכשיו זה הפך למתוחכם יותר: אם אתן מאוד מתעניינות לדעת מי זו האישה ששברה את ליבו הרי שבשביל זה יש גוגל ותמונות משותפות שנשארו כמו שרידים מהקשר הרומנטי ביניהם וחברים שיוכלו לתאר אותה (שוב, בעירבון מוגבל) ואפשר גם לשאול בלי בושה ולא חלילה כדי להידמות לה אלא כדי להבין כמה משמעותית היא היתה בעיצוב התחושה שלו לגבי מערכות יחסים. כנ"ל כמובן לאקסים מיתולוגיים בחייה ואם במקרה הם כולם מסתובבים באותה חבורה אפילו יש לכם מודל ליקוי או להפך – להתנהג אחרת מהאקסים, כדי שהפעם זה באמת יעבוד.
 
להתחיל מחדש
פעמים רבות אנחנו נכנסים לקשר שבויים במתכונת הישנה של חיי האהבה שלנו. נסו להתחיל קשר מחדש לטובתכם ולטובת הפרטנר: בתי קפה בהם לא ביליתם והוא לא בילה עם האקסים והאקסיות, צימרים בהם לא הייתם עם אחרים, תחומי עניין חדשים. לדעת את העבר, לכבד אותו, ללמוד מטעויות אבל להביט בו בדרך מפויסת ולדהור קדימה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

4.736328E-02