האכזבות הגדולות של זירת האהבה

 הכרויות החצי השני

מאת: לירון, מערכת החצי השני

כולם מדברים על לא מצאתי באמת אהבה או לקח לי מאה שנה להשיג אחת או הייתי צריך ממש להתאמץ למצוא אוצר בין כל הכונפות שפגשתי. כן, אהבה זה לא מה שהבטיחו לנו גם אחר כך, ששברת כוס והתמסדת זה לא תמיד הולך טוב כמצופה: לפעמים רבים, לפעמים נפרדים, לפעמים היא מעקמת לך את הפרצוף ולך בא להיות בלעדיה, אבל יש גם כל כך הרבה רגעים של אושר שזה פשוט שווה את המאמץ.

אהיה כנה אתכם הדרך לשם היא לפעמים ארוכה ורצופת מכשולים ודייטים כושלים ויש אכזבות, במיוחד לבחורים כמוני שמגיעים עם נפש רומנטית וציפיות גדולות. אספתי לכם כמה אכזבות שחוויתי על בשרי או באדיבות חבריי שחרטו בזיכרונם את הטראומות הקטנות האלה של זירת הדייטים: אבל זכרו זה יכול לקרות אבל בהמשך רק דברים נפלאים קורים ! אז תחליקו את זה הלאה...

התמונה והבחורה – כל קשר הוא מקרי בהחלט
באתר ההכרויות היא נראתה מדהים. בדיוק מה שחלמתי עליו. לא יפהפיית על אבל איכותית עם תווי פנים מקסימים וחיוך ענק, לא מקל אבל עם קימורים יפים. הגעתי כולי נלהב וחיפשתי אותה מספר דקות בבית הקפה, בדרך עברו העיניים שלי על כמה וכמה בחורות שלא תאמו מבחינת עיניים או צבע שיער לאותה בחורה אבל היתה שם אחת שהזכירה משהו קלוש מהתמונה ההיא רק 20 קילו יותר, תסרוקת אחרת – כמו אותה בחורה רק כעבור עשר שנים. אהה. לא טעיתי. זו היתה בהחלט היא – לא ברחתי אבל בואו נגיד שאת הדייט הזה העברתי מהר. נתתי לה צ'אנס להצטדק, להסביר או להוכיח לי שהיא מדהימה בלי קשר למראה, אבל כשאתה מרגיש שעובדים עליך מלכתחילה אתה לא תמיד מסוגל להיות סובלני אז החלקתי ועברתי לדייט הבא, שאגב היה חלומי והבחורה נראתה קופי בתמונה. כמו שאני אוהב.
טיפ: קחו את התמונה בעירבון מוגבל או פשוט תסמכו על המזל.

בדייט השלישי היא הפסיקה לרצות אותי
שני דייטים היו מדהימים, מהסוג שאתה נשאב אל תוך עולמו של הפרטנר ורוצה להיות שם לתמיד. כבר כמעט סגרתי אולם (בדמיון) וחשבתי איך היא תראה אצלי בדירה, כיצד נעביר ביחד את הווי קנדים ואיזה זוג מקסים נהיה. אבל בדייט שלישי היא התרחקה, לא פצתה את הפה וכשכבר אמרה משהו זה נשמע כמו תירוץ צולע לזה שירד לה החשק והיא כבר בקטע של מישהו אחר. נכון, זה קורה, גם לי ההיי לא תמיד בשיאו אבל כאן הבנתי שזה נגמר בינינו ושחררתי, אבל כן, חברים, בוודאי, התבאסתי.
טיפ: אל תתכננו את העתיד לפני שהוא קורה לכם.

ההורים שלה לא סבלו אותי
בינינו היתה כימיה נפלאה, הכל זרם והיה כייפי עד שהיא ביקשה ממני להצטרף אליה לברביקיו משפחתי. זה נשמע לי נחמד, רציתי לבדוק מאיפה נפל התפוח המתוק שהגיע אלי אבל כשהגעתי לעץ, כלומר למשפחה, גיליתי שהם חשבו שהתפוח שלהם התגלגל לידיים הלא נכונות ! אבא שלה חקר אותי, אמא שלה עשתה פרצופים, האחיות שלה הסתודדו מאחור ובן דוד שלה אמר שאני ממש לא הטיפוס שלה. הם הורידו לה את החשק לגמרי ולא ברור למה, התחנפתי כמו שצריך, הייתי הבחור שכולם תמיד אוהבים (כן, כן, ההורים של חברות קודמות העריצו אותי) אבל זה פשוט לא הלך וכטיפוס משפחתי היא נכנעה בסופו של דבר לגחמות של בני משפחתה ואחרי כמה מריבות בנושא התפצלו דרכינו.
טיפ: פגוש את ההורים רק כשאתה לגמרי מוכן, עשה עבודת תחקיר ראויה ותגיע מוכן להכל.

מרגע שעברנו לגור יחד הקשר התמוטט
כשיצאנו ביחד הכל עבד טיפ טופ. היא ישנה אצלי, אני נחתי אצלה, חיינו חיים משותפים במסעדות, בתי קפה וערבים בסלון שלי או שלה, אבל אז החלטנו להצעיד את הקשר קדימה ולמסד אותו תחת קורת גג אחת. אז נכון שההתרגשות של ההתחלה, מלאכת העיצוב ובחירת החפצים האיקאה החזיקה מעמד אבל כעבור מספר שבועות כבר לא סבלנו זו את נוכחותו של זה, רבנו על הכל, היא גירשה אותי שחברות שלה באו לבקר, עברנו לישון בחדרים נפרדים ובסוף בבתים נפרדים. כנראה שזה לא נועד לקרות.
טיפ: מעבר למגורים משותפים הוא מבחן חשוב – אל תוותרו עליו ולא משנה אם יש סיכוי שתגלו שאתם לא מסתדרים. עדיף לגלות את זה עכשיו, לפני שהתחתנתם או נולדו לכם ילדים.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

6.835938E-03