דברים קטנים שהורסים דייטים

 הכרויות

 

מאת: לירון, מערכת החצי השני

פעם אחת היה לי דייט שהתחיל מדהים. פגשתי אותה כמובן בזירה השוקקת של אתר הכרויות, היה בינינו לגמרי קליק מקוון וההתכתבות זרמה ואחר כך בטלפון לא הפסקנו לדבר ואז בפגישה צחקנו בקול רם והתבדחנו על הכל וכבר כמעט סגרנו דייט שני שלקראת סיום הפגישה הופיע באקס שלה. טוב, הוא לא הופיע, שום דבר מזה לא היה מתוכנן. הוא במקרה עבר באורח מקרי לחלוטין בבית הקפה בו ישבנו עם זוגתו הנוכחית וגרם לדייט שלי להתחיל לרעוד, לגמגם ומכאן הכל רק השתבש. היא הפכה לקרירה, עצבנית ולמעשה חתכה איתי.
אז נכון, דברים כאלה הם לא צפויים ובהופעתו של אקס מיתולוגי אי אפשר באמת לשלוט אבל יש גם כל מני שיבושים קטנים שהם לגמרי באשמתנו, שאנחנו לא מייחסים להם מספיק חשיבות והם מעכירים את האווירה ואפילו עלולים להרוס לנו את הסיכוי לדייט הבא.
לפניכם רשימה של כמה דברים קטנים שחשוב לשים לה אליהם כי אתם יודעים, ההצלחה בדייטים תלויה גם בפרטים הקטנים ביותר...

איחורים
כלל ראשון בדייטים - תגיעו בזמן וכן, אפילו לפני הזמן. מבחינתי תחכו בסמוך לבית הקפה, תקיפו כמה בלוקים עד שהפרטנר יגיעו, אפילו תשבו על כוס קפה ראשונה לבדכם כי אין כמו לייבש את הפרטנר שלכם. זה עושה רושם לא טוב ומעצבן, במיוחד בסיטואציה מותחת כמו דייט ראשון שכל דבר קטן יכול לעשות את ההבדל. אז תכוונו שעון, תנהלו נכון את הזמן ותופיעו לדייט כשאתם מוכנים לחכות ואם הפרטנר איחר נסו לא לעשות מזה ביג דיל – כשתכירו טוב יותר תוכלו כבר להעיר לו על זה.

חנייה רחוקה       
אם בחרתם מקום נטול חנייה וכעת עליכם להזיע בשיא החום עד שתגיעו לבית קפה זה יכול לבאס אתכם ואת הפרטנר כי בטח גם הוא באותו סרט, הולך ומזיע עד לבית הקפה בבגדיו הנקיים. חשוב שתבררו מראש אם למקום יש חנייה צמודה או לפחות חנייה בקרבת מקום ואם אתם מגיעים לדייטים שלכם בתחבורה ציבורית אז מומלץ לבחור מקום שקרוב לתחנות של שניכם.

סימוסים
אתם יודעים איך זה, היא בדיוק הביטה עמוק בעיניים שלכם וזה היה רגע רומנטי קסום ואז לפתע הנייד שלה החל לרטוט – היא עונה ומתחילה שיחה קשקשנית בינה לבין החברה הכי טובה שלה כאילו אתם בכלל לא שם. אז חבר'ה, עזבו אתכם מהחיבור. שום דבר לא יקרה אם לא תהיו זמינים למשך דייט אחד שלם. לפני הדייט רצוי לכוון את הסוללרי על שקט ולהתאפק מלענות לשיחות או לסמסים ולא, אל תסמסו אני עסוק אלא אם כן זה ממש דחוף.

המולה ורעש בבית הקפה
עוד בענייני לוקיישן. כדאי לדאוג מראש ללוקיישן ולבקר בו או פשוט לבחור לוקיישן מנצח בו כבר היו לכם דייטים או שאתם מכירים ויודעים שהוא בית קפה אינטימי ובעל אווירה נעימה, שאין בשעה שיש לכם דייט המון ילדים רעשנים, שהשירות אדיב ושמקומות הישיבה נוחים. תודו שהרבה יותר כיף לשבת בדייט ארוך כשהמושבים מרופדים ונעימים.

ניקורים
אם הגעתם עייפים, למשל, אחרי משמרת מתישה בעבודה אתם בהחלט עלולים לנקר ולפהק ואם מדובר בסרט אפילו להירדם בקולנוע. אז חבר'ה להתעורר ! אם אתם יודעים מהראש שהדייט יוצא בטיימינג לא מתאים עדיף שתבטלו אותו מאשר שתגרמו לפרטנר להרגיש שהוא משעמם לכם את החיים.

בלק אאוט
סניליות בגיל צעיר? הכל אפשרי כשעייפים או לא מרוכזים. לפתע פרח מזיכרונכם השם שלה או אין לכם מושג מה בעצם רציתם להגיד או לשאול. נסו לשמור על קו מחשבה רציף גם אם הפרפרים בבטן או היין ששתיתם שיבשו לכם את המחשבה הצלולה.

מעקב אחרי השעון
אל תעקבו אחרי השעון במהלך הדייט. מעקב כזה מצביע על חוסר נימוס, כאילו אתם כבר משתוקקים להסתלק מכאן ולגמור את הדייט. נסו לא לקבוע דייט בין משימות או פגישות אחרות וגם לא דייט אחרי דייט, התרכזו בדייט עצמו אחד לאחד ותיהנו מכל רגע בלי לחשבן דקות.

סוגיית מי משלם
כן, תתפלאו איך סוגיה כל כך מינורית יכולה להוביל לוויכוח ראשון או פשוט לסיטואציה לא נעימה בה אתם לא יודעים אם להציע או לא והפרטנר נעלב שבחרתם לא לחלוק או להפך - הצעתם לשלם עליו. נסו להציע בחיוך לחלוק בחשבון או להזמין כמו למשל, בפעם הבאה עליך או יאללה מתחלקים? אם תפתרו את הסוגיה בקלילות ובחיוך אולי הדילמה תיפתר מעצמה.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0