הדייט הראשון

 הכרויות

 

איכותית, נאה, מעניינת, מחפשת תקשורתי, רגיש, חם, פתוח.......
באמת שלא היה לי מושג מה אני באמת רוצה – איך להציג את עצמי ומה אני מחפשת...פרסמתי מודעה בכל אתר היכרויות שמכבד את עצמו.... ולא קיבלתי הרבה פניות "שוות".
אחרי 10 שנים של נישואים שמתוכן אפשר למנות את רגעי הזוגיות בקושי על יד אחת... קצת גוועו בי כל הרגשות. לא האמנתי שפגישה אחת תחזיר את כל זה בחזרה.
דן – נראה חמוד בתמונה – נראה עוד יותר חמוד במציאות. מאד פחדתי מהדייט הראשון – אני כבר לא אותה בחורה שהיתה פעם – אחרי 3 הריונות ולידות, דיאטות מרובות, בעיות בריאותיות.... כבר לא מרגישה כל כך סקסית כמו שהרגשתי פעם. הבטחון העצמי די נמוך. ולכן היה לי קשה להסביר לעצמי איך מהרגע הראשון שראיתי אותו הרגשתי כל כך חופשיה, כל כך אני עצמי, כל כך מלאת בטחון. וכל כך נמשכתי אליו – חשבתי קודם שהמשיכה המינית אבדה לי אולי לעד.
בשניה אחת חזרתי להיות רווקה בת 20 + עם תחושות של בת שש עשרה..... חושבת עליו כל היום, מפנטזת עליו. מרגישה את הפרפרים בבטן.
כשהוא הגיע אליי לפגישה השניה ב – 23:30 בלילה אליי הביתה, לא חשדתי לרגע שמדובר במאצ'ו גברי ממוצע שמחפש סקס – הייתי בטוחה שמצאתי חן בעיניו באמת.
אז שכבנו - והיה נחמד, לא יותר מזה - השיחה שאחרי, עם הסיגריה שאחרי היתה הרבה יותר כייפית מהסקס. אין ספק שהוא חתיך, סקסי וחמוד. אך בימים האחרונים מתגנבות לליבי מחשבות אחרות שבהתחלה ניסיתי לסלק אותן מחשש שאלו סתם פחדים ) אבל אני חושבת שהאינטואיציה שלי נכונה. הבחור רוצה רק CASUAL SEX ולא יותר מזה... בשיחת הטלפון האחרונה שהיתה לי איתו - קיבלתי את התחושה שהוא מנסה לנפנף אותי -  לא ממש התחשק לו לדבר איתי - אבל להפגש איתי ביום שלישי הקרוב אצלו בבית , הוא מאד רוצה. אני כותבת את זה עכשיו כדי שאחרי זה אוכל להגיד לעצמי – "אמרתי לך!!" כי בכל זאת אני אסע אליו ביום שלישי – אפילו שאני יודעת שזה לא מה שאני מחפשת. בעצם, אפשר להגיד שאני עדיין לא יודעת מה אני מחפשת ומה אני רוצה אבל אני בפירוש יודעת מה אני לא רוצה! ואני לא רוצה בחור שמחפש רק סקס, אני לא רוצה בחור שלא ירצה לדבר איתי כל יום, אני לא רוצה בחור שלא יחשוב עליי.... בקיצור אני רוצה להרגיש מחוזרת ונאהבת.
 
האמיתית.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.513672E-02