הכרויות מתעתעות

 הכרויות

 

יום אחד היא אומרת לך שהיא שלך ויום אחרי זה היא כבר לא בטוחה? הוא רוצה שתצאו לדייט שני אבל לא טורח ליצור קשר? הכרויות הן לא תמיד צפויות, לפעמים קשרים רומנטיים יפתיעו אתכם לטובה ולפעמים לא תבינו מתי איבדתם שליטה ואיך הפרטנר המדהים מבריז לכם בדייט או חותך עוד לפני שהתחיל להתחמם ביניכם . . .יכול להיות שאתם כבר מאוהבים, גרים ביחד, עברתם קילומטראז' מפואר ואז פתאום הבנתם שיש לפרטנר שלכם קטעים שעלולים להרוס את מערכת היחסים – גם כאן כדאי להיות תמיד עם היד על הדופק ולבדוק עד כמה הקטע הזה עלול להפריע לכם עכשיו או בהמשך.
 
לפניכם דברים שכדאי לשים לב אליהם בתהליך של הכרויות עם פרטנרים חדשים:
 
פרטנר שלא נותן בחזרה
אז נכון הוא לא חייב להעריץ אתכם, ולעיתים ההתלהבות שהיתה לו בהתחלה יורדת ודועכת ככל שמערכת היחסים נכנסת לסוג של שגרה, אבל זה לא אומר שהוא צריך לסתור אתכם בכל עת או לא להיום שם בשבילכם כשאתם צריכים.
זכרו, כשאוהבים מישהו רוצים להעניק לו, לתמוך, לפרגן ולפנק ואם אתם לא מקבלים יחס כזה בתמורה אז אולי הגיע הזמן שתעברו הלאה לפרטנר הבא. שימו לב שאתם לא יכולים לצפות לקבל בלי לתת, אבל אם הקשר הוא חד צדדי, תפסיקו עם המרדפים והנתינה, חפשו פרטנר שיעריך את המאמץ וידע לפנק בחזרה.
 
פרטנר שמגיב בצורה בלתי צפויה
אומנם לא כולנו אוהבים טיפוסים ידועים מראש, מאלה שמה שרואים זה מה שיש, ולפעמים באמת כיף לפענח אנשים מסתוריים ולגלות עליהם פרטים עסיסיים ובהדרגה, אבל תגובות כמו התפרצויות זעם, ניתוקי טלפון, קם והולך באמצע מריבה או כועס עליכם בלי סיבה, מסתיר מידע חשוב, נוזף בכם בלי בושה, מזלזל, מתנשא  ועוד - אלו תגובות שמעוררות סימני שאלה ואפילו מעלות תמרורי אזהרה. בדקו האם אתם אכן מפתחים קשר עם הפרטנר שמתאים לכם ואם אתם מחפשים הכרויות יציבות, יתכן שאתם לא בקשר הנכון עבורכם. אולי הפרטנר חרג מגבול הטעם הטוב ואפשר על ידי שיחה לפתור את הנושא – נסו ככל יכולתכם לבחון מהיכן התגובות האלה נובעות והאם בכלל ניתן להסדיר ולהרגיע את הרוחות.
 
פרטנר שלא עומד מאחורי המילה שלו
להבטיח זה לפעמים מקסים ולפעמים מאוד מפתה לסגור עניין בהבטחות, אבל לא כשמדובר בהבטחות שווא. שימו לב שהפרטנר החדש אכן מממש הבטחות, שמילה שלו זו מילה, שהוא לא סתם זורק משפטים באוויר כדי לצאת לידי חובה. אם הוא לא מקיים הבטחות או יש לו אינספור תירוצים מדוע הוא לא הגיע לדייט או חתך באמצע, כדאי לתפוס אותו לשיחה או להחליט האם אתם קונים את מה שיש לו להגיד או לא.
 
פרטנר שלא מוכן להתחייב
בכל שיחה על העתיד שלכם, אם אתם מרגישים שזה לא מוקדם מדי לשאול, הוא מתחמק מלתת תשובה כנה או הוא לא מוכן לדבר על ההווה, אתם לא רואים את העתיד באותו מבט ועוד סימנים שגורמים לכם להרגיש שהפרטנר שלכם לא מכוון לאותו מקום אליו אתם רוצים להגיע, כנראה שזה לא נועד להיות ביניכם.
 
פרטנר שמקנא בטירוף

הפרטנר שלכם מגלה אובססיביות? בודק לכם את הסוללרי או תיבת המייל? מחטט לכם בפרטיות? עושה פרצופים על ידידים או בילוי עם חברים אחרים? אתם חשים רכושניות מוגזמת? גם אם בעיני אחרים מדובר בגילוי אהבה, כדאי מאוד שתבררו האם העניינים לא יצאו מכלל שליטה. קנאות יתר היא לא רק מרתיעה אלא עלולה להיות מאיימת במקרים קיצוניים, אל תתנו לאף אחד לשלוט לכם בחיים, בדקו האם אתם מגזימים עם הקנאות שלכם לפרטיות או שמדובר בקנאות הרסנית

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

8.056641E-03