ברוכים הבאים לאתר היכרויות

 הכרויות
  
ברוכים הבאים לאתר היכרויות "החצי השני". תהליך הרישום לאתר היכרויות "החצי השני" פשוט ומהיר וגם מרגש, חשבו שאתם נכנסים למעין הרפתקה מסעירה בחיפוש אחרי האהבה ושחוויה זו תזמן אל חייכם מפגש מסקרן עם אנשים חדשים ופוטנציאל לקשר זוגי עמוק.
 
בעת תהליך הרישום לאתר היכרויות "החצי השני" תתבקשו לענות על שאלות אמריקאיות אודות עצמכם, שאלות שיגרמו לכם להתבונן בחייכם, לגלות מהו ה"אני המאמין" שלכם במערכות יחסים ואפילו שאלות שיעלו לכם חיוך על השפתיים. שאלות אלה נועדו לספק למערכת ההתאמה המיוחדת של אתר היכרויות "החצי השני" פרטים על מי אתם ומהן העדפותיכם האישיות כדי לבצע התאמה ביניכם לפרטנרים הפוטנציאלים בצורה הטובה ביותר.  

 המוטו: ביטוי אישי

 אחד החלקים החשובים ביותר בעת שלב הרישום לאתר היכרויות "החצי השני" הוא דף בו תתבקשו להציג את עצמכם באופן חופשי וכראות עיניכם בפני הגולשים באתר. דף זה נועד לאפשר לכם ביטוי עצמי ולאחרים – לגלות מי אתם, מה אתם אוהבים לעשות בחיים, שאיפות לעתיד, ומאפשר מעין הצצה נעימה לתוך עולמכם האישי. כל אשר תכתבו בדף זה ישולב בפרופיל שלכם והוא אחד המוקדים החמים ביותר בפרופיל. המידע שהענקתם והאופן שבו ניסחתם את הדברים חשוב, שכן זכרו שמערכת ההתאמה של אתר היכרויות "החצי השני" היא אומנם מערכת מצויינת, אך מספר ההתאמות יכול להיות רב ולכן עליכם להשקיע בכרטיס כדי לבלוט, לעורר סקרנות ומשיכה ליצור עמכם קשר. גם אתם, שימו לב, תישבו בקלות בקסמי פרופיל של גולשים שחשפו מידע אישי רלוונטי, נכתבו בהומור דומה לשלכם או שיתפו בפרט עסיסי או מרגש שגרם לכם מיד לשלוח מסר לאדם שעומד מאחורי הכרטיס באתר ההיכרויות. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להציג את עצמכם נכון ובצורה מעניינת באתר היכרויות.
 

הפנייה: בואו להכיר אותי 
הכרטיס האישי שלכם באתר היכרויות "החצי השני" הוא לא קורות חיים שאתם שולחים למשרה נחשקת, מדובר יותר בסגנון של דף מתוך יומן אישי. אתם לא צריכים להפריז במחמאות או לעוות את האמת עליכם, אלא להיות כמה שיותר כנים. עם זאת, באתר היכרויות מומלץ להדגיש תכונות שאתם אוהבים בעצמכם ולספר על דברים מעניינים שעשיתם. כתבו כאילו אתם מדברים למישהו שאתם מכירים, בגובה העיניים והכלילו פנייה אישית שתזמין את הקורא להיכרות אישית עמכם.

חשבו שמישהו שאל אתכם: "ספרו לי על עצמכם" והדף האישי באתר היכרויות הינו התשובה שלכם, רק באריכות. אתם יכולים לבחור סגנון הומוריסטי או סגנון אלגנטי, לספר על חוויות מעצבות בחייכם או על דברים שהשפיעו עליכם. זכרו שהכרטיס באתר "החצי השני"  מכיל ממילא מידע אישי פורמאלי כגון השכלה אקדמית וכדומה ולכן, אין צורך לחזור על המידע שוב. חלק זה נועד לתאר דברים על עצמכם שלא נשאלתם בשאלון של האתר בעת תהליך הרישום.
אתם יכולים למשל לספר באתר היכרויות בקצרה על מערכות יחסים שהיו לכם או לשתף במה אתם מחפשים בבן זוג. מומלץ לנסח את הדברים בצורה מאורגנת בראש ואף ליצור במחשב סקיצה, להראות לחברים או אנשים שדעתם חשובה לכם ורק לאחר שכתוב והגהה להעלות את הדברים על כתב. למי שחושב שהוא מתבטא באופן אישי מוצלח דווקא בצורה ספונטאנית, מוזמן לשרבט ישירות באתר ולעבור הלאה.
מחפשים סגנון מקורי? אתם יכולים לנסח באתר היכרויות כרטיס כסיפור על עצמכם בגוף שלישי או לשזור ציטוטים של אנשים שמכירים אתכם שמספרים עליכם. אתם מוזמנים לספר אילו דברים רומנטיים אתם אוהבים לעשות כדי לפנק את בן הזוג או איפה תהיו עוד עשרים שנה. שימו לב, לא להפריז בציניות או בהומור עצמי. חשוב שהכרטיס באתר היכרויות ישקף אתכם ולא יהיו בידיוני או רחוק מהמציאות. שם המשחק הוא איזון נכון בין מקוריות לכנות.
 

חשוב מאוד: תמונה עדכנית
מומלץ מאוד לשלב תמונה בכרטיס באתר "החצי השני". זכרו, מרבית האנשים בוחרים באתר היכרויות דייט פוטנציאלי על פי מראה. התמונה יוצרת מוסיפה להיכרות ואף מעוררת אינטרקציה אישית יותר וכרטיסים עם תמונה הינם מבוקשים יותר לצפייה ובולטים יותר בקרב שפע הכרטיסים באתר ההיכרויות. בחרו תמונה עדכנית, שאתם אוהבים במיוחד ומציגה אתכם היטב. אל תבחרו תמונה רחוקה אלא תמונת תקריב. מומלץ תמונה בה פניכם חשופות (ללא כובע או משקפי שמש) ואתם המצולמים היחידים בה. ניתן להוסיף לאתר היכרויות גם תמונת גוף, כשאתם עומדים או יושבים. עכשיו שאתם באתר היכרויות "החצי השני" כל מה שעליכם לעשות זה להתמסר לחוויית חיפוש האהבה וליהנות מכל רגע. הרפתקה כבר אמרנו?     

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0