טיפים לחופשה זוגית ראשונה

איזה כיף, סוף סוף יש לכם הזדמנות לשבור את השגרה ולבדוק איך זה עובד בשבילכם על אי אקזוטי או בצימר רומנטי. חופשה זוגית היא העת בה אתם יכולים להגשים פנטזיות בג'קוזי מבעבע או להפך – לגלות שכשזה רק אתם, בלי עבודה, לימודים ובית אחר לחמוק אליו, אתם ממש לא מסתדרים.

כדי למנוע חיכוכים ולהתענג על כל רגע, הכנו עבורכם טיפים שיעזרו לכם לשחרר מתחים ולהתפנק זה בזרועותיה של זו. חופשת הקיץ הזוגית הראשונה שלכם – מדריך.
 
 
 
מתי לצאת לחופשה זוגית?
הטיימינג הנכון לחופשה רומנטית במהלך הקיץ הוא כשאתם כבר מכירים קצת זה את זו. כלומר, יש לכם רקורד של כמה שבועות וכבר ישנתם זה עם זו ואתם יודעים שאין לכם בעיה לבלות אחד עם השנייה זמן ממשוך. אל תעשו טעות ותצאו לחופש ארוך מדי כשאתם בקושי מכירים, בחרו חופש קצר לתחילת ההכרות וחופש ארוך יותר להמשך ההכרות.
 
מי מזמין מקומות?
בחרו תאריך לחופשה כשנח לשניכם ולא כשאחד באמצע תקופת מבחנים או תחת לחץ בעבודה. כמו כן, עליכם להחליט מה התקציב המתאים למימון הנופש והאם תחלקו בחשבון או אחד מכם מזמין את השני לחופשה (אם זה בסדר מצד השני להיות מוזמן או שהוא מתעקש להשתתף בעלות – גם כאן אתם עלולים לייצר חיכוכים בכח. אל תתנו לגאווה העצמית שלכם למנוע מבעדכם לקב את ההזמנה).

לתכנן את הנופש
מומלץ לגבש תוכנית אומנותית לנופש לפני, מבחינת בילויים, הופעה בערב, מסעדה בצהריים. אם שניכם טיפוסים שאוהבים לנוח ולהירגע במלון, אין צורך בתיזוזים מיותרים, מה יש, קצת סתלבט לא הזיק לאף אחד. אבל אם אחד מכם מאבד סבלנות מהר ואוהב לתבל את הזמן בקצת אקשן, אל תתבאסו עליו, כי הוא מבחינתו פחות ייהנה מבטן-גב, ושלבו בנופש גם אטרקציות. ניתן להחליט שבכל יום מישהו אחר קובע כיצד תנפשו או שבמהלך היום תעשו גם וגם.
 
 
 
בחרו יעד לוהט
נכון שמפתה לקבל דיל מההורים ולהצטרף לחופשה משפחתית, אבל מה שאתם באמת צריכים זה זמן איכות כזוג ולא לחלוק חדר עם האחיינים הצווחניים שלכם. לכו על חופשה מושקעת בהתאם לתקציב, אבל זכרו שחופשה היא לא הזמן לחסוך כל שקל, אלא הזמן להתפנק עד גבול היכולת שלכם כמובן. תמיד יש מבצעים טובים גם בלי שתצטרכו להתפשר יותר מדי על דברים שאתם אוהבים באמת – בחרו צימר באמצע השבוע או חדר קטן יותר במלון אקסלוסיבי ואם שניכם אוהבים קמפינג, שיחקתם אותה, יש שלל אתרים שבהם תוכלו להרים אוהל אינטימי ולהפנות את התקציב למסעדת גורמת או ביקור בספא.
 
הגיעו עם הפינוקים
חשוב מאוד להיות במוד הנכון כשיוצאים לחופשה רומנטית. אל תתנו לעצמכם להתבאס מכל שטות, פקקים בדרך או עומס בלתי צפוי בהמתנה לחדרים במלון, זכרו שהחופש הזה הוא הזמן שלכם ליהנות ביחד ולהכיר טוב יותר זה את זו. הגיעו כשאתם מצויידים בפינוקים – שמנים ארומאטיים לאמבטיה, לבוש סקסי, קרם לעיסוי עמוק וכל מה שיכול לעשות לכם ולפרטנר שלכם טוב בלב ובגוף.
 
שנינו יחד עם כל המדינה
היופי בחופש זוגי הוא האינטימיות, אבל אם לא התאפשר לכם להשיג צימר מבודד וגיליתם שאתם וכל המדינה בחרתם את אותו תאריך לנופש, אל תתנו להמולה לפגוע בהנאה ובכיף שלכם. תמיד אפשר למצוא פרטיות, בין אם בחדר או פינה בצל או לצאת לבלות כשכולם חוזרים. התמקדו זה בזו ולא בכמה אנשים צופים בכם כשאתם מתנשקים.
 
בחופש אתה אחר
בחופש רבים מאיתנו מתנהגים אחרת, הרבדים שאתם מגלים אצל הפרטנר לא בהכרח משקפים אותו באמת. יתכן שקשה לו להיות רחוק מהבית או שהוא לחוץ כי הוא מרגיש צורך להיות רומנטי במיוחד. נסו להירגע ביחד וליהנות מהעובדה שזה פסק זמן מהשגרה השוחקת.
 
אחרי החופשה
לפעמים קשה מאוד לחזור מחופשה זוגית חלומית אל תוך השגרה השוחקת, אבל זה לא בהכרח צריך להיות ככה. ניתן לחזור בהדרגה, לקחת יום חופש נוסף ולטייל או להחליט לאחר לעבודה או לצאת מוקדם יותר מהעבודה ולהקצות כל יום שעה לפינוקים זוגיים וכמובן, לתכנן את החופשה הבאה שלכם...
 
 
מאמרים נוספים בנושא זוגיות
 
 

היכרויות, מדגמנים זוגיות


0