מתביישים לפנות ?איך להתגבר על מחסום המבוכה

 הכרויות אקדמאים
רבים מאיתנו, אם לא כולנו, אוהבים להרגיש מחוזרים ונחשקים, לקבל כמה שיותר פניות והצעות לדייטים. זה מפנק את האגו וגם כי ככל שיש לנו יותר הצעות, קל לנו יותר לבחור בקפידה את המועמדים המתאימים לנו ביותר. 
אולם, לא תמיד המועמדים מגיעים אלינו, במיוחד אם אנחנו חדשים באתר ההכרויות ועוד לא צברנו ותק. אם תשקיעו בכרטיס שלכם, תוכלו לקבל חשיפה יפה ותמשכו עניין, אבל גם אז לא תמיד המועמדים שראינו באתר הכרויות יפנו אליו וכאן נכנס לתמונה חוש היזמות שלכם.
עם יד על הלב, מה תעשו אם תראו כרטיס של מישהו מדליק אבל לא תקבלו ממנו שום פנייה? כל אחד מאיתנו מגיב לסיטואציה המאתגרת הזו בצורה אחרת. יהיו מי מאיתנו שיחכו ויקוו שמנוע ההתאמה המתקדם באתר ישדך לנו אותם באופן אוטומאטי ויהיו מי שלא יבזבזו זמן ויפנו אל המועמדים מיוזמתם.
 
יוזמה היא כאן המפתח להצלחה. עזבו אתכם מציפייה, לא תמיד כדאי לחכות לפנייה יזומה מהמועמדים הפוטנציאליים. מדוע? כי לפעמים פשוט שווה לקחת יוזמה ולפנות אליהם מיוזמתכם כדי לא לפספס אותם.
 
נשמע קל? בפועל אנחנו מתלבטים ומרגישים שזה יפגע בסיכוי ההצלחה שלנו ליזום פנייה, שאולי בדרך הזו לא ניתפש נחשקים מספיק והרי מאוד רצינו להיות קשים להשגה. אז נכון, זה לא פשוט ולא לכולנו זה בא באופן טבעי אבל החששות הטבעיים האלה והחסמים שעומדים בפנינו עלולים לפגום בסיכויים שלנו לדייט לוהט בהמשך ולכן, אסור לתת להם לפגום בפוטנציאל לקשר רומנטי.
זה הזמן להתגבר על החסמים ולבצע פנייה שתעזור לכם למשוך את תשומת ליבו של המועמד לחיזורים שלכם. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לייצר פנייה אפקטיבית.
 
תעוזה להצלחה באהבה
 
תעוזה היא מצרך חשוב כשיוצאים לזירת הדייטים באינטרנט. תופתעו לגלות שלהתחיל עם מישהו ברשת זה לא מסובך או קשה כמו להתחיל אתו פנים מול פנים, הרי מדובר בשליחת מסר וירטואלי ובתקשורת וירטואלית ולא בהפניית תשומת לבו בעת מסיבה רועשת או ליד חברים בבית קפה. ברשת מחכה לכם התחלה חדשה, אינטימית וקלה יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לשלוח למיועד מסר או אם אתם מעדיפים להעביר מסרונים משעשעים המוכנים לכם מראש במאגר המסרים, בחרו מסר ושגרו אליו. בדרך זו, המועמד יתוודע לקיומכם ויבחר אם אתם "עושים לו את זה" או לא. כל מה שצריך זה פשוט לאתר את המועמד המתאים ביותר ולעורר את תשומת לבו.
 
התאמה היא שם המשחק
 
נכון, היצירתיות לא באה לכולנו בקלות, אבל נסו להתאים את הפנייה שלכם לאופי הכרטיס של המיועד. התייחסו בפנייה לתחביב או לתחום עניין משותף לשניכם, לעובדה ששניכם למדתם באותו מוסד אקדמי או גרים בסמוך או אוהבים את אותן תוכניות בטלוויזיה, כך תוכלו מראש לרמוז למועמד שיש לכם פוטנציאל להתאמה ולהכין חומר להתכתבות. אם הכרטיס של המועמד משעשע והמורסטי, תוכלו גם אתם לייצר פנייה מבדחת אך כמובן בטעם טוב ולא בצורה שתגרום לו לחשוב שאתם ילדותיים או לא מעניינים. אם המועמד בחר לכתוב את הכרטיס בצורת שיר וסיפור, תוכלו להחזיר לו באותו המטבח.
 
אל תשכחו הנעה לפעולה
 
אם כבר פניתם למועמד, אתם מעוניינים לקבל תשובה ולכן, עליכם להיות ברורים בכוונות שלכם. תוכלו לסיים את המסר בהצעה – רוצה להמשיך להתכתב או לדבר בטלפון? או מה דעתך לגלות את הכרטיס שלי? אל תשאירו מקום לספק, אנשים מעריכים כנות, תנו לו להבין מי אתם ולהתעניין בכם. זכרו שאתם מתמודדים מול מועמדים רבים ולכן, חשוב לבלוט מבין כולם.      
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625