אהבה ואבטלה – כיצד משפיע מצב תעסוקתי על הזוגיות

 הכרויות
 
מצב תעסוקתי הוא חלק בלתי נפרד מחיי האהבה שלנו. זה מתחיל בכך שרבים מאיתנו מחפשים בכרטיס של הדייט הפוטנציאלי במה הוא עוסק או עבד בעבר, ממשיך בהשפעות של העבודה על חיי הזוגיות, החל מפרטנר וורקוהוליק ועד בן זוג שלא עובד, דרך ניסיונות לחסוך יחד ולנהל תקציב משפחתי בהמשך. זו הסיבה שבתקופה בה מתרחשים פיטורים, אנשים רבים חוששים לציין בכרטיס ההכרויות שלהם את עצם היותם מובטלים או לא יודעים כיצד לספר על כך בדייט וכיצד להתנהל עם פרטנר שלפתע הפסיק לעבוד וכעת מחפש עבודה.

המדריך הבא יעזור לכם לעבור על הצד הטוב ביותר את תקופת האבטלה ולשלב את תקופת חיפוש העבודה עם חיי האהבה שלכם.
 
סטטוס מקצועי : מובטל
לא מזמן פוטרתם וכעת אתם חוששים לעדכן את המצב תעסוקתי שלכם בכרטיס מחשש שזה יפחית את מספר הפניות אליכם? במקום לכתוב מובטלים, תוכלו לציין שאתם "בין עבודות" או כרגע בתהליך של חיפוש עבודה. הסתכלו על הצד החיובי של העניין, הסטטוס הזמני שלכם יכול להוות בסיס לקשר רומנטי – אנשים נוספים במצב תעסוקתי זהה לשלכם מחפשים פרטנר שיזדהה עם מה שהם כרגע עוברים וזה בדיוק הזמן להכיר מישהו שיעניק לכם תמיכה. כמובן שגם אם אתם לא עובדים, הרי שהמקצוע שלכם (אם לא עברתם הסבה מקצועית) נשאר כפי שהיה כשעבדתם ולכן, אין שום סיבה שתשנו את העובדה שאתם מורים/מתכנתי מחשבים/סוכני השקעות למשהו אחר.
 
דייטים אחרי פיטורים 
נכון, לא קל לספר על פיטורים, לא לאנשים קרובים ובוודאי שלא לאנשים חדשים. הבעיה לאחר פיטורים או במצב של חיפוש עבודה שלא נבע מעזיבה יזומה של מקום העבודה הוא שלרוב אנחנו מסתובבים עם ביטחון עצמי נמוך, מצב רוח שעלול להשפיע על ההצלחה שלנו בדייטים. אז זה הזמן להתעודד ולחשוב חיובי, כי אם תהיה לכם אהבה, תוכלו לחזור לשוק העבודה בכוחות מחודשים ולחפש אהבה כשבחוץ מחכות לכם הזדמנויות רבות מבחינת תעסוקה ומבחינת קשרים רומנטיים. אל תחששו לספר על הפיטורים – דייט זה לא ראיון עבודה וגם אם נדמה לכם שהפרטנר הפוטנציאלי נמצא בעמדת שיפוט, הרי שהוא פשוט מעוניין בוודאי לדעת מדוע פוטרתם. אין מה להתנצל או לשקר, ספרו את האמת – לא התאמתם לתפקיד, לא הסתדרתם עם הממונה עליכם או פשוט מאוד, קוצצתם במסגרת התייעלות החברה.

קשר רומנטי בתקופת אבטלה
יש גם דברים חיוביים בתקופת האבטלה. למשל, יש לכם יותר זמן להשקיע בקשר הרומנטי מאשר בתקופה בה תעבדו, יש לכם יותר זמן לראות את הפרטנר וכולי. מצד שני, אל תתנו לאף תחום להפריע לכם לתחום האחר. אל תפסיקו לחפש כי אתם כרגע שקועים בחיי האהבה שלכם ואל תפסיקו לחפש אהבה רק משום שאתם שקועים בחיפוש עבודה. שלבו בין השניים ותרוויחו מכל הכיוונים. אם הפרטנר הנוכחי שלכם הפסיק לפתע לעבוד, גייסו את כל התמיכה האפשרית, פנקו אותו, עודדו ועזרו לו בתהליך החיפושים, נסו לנהל תקציב כלכלי של שניכם ולראות כיצד תוכלולהתסדר עד שהוא ימצא עבודה ואם אתם אלה פוטרתם, הרי שזה לא הזמן לרחם על עצמכם אלא לשמוח על העובדה שיש לצידכם פרטנר נפלא, תומך ומעודד, שיעזור לכם לעבור את התקופה של האבטלה על הצד הטוב ביותר. זכרו שאנשים מחליפים עבודות רבות לאורך השנים ולכן, זה גם הזמן לבחון כיצד אתם מתפקידים בתקופות פחות מזהירות בחיי התעסוקה – היו קשובים ותומכים ותוכלו להנות מחיי זוגיות מוצלחים.
      
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625