הכרויות בליינד דייט - חשיבות רושם ראשוני

 הכרויות
רושם ראשוני משחק תפקיד חשוב במפגשי הכרויות חדשות. מאמנת הזוגיות, דרורית גל פז עם טיפים יעילים ליצירת רושם ראשוני חיובי בדרך לאהבה דרך בליינד דייט.
 
תכירו את ג', בחור נאה וכריזמטי, שבאחד מימי החורף הקפואים קבע בליינד דייט עם ש'. השניים הכירו דרך אתר הכרויות ונדלקו זה על זו. ג' התברך בשפה עשירה ורעיונות עמוקים ו-ש' ניחנה בחוש הומור שלא היה מבייש את מר סיינפלד בכבודו ובעצמו. שניהם, ג' ו-ש', היו מתוחים לקראת הדייט. מה זה מתוחים, מרטו שיערות מרוב העצבים ולא הצליחו לאכול במשך כל היום. אולם, בערב, כשהתיישב ג' מול ש' הוא החליט מיד שהיא לא בשבילו. הוא לא אהב את התספורת הקצוצה שלה וגם לא את הסנטר המחודד וש' בעצמה עשתה פרצוף עקום ולא הפסיקה לשגר סמסים לחברים כל הערב, כשהיא מתעלמת במכוון מבקשתו של ג' להפסיק את הסימוס.
הבליינד דייט היה זוועה, סיפר ג' לחבריו המנוסים במפגשי הכרויות שכאלו, אבל איכשהו יצא שהוא קבע דייט נוסף עם ש', לאחר שהם קשקשו במסנג'ר וקבעו לנסות שוב.
 
בפעם השנייה הכל היה אחרת: ג' הגיע נינוח. הוא כבר ידע איך בדיוק ש' נראית ואפילו הופתע לגלות שהיא נאה יותר מכפי שחשב וש'? היא הגיעה מחוייכת כי ג' היה הדייט השני שלה מזה חודשים ארוכים והיא קיוותה שסבב ב' יהיה מוצלח מהניסיון הראשון.
כך קרה שג' וש' שלו עברו לגור יחד והם מאושרים, אבל הכל בזכות החברים של ג' שקראו לו בררן והכריחו אותו לקבוע דייט נוסף עם ש'. אחרת, הסיפור הזה היה נגמר אחרת. עוד בליינד דייט כושל, שני אנשים שנפגשים ופוסלים אחד את השני עוד לפני בכלל שהם יודעים מה מסתתר מאחורי הפרצוף שעומד לפניהם. 
תנו צ'אנס נוסף! רושם ראשוני במהלך הכרויות חדשות בהחלט עשוי להיות מוטעה. 
כמה פעמים הגעתם לדייט והחלטתם שהדייט שלכם לא מוצלח בלי להכיר אותו? כמה פעמים הסתמכתם במפגשי הכרויות חדשות על מראה חיצוני בלבד כדי להחליט שהבן אדם מולכם אינו מתאים לכם? תודו, שאינספור פעמים. אין מה לעשות, רושם ראשוני משחק תפקיד חשוב בבליינד דייטים. איך שתגיעו לדייט, מה שתספרו על עצמכם כבר בהתחלה, האופן שבו תציגו את עצמכם ועוד – אלו מעשים שעלולים לחרוץ לטוב או לרע את המשך הקשר ביניכם לדייט.
לכן, כדאי להשקיע ביצירת רושם נכון במפגשי הכרויות. להבליט תכונות חיובית, לנטרל שליליות, לנהוג בניגוד לדרך שבה נהגתם בדייטים כושלים וכדומה. אולם, פעמים רבות, הרושם הראשוני במהלכן של הכרויות חדשות  יכול להטעות אותנו ולגרום לכך שנפספס את אהבה חיינו רק משום שהיא שכחה הערב לצחצח שיניים ומרוב מבוכה גמגמה שטויות.
להמשך המאמר 
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

3.90625E-03