אייך לגרום לדייט בסילבסטר להצליח

 דייט

 

גם אם אתם לא טיפוסים סנטימנטאליים במיוחד, הרי שלדייט ראשון בסילבסטר יש ערך סמלי – שנה חדשה, התחלות חדשות, אהבה חדשה וזה לפני שדיברנו על נשיקת חצות המסורתית והלחץ האם תתנשקו או לא ואם כן, האם זו תהיה נשיקה אמיתית מתוך תשוקה או מחווה רומנטית?
 
כך או כך, אם קבעתם לדייט לסילבסטר כדאי לכם לחשוב מראש ולתכנן כדי לגרום לו להצליח. הסילבסטר כידוע הוא לילה של אירועים ובילויים, מסיבות וחגיגות ועל אף הפיתוי לקחת חלק בהילולות, הרי שיש לבדוק האם המסיבה ההמונית אכן מתאימה לפעם הראשונה שאתם יוצאים יחד לדייט ואם כן, אז מי יהיה הקהל בערב ועד כמה תוכלו באמת להכיר זה את זו ולהמשיך את מערכת היחסים אל תוך השנה החדשה. איך עושים את זה? איזה לוקיישן בוחרים ומה מומלץ לעשות בדייט סילבסטר? מגוון הצעות שיעזרו לכם להרים בילוי אינטימי בליל הסילבסטר.
 
לאן תצאו? לבחון ביחד את האפשרויות 
בליל הסילבסטר לא חסרים בילויים פוטנציאליים לזוגות אוהבים, ואם שניכם טיפוסים בליינים מהסוג שאוהב להקיף את רחבת הריקודים או להקפיץ דרינקים ולעשות שמייח, אז שיחקתם אותה. בקלות תוכלו למצוא מסיבה שווה ולהשתלב באווירה הבליינית. אך גם כאן שאלו את עצמכם האם מתחשק לכם לבלות את הערב במסיבה בה בקושי תוכלו לשמוע זה את זו או ששווה ללכת על בילוי מגוון שתחילתו בבית קפה או מסעדה והמשכו במסיבה והאם כדאי להופיע במסיבה של אחד החברים, חברים משותפים או חברים של צד אחד, בה כולם מכירים אתכם ועלולים להפריע לקשר המתהווה (מתוך כוונות טובות כמובן) או אתם מעדיפים מסיבה בה אינכם מכירים אף אחד וכך תוכלו לשבור בקלות את הקרח ולזרום. אם אינכם בליינים ובאופן טבעי אתם מעדיפים בילויים שקטים, הרי שמראש כדאי לכם לוותר על האופציה הבליינית ולבחור דרך שקטה ורומנטית להכיר ולחגוג תוך כדי. זה יכול להיות בית קפה בו שידרגו, לדוגמא, את התפריט לכבוד הסילבסטר ומציעים שמפניות או משהו רומנטי חגיגי כמו למשל, נסיעה בלימוזינה. העובדה שזה ליל הסילבסטר פועלת לטובתכם מהסיבה שיש לכם הזדמנות להפוך את הדייט הנוכחי לדייט מיוחד יותר מראש בגלל שהוא יוצא בתאריך חגיגי במיוחד.
 
למנף את הדייט – איך לייחד את ליל הסילבסטר הזוגי 
משום שזה סילבסטר וזו גם תחילתה של שנה חדשה, אתם מוזמנים לתת לעצמכם צ'אנס ולדבר על דברים שיעשו לכם את השנה. אל תגיעו לשיחת דייט ראשון בנאלית, מהסוג שגורם לצד השני לחוש שהוא בכלל בראיון עבודה ולא בדייט. במקום לתהות במה עסקה עבודת המחקר שלך בתואר הראשון או היכן עבדת לפני העבודה הנוכחית, אתם יכולים לדבר על דברים מקוריים יותר כמו למשל, איזה דייט היה הדייט הכי מגניב שהיה לכם השנה או מה הדבר הכי מרגש שתרצו לעשות השנה. התחושה שאתם משיקים יחד שנה חדשה היא דבר מגניב כשלעצמו, אל תפספסו את המומנטום הזה. להפך, מקסמו אותו ככל האפשר כי הטיימינג הוא נפלא וזה הזמן שלכם להבטיח לעצמכם התחלה חדשה משופרת. אם השנה לא היו לכם דייטים כל כך מוצלחים, הבטיחו לעצמכם שהשנה תיצרו יותר הזדמנויות לקשר והכרויות כדי שתוכלו לפגוש כמה שיותר אנשים ולצאת לכמה שיותר דייטים והנה הדייט הראשון שלכם לשנה החדשה וזה בדיוק הזמן לבדוק מה תשפרו לעומת השנה שעברה, למשל, בגישה שלכם (אופטימית יותר) או בהעדפה שלכם (די לחפש אנשים שהם קופי אתם ותנו צ'אנס לניגודים שלכם) ועוד.
 
נשיקת חצות – להתנשק או לא? 
זו שאלה טריקית, אבל בסופו של דבר, הכל תלוי במה שאתם מרגישים. אל תתנשקו רק בגלל שסילבסטר והמעמד מחייב. אתם יכולים כמובן לנשק נשיקה קלילה על הלחי או להתנשק בשביל הספורט, אבל אם אתם מרגישים לא בנח או הדייט לא היה להיט כפי שציפיתם, אל תגרמו לצד השני ליצור ציפיות בגלל אותה נשיקה ואם נישקתם רק בשביל הרוח הספורטיבית, הבהירו לצד השני שזו היתה נשיקה ידידותית. אם אתם רצים להתנשק כי הערב היה מדהים ואתם באמת מרגישים שתרצו להשיק את השנה החדשה בנשיקה, אז בכיף, הכינו שפתיים ותנו לעצמכם ולחצי השני ליהנות מהרגע ולהמשיך יחד בכיף אל תוך השנה החדשה.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.046875