הכרויות אקדמאים - מדוע להתמקד

 הכרויות אקדמאים
מאת: מערכת החצי השני
יש כל כך הרבה אפשרויות לאהבה בחוץ ואפשר להכיר את החצי השני כמעט בכל מקום ובכל זמן, באוניברסיטה, במסיבה, אפילו במפגש בפארק, בבוקר, בצהריים או בלילה. אבל בפועל, מעטים מאיתנו באמת מממשים הזדמנויות שנקרות בדרכם.

המודעות קובעת
אפילו אם נראה מישהי נחמדה יושבת על ספסל בגינה ומביטה לעברנו, בציפייה שנבוא לדבר אתה, לא בהכרח יהיה לנו האומץ הדרוש לבצע את הצעד המבוקש וההזדמנות תחמוק מידינו בלי שתפסנו אותה בטיימינג הנכון. באתר הכרויות אקדמאים קל לנו יותר להתחיל בפועל הכרות.
כשאנחנו נכנסים לאתר, אנחנו עושים למעשה צעד משמעותי ומודע בדרך למציאת אהבה, אנחנו מודעים לכך ואנחנו מרוכזים במטרה. כשאנחנו מגיעים לפארק לעומת זאת, לא בהכרח באנו למצוא אהבה ולכן היה לנו קשה לעבור מפאזה של טיול בפארק לחיזור אחרי מישהי שמוצאת חן בעיננו.
 
מחליטים מראש מה מחפשים באהבה
ברגע שאנחנו יוצרים כרטיס באתר הכרויות אקדמאים, יש לנו הזדמנות מובנית לחשוב על הרצונות שלנו באהבה, על מה באמת אנחנו מחפשים בחצי השני האידיאלי עבורנו.
התמקדות זו מאפשרת לנו לבודד את התכונות שחשובות ופחות חשובות לנו בבן אדם באופן מודע ומבוקר, בעוד במפגש ספונטאני לא תמיד יש לנו זמן לחשוב על אותו בן אדם אם הוא באמת עונה על הדרישות שלנו או מה הן הדרישות שלנו שבכלל נדע אם הוא עומד בקריטריונים שהצבנו.
אתר הכרויות אקדמאים מציג בפנינו אופציות לפי מדדי התאמה, כך שמראש נחסך מאיתנו חיפוש מתמשך בעקבות בני זוג שלא עונים על הדרישות. כשאנחנו פוגשים מישהו במפגש אקראי, לוקח לנו זמן להכיר אותו וללמוד, אפילו ברמת הכרות שטחית, אם התכונות שאנחנו מחפשים בבן אדם אכן קיימות אצלו. באתר הכרויות אקדמאים התכונות האלה מופיעות לנו שחור על גבי לבן במסגרת כרטיס מפורט של אותו פרטנר פוטנציאלי, כך שאין צורך בראיון או תחקיר מקיף כדי לדלות את האינפורמציה הזו, כל מה שעלינו לעשות זה לסקור את הכרטיסים של המועמדים שהוצגו עבורינו כעונים על דרישות ההתאמה ולהחליט מי מתוך המבחר מתאים לנו או מרשים אותנו יותר.

שלב מקדים בדרך להכרות מעמיקה
בפגישת הכרות פנים מול פנים יהיה לנו זמן לבחון את ההתאמה במישור עמוק ומקיף יותר, אך כעת, יש לנו הזדמנות ייחודית לראות תמונות של המועמד הפוטנציאלי ממספר כיוונים, תמונת פנים, תמונת גוף, לעיתים תמונת פרופיל, להתרשם מהסגנון בו הוא כותב והאופן בו הוא מציג את עצמו. אלו דברים שחוסכים הרבה זמן בהכרות מתקדמת, כיוון שאנחנו כבר יודעים איך אותו אדם נראה, מה הם תחומי העניין שלו וכושר הביטוי שלו וקל לנו יותר לנהל דייט מוצלח כשאנחנו מגיעים מוכנים מראש עם רקע מקדים על הפרטנר. במקרים רבים, נתחיל להתכתב במסגרת אתר הכרויות אקדמאים, כך שנוכל לייצר תקשורת ראשונית בשלט רחוק שתסייע לנו לשחרר מתח ולשבור את הקרח עוד לפני שיחה טלפונית או מפגש פרונטאלי.
כמו כן, אתר הכרויות אקדמאים בורר עבורנו ומדגיש כרטיסים מוצלחים ומושקעים, כשכל חברי האתר עומדים בדרישות של קהילה איכותית, סטודנטים או בעלי תארים אקדמאים כולל רמת ההשכלה שמצוינת בכרטיס. דרישת קדם אלה מאפשרות לנו להרגיש בקהילה חמה ואיכותית של מועמדים פוטנציאליים לזוגיות בסטטוס דומה לשלנו. אז אומנם יש בחוץ הרבה מאוד אופציות אבל אם לא מימשנו הזדמנות ולא עשינו צד אמיתי בדרך להכרות, האופציות האלה אינן רלוונטיות לגבינו. בואו להפוך את הפוטנציאל להכרות אמיתית, באתר הכרויות אקדמאים קל יותר להתחיל לחפש אהבה.
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

3.100586E-02