הפרידות הכי מביכות בעולם

 הכרויות אקדמאים

 מאת: לילך, מערכת החצי השני

עמדנו שם בגשם, אפילו לא היתה לנו מטריה, הוא נגע לי ביד ואמר לי שלום. עזב אותי ככה רטובה עד לשד עצמותיי, מתבוססת בשלוליות, מנופפת לטקסי וחוזרת הביתה בוכייה. בקיץ פגשתי אותו שזוף ומאושר עם יפהפייה תורנית תלויה על זרועו. התחשק לי לספר לה איך הוא זרק אותי אבל שתקתי.
יש הרבה פרידות לא נעימות. כמי שחוותה כמה קשרים שנותקו בגסות רוח, אני יכולה לספר לכם של רק הרושם הראשוני קובע אלא גם הרושם האחרון שאתם משאירים על מישהו שיצאתם אתו בין דייט אחד או מספר חודשים. אם יש לכם כבוד עצמי, נסו לסיים בטוב ולא ברע. להעיף מישהי בלי בושות, זה לא דרך נעימה לסיים מערכת יחסים עם כל בן אדם ולא משנה כמה נקשרתם או לא נקשרתם אליו.
אספתי לפניכם כמה פרידות שמוקצות מחוץ לתחום הזוגיות. לזרוק בנחמדות – הגרסא המומלצת.

לא ליד כולם
אם אתם רוצים להיפרד ממישהי או מישהו, נסו לבשר לו על כך ביחידות, לא בפורום רחב של אנשים שאתם מכירים וגם לא בפרהסיה. אם יש משהו משפיל זה שיש עדים נוספים, קרובים או זרים, שצופים בפרידה שלכם בשידור חי. אף אחד לא רוצה שמישהו יהיה נוכח ברגע מבאס כזה, גם אם הפרידה הדדית, אין צורך להכניס את כל העולם ואשתו לסיטואציה האינטימית הזו.

לא דקה לפני
אם אתם מחליטים להיפרד ממישהו, נסו לעשות זאת מוקדם ולא בשלב מאוחר. נגיד, בבוודאי לא דקה לפני שאתם נכנסים לקולנוע או רגע לפני החופה. אולי לא תמיד אתם מגבשים דעה מוחלטת בתחילת מערכת היחסים, אבל אם אתם מרגישים שזה לא זה, נסו להתריע על כך מראש ולא בשלב בו קשה יותר להיפרד. יפה שעה אחת קודם הבנתם?

אל תיזרקו בשלט רחוק
כמו כן, יש דרכים אלגנטיות ליזום פרידה: לא חייבים לזמן פגישה פנים מול פני, להטריח מישהו כל הדרך לבית קפה בלי שהוא יודע דבר ואז לזרוק לו בפנים שמדובר בדייט פרידה,ם אבל גם פרידה דרך חבר (שליח) או בהודעת טקסט לא באות בחשבון.
נסו ליזום שיחת טלפון בטיימינג מוצלח (לא כשאתם ברחוב, הרוח שורקת ומכוניות צופרות), אפשר להכין נאום לשיחה אבל רצוי לנהל דיאלוג, עדיף להישמע רכים וקשובים, לחשוב גם על הצד השני שזה עתה קלט שהקשר הרומנטי לא יימשך.

לא להיפרד באמצע מריבה
יש פרידות ספונטאניות, כששני אנשים מחליטים לפתע בכאסח בו יוצא כל הזעם שהצטבר בבטן, שזה תחילת הסוף ועדיף עכשיו מאשר אחר כך, אבל יש פרידות בהן אנשים יודעים שזה עומד לקרות ואף אחד לא עושה משהו בעניין ואז מחפשים תירוץ שזה יקרה. אז אין צורך ליזום סצנה מבוימת או לעצבן את הפרטנר רק כדי שתהיה לכם סיבה מוצלחת להיפרד. אם החלטתם להיפרד אז עדיף שתנהלו על כך שיחה רגועה ושקולה ולא תעטו את הפרידה במעטה של פרידה דרמטית. לפעמים עדיף פשוט להגיד את האמת בפרצוף, שעדיף שתיפרדו מאשר שתריבו כל הדרך לפרידה.

אל תכניסו אחרים לפרידה
לערב חברים שיבואו לאיים על הפרטנר שנפרד או יבקשו סליחה בשם מי שזרק זה לא לעניין. כמו שרק שניכם הייתם בקשר הזוגי הזה ככה שניכם בסיטואציה של הפרידה ואין צורך לערב אנשים שממילא לא נעים להם להתערב ועושים את זה רק כי ביקשו מהם. התפקיד של שליחים איבד ממקומו ברגע שהמציאו את הטלפון. נסו לנהל תקשורת דו כיוונית בין שניכם.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

4.705811E-02