מזיעים סיפור אהבה

 הכרויות

 

מאת: שגית מערכת החצי השני

בקיץ אני מתעוררת שטופת אגלי זיעה אל תוך החלל הדחוס של דירתי השכורה, שוב שבק המזגן ובעל הדירה מסרב לתקנו בעלות השכירות, פתאום אני להוטה לצאת לדייטים. לילה ומשעמם לי ויש לי מרץ אדיר. בא לי נורא לשבת עם מישהו לקוקטייל מרענן, לבלות עד החשכה בחוף הים כשמישהו מלטף אותי על מגבת חוף ולוחש מילות מפנקות באוזני.
אין ספק שהקיץ היא עונת החיזורים, אחרי התרדמה החורפית בה חלק מהנפשות הפועלות והפנויות שקעו בה יחד עם הפוך, כולם לפתע מלאי מרץ וגדושי אדרנלין, נרגשים לנצל עד תום את העונה החמה. מצד שני, דייטים בקיץ עלולים להפוך בקלות למעין הישרדות אם לא דואגים להכנה מקדימה: תחשבו לעצמכם, דייט עם עקיצות של יתושים, הזעות מוגברות, יובש בפה ועוד צרות קיציות שיכולות להרוס את האווירה. אבל אל דאגה, אפשר לפתור הכל על ידי טקטיקות יצירתיות.
יש לי עבורכם כמה תקלות אפשריות בדייטים של קיץ וסיוע ליציאות חמות:

לא להרים ידיים
בקיץ אסור בשום פנים ואופן לקבוע דייט אחרי שעות העבודה או בשובכם מסידורים, תחשבו על החום בחוץ ועל הזיעה שהצטברה תחת בית השחי (הכתמים על החולצה מגלים הכל). חשוב מאוד לצאת לדייט אחרי שעשיתם מקלחת קצרה או ארוכה, העיקר שנשטפתם וריססתם היטב ועכשיו אתם יבשים, נקיים וריחניים ומוכנים לקרבה אינטימית.

לא על יבש
הסיטואציה רומנטית, אתם בדרך לנשיקה צרפתית אבל פתאום אתם מרגישים בצורת בפה, מדבר, יבשושי. הפה שלכם באופן טבעי התייבש כי לא שתיתם מספיק או סתם כי השמש קופחת. נסו לשתות הרבה (אבל לא יותר מדי שלא תבלו את כל הדייט בשירותים של בית הקפה), השתמשו בתרסיס פה, צחצחו שיניים ומרחו מה שבטוח לחות על השפתיים כדי שיהיו רכות ונעימות.

זהירות, זה שורף!
כשאתם מאוהבים ומבלים ביחד זמן איכות זוגי אתם עלולים לאבד את הראש, אבל חשוב מאוד לא לתת לשמש לטגן אתכם בלי ששמתם לב. אתם לא רוצים לחטוף מכת שמש ולהסתחרר לא מהסיבות הנכונות וגם לא להאדים או לנטוף זיעה. אם יצאתם לדייט לוהט בים בשעות השמש, דאגו להגנה וחוץ מזה מדובר בשיא הפאן להימרח ולמרוח את הפרטנר בקרם הגנה (העדיפו מוס בעל מגע מפנק).

תפסיקו לגרד
על פניו, זה נשמע מטריף, דייט פסטורלי בחיק הטבע, אוהל או מחצלת על הדשא, אבל בפועל היכונו למתקפת יתושים עוקצניים שישאירו בכם פצעונים לא אסתטיים בכלל שלא לדבר על מגרדים בטירוף. אתם אולי רוצים שהפרטנר ימרח לכם קרם הגנה במרקם אוורירי על הגוף אבל בטח לא ג'ל אלוורה על הגירודים, אז לקראת דייט בשטח בעונת הקיץ, הצטיידו מראש בכל מה שיכול להרחיק מכם את היתושים, אותם אתם בטוח לא רוצים להרגיש על מגע עורכם.

אני רואה לך בעיניים
העיניים הם ראי הנפש שלנו ולפעמים מספיק מבט אחד כדי להבין אם יש כימיה או אין כימיה. אבל בקיץ, בדייט שמתקיים בחוץ ומסנוור את עיניכם, יהיה לכם קשה מאוד לתקשר עמוק וליצור קשר עין. במקרה הזה, משקפי שמש שחוצצות ביניכם ויוצרות תחושה של דיסטנס עלולות להפריע לחיבור. חפשו מקום מוצל לשוחח כדי שתוכלו לתקשר גם עם העיניים בלי עדשות מעליהן.

פרוותי זה לא נעים
הבגדים הקייצים מחייבים אותנו להתכונן מראש ולתכנן הופעה כובשת. שימו לב לשערות סוררות ששכחתם לכסח בגילוח, מחשופים שמגלים פצעונים, ציפורניים לא ישרות וכל פגם אסתטי זמני שאפשר לסדר על ידי שיפצור מהיר. יהיה חם

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0