בשבילך אני אשתפץ

 הכרויות

 מאת: דגנית מ

מי אמר שאי אפשר לשנות אנשים? כל אחד מהחברים שהיו לי הצליחו לחולל שינויים קטנים וגדולים בחיי.
חלקם גרמו לי לאתגר את עצמי, לעשות הסבה מקצועית, להתנסות בפעילויות שטח ואקסטרים, לא לפחד יותר מזוגיות, להתחבר לאירועים משפחתיים, ללמוד לחלוק והיו כאלה שעשו לי מייקאובר. ביקשו לראות אותי בלבוש סקסי או בשמלות, על עקבים ועם תסרוקת חדשה והיה אחד שלקח את השינוי רחוק והעז לבקש אותי באף אחר.
כן, מה שקראתם. הוא הביט לי עמוק בעיניים ונכנס לי לתוך הלב ואמר שמה שחסר לי זה פשוט אף אחר, מעוצב וסולד יותר ולא כזה אף גונזו שחוצץ ביני לבינו ובכל נשיקה מתנגש לו בפרצוף.

אף גדול עומד ביני לבינו
מאז ומתמיד הייתי מסוכסכת עם האף שלי. תמיד מצטלמת פרונט ולא פרופיל, מסתירה אותו מתחת לצעיפים, מדמיינת איך אראה בלעדיו או בגרסא רכה שלו. בפוטושופ הצלחתי לטשטש את המימדים אבל במציאות האף שלי קיבל את הבחורים פנים מול פנים במלוא הדרו. גדול, רחב, נפוח, לא פרופורציונאלי לפנים ובעיקר מרתיע. כאילו יש בו משהו קנטרני באף, מתנשא, אל תרימי עלי את האף, הקניטו אותי בתיכון.
האף הזה שעמד בדרכי הפך להיות העניין האמיתי ביני לבינו. הוא כל הזמן ביקש, בשבילי את מושלמת אבל עם אף אחר, תהיי עוד יותר מדהימה.
הוא לא רצה אותי יותר מצחיקה או חדה, לא בעבודה אחרת, לא הפריע לו שאני תמיד מאחרת, הוא פשוט רצה להביט בי עם אף שונה, נעים יותר, בלי עצם ישרה, בלי הבליטה המוזרה, אני באף קטן.
היה לי קשה לדמיין את עצמי אחרת, אבל הוא לקח אותי למומחה שביצע הדמייה וגרם לי לאהוב את הבבואה החדשה. פתאום ראיתי איך אני יכולה להראות וזה מצא חן בעיניי.
חששתי. פחדתי שישברו לי את האף והוא יראה מלאכותי, שיצביעו עלי ברחוב כשאחלוף עם אף אחר, אבל הוא שכנע אותי לאיטו ובדרך שלו.

אף חדש, בחור חדש
הניתוח עבר בהצלחה ותוך זמן קצר גיליתי שאני נהנית מעצמי החדשה. מזמן לא פרחתי ככה והוא? היה מאושר. אולי היה זה בשבילו הישג, שהוא הצליח לשנות בי משהו לנצח ולא איזו תכונה שתעלם אחרי עוד הבטחה שאשתנה לטובה. אבל הוא מבחינתו לא שינה כלום. הערתי לו על הגינונים, על זה שהוא יושב בתחתונים מול ההורים שלי שבאו לבקר, שהוא חותך אנשים באמצע שיחה, שהוא תמיד מפספס אירועים מיוחדים ושיש לו זקן שמזמן כבר היה צריך להיחתך אבל הוא בשלו. העיקר את האף שלי הוא כבש אבל להשתנות עבורי לא הסכים אפילו במחיר של סנטר חלק.
אז האף שלי ירד ואתו רק עלה הביטחון. פתאום התחלתי להבין שכל השנים פספסתי, שיכולתי להיות תמיד יפה ועם אף אחר, חדש, משופץ, מעוצב. הביטחון הרחיק ביננו, הוא חשב שהוא ירוויח אותי שלו לתמיד ובאף שהוא רצה בשבילי, אבל ברגע שגיליתי כמה מסתובבים אחרי פתאום את הראש וכמה מחמאות אני מקבלת, פתחתי עיניים וקיבלתי הצעות והחלטתי לנסות את מזלי המחודש בעולם. אז הוא הצליח לשנות בי משהו והפסיד אותי, אבל הרווח כולו שלי.
אומנם אמרתי שלא אשתנה בשביל אף אחד, שאהיה נאמנה לעצמי, הכרזתי על כך בפה מלא במרוצת השנים, בכל מני מעמדים ודייטים מכובדים, אבל ככל שהתבגרתי הבנתי, שיש גם שינויים לטובה ואולי לא מכל שינוי תצא אהבה גדולה אבל לקשר הרומנטי הבא אני מגיעה יותר שלמה, בוגרת, בשלה ועם אף חדש. מבחינתי, זו רק ההתחלה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625