איך תדע שהיא לא משחקת בך

 הכרויות

 מאת: דני א

לנשים, וסליחה על ההכללות, יש נטייה ללכת סחור סחור. כשהן רוצות אותך הן מעמידות פנים שהן לא בקטע, כדי שרק תרצה אותן יותר וכשהן לא מעוניינות הן מושכות אותך עד שנשבר לך ואתה שואב מהן בכח את האמת. בקיצור, לפעמים אתה יכול לחשוב שאתה בסוג של מערכת יחסים נפלאה והבחורה בכלל בונה על מישהו אחר. אז לפני שהזמנת מקום להצעת נישואין או טבעת אירוסין, כדאי להבין אם באמת יש לך פרטנרית להמשך או מישהי שמחכה לאביר ועל הדרך נהנית מחברתך. איך בעצם תדע שהיא לא משחקת ברגשותייך. יש לי כמה סימנים שהפקתי תוך כדי דייטים ואהבות במשך השנים.

מה היא אומרת לאחרים
יש דברים שנשות הסוד שלה (קרי: החברות הכי טובות) יודעות יותר טוב ממך. להן, היא מספרת את האמת כולל התוכניות לעתיד (אם יש כאלה בכלל). מומלץ לשמור על קשר טוב עם חברותיה הקרובות כדי לדלות מהן טיפין טיפין מה באמת קורה ביניכם, האם היא לגמרי בקטע או ממש לא והן בוודאי ישמחו גם לייעץ. יש כמובן סיכון שהן יספרו לה הכל, אז כדאי לקחת את זה בחשבון.
אפשר גם להקשיב לדרך שבה היא מתארת את הקשר ביניכם באוזני אנשים בפורום כללי (למשל, במהלך מסיבה אליה הגעתם בצוות).

לשאול בלי הכנה מראש
אל תנהל אתה שיחות מתוכננות בלי לקבוע דיונים אליהם היא תגיע מצוידת בתשובות מכוונות. אם אתה רוצה לדעת איך היא מרגישה, תשאל אותה תוך כדי האמבטיה, באמצע השינה, בנסיעה בלי שהתחלתם שיחה רצינית על יחסנו לאן. אולי בדרך הזו, תקבל תשובות שבאות מהלב ולא נאום שהיא שרבטה מראש כדי לא חלילה לפספס אותך או לאותת לך שהיא מאוהבת בטירוף (במחשבה מוזרה שיש לפעמים לנשים שההתלהבות היא מה שתרחיק אותך ממנה).

מבחן התגובה
אתה לא משוכנע אם אכפת לה ממך או לא? נסה להעמיד פנים שיש לך מחזרת כלשהי שמסמסת לך או אפילו שולחת לך פרחים, אפשר גם סתם לפזול לבחורות אקראיות בבתי קפה או בפאבים והעיקר שזה יהיה בנוכחותה ולהסיק על פי התגובה שלה אם היא סולדת מהתנהגותך בגלל רגשות כנים. ניתן גם לביים סיטואציה בה האקסית שלך רוצה בך בחזרה כדי לעורר את קנאתה.
עוד אתגר שניתן להעמיד למבחן בפני אהובתך הוא מבחן הגעגוע. אם תיסע למקום כלשהו או תיעדר מחייה לתקופה קצרה, תוכל לבדוק אם היא מסתדרת בלעדייך או מתגעגעת אליך מאוד.

לרצות לדעת את האמת
אם תראה לה שאתה באמת רציני, אולי היא תבין שהיא צריכה להיות אתך הכי כנה שאפשר. אם קשה לך להתבטא במילים, תוכל להניח מכתב ששואל אותה איך היא מרגישה או אפילו לסמס או לכתוב לה מייל גלוי לב. כל דבר שיעזור לך לעבור את המחסום ולהבין היכן אתה עומד.

לקבל ממנה אור ירוק
נכון שזה נורא נחמד להיות מחוזר, אבל אל תחכה שהיא תהיה הראשונה שתנקוט יוזמה, כי אולי היא פשוט מחכה לך. מומלץ בשלב בו אתה מרגיש שעליך לדעת מה קורה ביניכם לדרוש מחויבות. זה יכול להיות בהגדרה של שניכם כזוג באופן רשמי ופומבי (למשל, במסגרת של מפגש חברתי) או מעבר לדירה משותפת ועל פי הנכונות שלה להמשיך אתה קדימה תוכל לדעת טוב יותר אם יש מצב שתצעדו ביחד לעבר השקיעה או תיפרדו ברוח טובה כאן ועכשיו. תן לה צ'אנס ואולי תופתע לגלות שיש לך אהבת אמת.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.660156E-02