שלא יסדרו אותך

 החצי השני

 מאת: יועצת בלי תעודות

לקראת סדר פסח אני עושה כל מני סדרים בבית ומבערת חמץ. נגיד, מצאתי מתחת למיטה את הבוקסר של האקס וישר שלחתי לו את זה בדואר (בלי לכבס, כמובן) וגיליתי שהצטברו לי פניות בדואר, כל מני דייטים שלא נגעתי בהם (וחבל כי בטח בזמן הזה הם כבר התחתנו עם מישהי אחרת). בקיצור, ניקיתי לעצמי קצת את החיים כדי להתחיל מחדש.

בהזדמנות חגיגית זו הרשו לי לספר שאני בן אדם די מסודר, יש דירה, רכב, רק חבר חסר.
אגב לאחרים אני מסדרת כל הזמן. אתם יודעים כמה זוגות הצלחתי לסדר? כל מני אנשים שעברו אצלי בבית הקפה, וגילו שאני לא בשבילם הועברו מיידית לחברותיי, כי אני בעד לפרגן לאחרות. הבעיה היחידה שלי היא שאני בעצמי מסודרת לא מעט ולא בדרך החיובית. כלומר, מסדרים אותי ובגדול. במכולת תמיד מחזירים לי פחות עודף או שטרות מזויפים, ובחורים רבים קלטו אותי ולא טרחו לעדכן שהם לא מעוניינים ופשוט התאדו באפלה.
אז רציתי לשתף אתכן בטעויות שלי, שלא יסדרו גם אתכן וכן, אתם הבחורים, מוזמנים לקרוא ולהבין שאנחנו לא חיות באשליות, ברור לנו שאם פזלתן למלצרית אז היא מעניינת אתכם יותר מאיתנו ואם בחרתם לסמס תוך כדי הדייט נמרצות למישהו אלמוני אז זה כנראה לחבר שמיד יתקשר ויגיד שדחוף היסטרי הוא צריך את העזרה שלכם לגרור את האוטו. וזו הפעם האחרונה שנראה אתכם.
יש דברים שלמדתי על בשרי תוך כדי דייטים ותנועה והמתנה נצחית שתחזרו אחרי שנעלמתם במעמקי השירותים.
אז הנה, אותי כבר לא יסדרו יותר. אם אתה רציני ואמין, אתה מוזמן לנסות את מזלך.

בדיקה מקדימה
יש הרבה דגים בים אבל השאלה היא היכן הם שוחים. חפשו את הדג שלכם באקווריום איכותי כמו האתר שלפניכם החצי השני. אולי לא ידעתם, אבל יש סיבה שבחרתי בו, האנשים באתר מתקשרים אליכם כדי לאמת פרטים, בודקים אם אתם סטודנטים או אקדמאים ויש לכם כוונות רציניות. עכשיו שהגעתי אני סוף סוף יכולה להיות בטוחה שמי שאני פוגשת לא יבריז כנראה לפני הפגישה הראשונה.

לא רוצים לדבר רק להיפגש
אומנם פגישה אחת שווה אלף שיחות טלפון, אבל חשוב מאוד לדבר עם הבן אדם כדי להבין מה כוונותיו, איזה מן טיפוס הוא והאם מוצא חן בעיניכן או לא. שיחת טלפון היא רמז לבאות ולכן, בלי לדלג עליה לטובת דייט. ואגב, אם הוא לא עונה למיילים או לטלפונים, לא בטוח שהוא יגיע לפגישה אז אחרי שניסיתן כמה פעמים, עדיף לדלג בקלילות למועמד הבא.

סוף הפגישה – זמן האמת
אל תחכו לדייט שני בלי ששאלתן דוגרי את הבחור אם הוא בכלל מעוניין. אל תנסו לפרש מבטים או מילים כמו היה נחמד כהבטחה להמשך הקשר. זה רק יבאס אתכן שתגלו שהוא התכוון שהיה נחמד והפירוש אצלו בראש היה נחמד וטוב שנגמר. אם תשאלו וכן זה מביך אבל אחרי שעוברים את זה בפעם הראשונה מתרגלים, תדעו את האמת ותוכלו לבנות על העתיד. מומלץ גם לשלוף יומנים ולסמן כבר במעמד הפגישה תאריכים פנויים ולא טנטטיבית אלא על אמת.

לא חושב על חתונה
הוא רוצה חברה, אהבה, אבל מה, הוא לא סגור מתי זה יקרה ואם בכלל וחתונה? רק המחשבה עליה מלחיצה אותו. אם אתן רוצות להינשא ובהקדם, חבל לבזבז זמן על בחור שחושב על זה ולא מספק תשובות. מומלץ תמיד להתחיל עם אנשים בשלים שהמודל לחיקוי שלהם הוא החברים הנשואים והם לא חיים רק בהווה אלא יש להם מושג מה יקרה אתם בשנה הבאה. זיהיתן בעיה והבחור מתכחש? נסו לחלץ את האמת ואז תחליטו האם הסתדרתן על מציאה טובה או שמגיע לכן מישהו שלא רק יאהב אתכן אלא גם יביא טבעת.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

6.195068E-02