איפה הנימוסים שלך

 הכרויות

 מאת: טלי מוציאה קיטור

יאללה נזוז, הוא אומר לי ולא מתכוון אפילו להציע לשלם או לפתוח בפניי את הדלת של האוטו. כבוד יש לו רק למי שעושה הרבה כסף, חולש על אימפריות של נדל"ן או משחק בליגה של נבחרת. בחורות הוא רואה כמובן מאליו או פשוט חושב שאנחנו בדור כזה שאנחנו לא מצפות לנימוסים אלא אפשר לקנות אותנו ביהלומים. לא שיש משהו לא בסדר עם מתנות, אבל כשהמזכירה שלך קונה אותן בעבורך זה לא בדיוק התחשבות, זה יותר לסמן וי.
אז זה המצב: אני סובלת מהיחס של בחורים בדייטים, לא שאני חושבת שהאירופאים יותר טובים, כבר יצאתי לדייטים עם עולים מבריטניה וגם הם הגיעו מעונבים אבל דברו חצי מהזמן בסוללרי שלהם ועשו טובה שהקדישו לי מתשומת ליבם. אחד אפילו אמר לי זמן זה כסף, כאילו הדייט הזה עולה לו הרבה מניות בבורסה.
התחושה שלי, ותקנו אותי אם אני טועה, שהרבה בחורים לא מגדילים ראש. הם יוצאים לדייט ומקווים שיהיה בסדר, שהם יוכלו להרשים אותנו עם כל מני טריקים, לזרום, שאנחנו מספיק נואשות כדי להתפשר.

מוציאים את החשק
איפה הם ואיפה נימוסים. כבר היו לי דייטים שאכלו בידיים, שרקו למלצרית, חלקו איתי מונית וביקשו שאשלם עליהם כי אני זו שבחרתי בית קפה רחוק יותר.
דברים כאלה יכולים להטריף אותי ולהוציא לי לגמרי את החשק מאותו בחור. תגידו שאני קטנונית, אני קוראת לזה זלזול וחוסר אכפתיות. אני לא שוגה בחלומות, אני לא חושבת שיופיע בחיי איזה ג'נטלמן וייקח אותי אל תוך השקיעה ונחיה באושר ועושר, אבל אני רוצה כבוד בסיסי, התחשבות, שמישהו ישאל אותי שאלה ויחכה לשמוע את התשובה ולא יענה לסוללרי באמצע הדייט ויריץ חצי שעה עם חבר שלו על חשבון הדייט, ייבש אותי ואז יגיד שהוא ממהר ויחשוב שיהיה דייט שני.
אני לא רוצה להיות ההעדפה השנייה של אף אחד ולא רוצה שיתקתקו אותי על הדרך. אם כבר יצאתי והתלבשתי יפה והגעתי מבושמת ובמצב רוח נפלא, אני רוצה שיתנו לי את הבמה והפוקוס ואם אפשר גם להקשיב למה שאני אומרת ולהתעניין, מה טוב. הרי אי אפשר לבנות מערכת יחסים עם מישהו שלא מתעניין בפרטנרית שלו או חושב שננהל שיחה בחלקים, זה לא שהזמן שלי קצר אבל אני לא מתכוונת שהגבר שלצידי ישים אותי על הולד מתי שמתחשק לו.
ולגבי כנות, אני מעריכה כנות, אין כמו שיחה גלויה מלב אל לב, אבל זה שאתם אומרים לי בדייט את נראית רזה יותר במציאות או בתמונה את יותר יפה זה לא בדיוק מה שיקסים אותי. גם כשמעירים לי על זה שפיהקתי או שיש לי כתם על החולצה לא עושה לי את זה. חוסר טקט באופן כללי זה לא משהו שכדאי להביא לדייט. תשאירו את ההערות שלכם לשלב יותר מאוחר במערכת היחסים, שנכיר, נאהב ואז תוכלו להתייחס לדברים יותר רגישים. קודם שיהיה לנו בכלל בסיס של אמון.

תפסיקו לפהק עלי
זה שאתם נדלקים על אחותי או חברה שלי וקוראים להן כוסיות זה גם לא הדרך להגיע לליבי. אתם יכולים לשמור את המחמאות האלה בלב או להגיד משהו בצורה רכה ונעימה ולא בוטה ומרגיזה.
עוד דבר שלא בא לי טוב בדייטים זה הפיהוקים שלכם. אם אתם עייפים אז בבקשה נסיים את הדייט ונלך הביתה או יותר טוב, להבא תקבעו אותו בשעה שנוח לכם ולא כשאתם רצוצים אחרי יום עבודה. קשה מאוד להתאהב במישהו שנמעך לידך ומביט בך בעיניים טרוטות מעייפות. אני רוצה מישהו שיביט בי בתשוקה ולא כאילו הוא עוד שנייה שוקע בשינה.
אז מה המסקנה? שלפעמים אתם יכולים להתאמץ יותר בשבילנו, לחשוב מה ישמח אותנו ולתת לנו על אמת ולא בכאילו. תאמינו או לא, אבל אנחנו נעריך את ההשקעה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.0234375