מה רע בקצת צניעות

 הכרויות

 מאת: מוטי

תקראו לי שמרן, תגידו לי שאני לא נורמאלי, שאין כמו בחורה שמגיעה לדייט עם מחשוף נדיב וביטחון עצמי בכמויות, אבל אני מעדיף אותן עם גולף וסודות כמוסים, שיישאר קצת מקום לדמיון.
לא מזמן מישהי כתבה כאן שנפסיק להסתכל לה על החזה ונתמקד בעיניים, אז זה מה שבדיוק אני עושה. מחפש את הרגש באישונים, את הגוון, את ההבעה, אף פעם לא ארד לכיוון המחשוף, לא אתהה איזו מידה היא בחזייה או אחשוב עליה במונחים של וואו היא סקסית לאללה איך אני רוצה אותה.
אני קודם כל מחפש את הבן אדם ואז את הגוף ולא, אני לא משקר לעצמי או לכם, כזה אני, גדלתי בבית מסורתי, צנוע, רוחני ולכן לפעמים אני אפילו אנטי על בחורות שמגלות לי בדייט ראשון מה הרזומה המיני שלהן וחוקרות אותי האם אני עומד בסטנדרטים שלהן מהבחינה הזאת.
יש דברים שאני מעדיף לגלות לבד ואפילו לאט או לפחות בהמשך הקשר, ככל שנזרום, ואומנם לא על זה ייפול או יקום דייט, אבל בנות, בחייכן, לא תמיד כמה שיותר סקסי יותר טוב.

לא רוצה אובייקט מיני
לא מזמן הייתי בפגישה עיוורת, הבחורה רכנה לפניי כל הדייט, ניסיתי להתעלם מהשפע, ניסיתי להתייחס אחרת אבל באמת שהיה לי קשה. גבר או לא גבר, כששמים לך את זה בפרונט, אי אפשר להתעלם. הבחורה גם פלרטטה עם המלצר לנגד עיניי ובבוטות, לא הבנתי אם זה האופי והסגנון האישי שלה או שזה סוג של טקטיקה לגרום לי לקנא או לחשוק בה יותר. מה שזה עשה בפועל, זה פשוט יצר בינינו ריחוק. אני לא אוהב ישירות או התרסה, אני לא אוהב אתכן כאובייקט מיני, אני באמת רוצה קודם כל להכיר אתכן, את מי שאתן ורק אחר כך להגיע למשיכה וגם שהיא, תבוא ממקום רגשי ולא בהכרח תשוקתי.
הקטע הוא שכשאני מצטנע, אתן חושבות שאני משחק אותה, שזה לא באמת, מקטלגות את כל הגברים שהם רק רוצים להתנסות ומחפשים משיכה ואם אני אחר אז או משהו לא בסדר בי או שאני צבוע. לא מזמן מישהי דחקה אותי לפינה כשהאיצה בי לספר לה על חוויה מינית מיוחדת בלי בכלל שהיא מכירה אותי, כאילו זה מה שייפתח בינינו את תקשורת טובה יותר.
אז בנות, לא כולנו נועזים, חלקנו ביישנים ואפילו צנועים. אני מגיע לדייטים בלבוש מחויט, מבט נבוך, אני ביישן ותקבלו את זה, לא חייבים לעשות לי מייקאובר ולהוציא ממני את הצד המחוספס שבי. לא כולנו מצ'ואיסטים ויש מי בינינו שחשובה להם הצניעות ולא רק המראה הצנוע, אלא גם הצניעות, בלי לשטוח את כל ההישגים ולהתפאר במי שאתן כבר בדייט הראשון.

לא התעודות יביאו את האהבה
אני אכיר אותך אני אתרשם ממי שאת גם בלי תעודות ובלי הוכחות חותכות ליכולתך לבצע אינספור מטלות בו זמנית וקריירה מדהימה. כבר היו לי דייטים בהם ביליתי בהאזנה ארוכה ומייגעת יש לציין לרקורד המקצועי של בת שיחתי ועם כל הכבוד, ויש כבוד, לא הדיפלומות ולא הניסיון המקצועי ולא אותות ההוקרה הם שיביאו אותי להתאהב בך.
אני רוצה צניעות פיזית ופנימית, רוצה מישהי שתגיע ותספר לי עליה, על מה היא אוהבת, על מה היא חושבת, למה היא שואפת, וכן, שהיא לא תיגש ישר לעניינים, שתיתן לנו זמן להתגלגל ביחד, להיפתח, אני אוהב את התהליך ולא לסיים את הכל בדייט ראשון. תשאירו משהו להמשך ויהיה על מה לדבר.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625