גבר לא יבין אותי כמו שאשה תבין

 הכרויות

 מאת: פזית

הלוואי והחברה הכי טובה שלי היתה בחור, הייתי מתאהבת בה מיד ומאמצת אותה לחיקי ומתחתנת אתה. כן, לגמרי, אני תמיד מחפשת בבחור שלי את החברה הכי טובה שלי.
מה שאני מרגישה עם נשים אני לא מרגישה עם גברים, לא את אותו חיבור מאגי, לא בלב.
אתם מבינים, אני רוצה מישהו שיבין אותי כשמתחשק לי סתם לבכות, כשאני מתרגשת מעל המצופה, כשכולי רותחת מזעם בלי סיבה או כשאני לפני מחזור ומתפרצת על כל העולם, מישהו שינהל איתי שיחות נפש עמוקות על כוס קפה בלי להשתעמם או לפהק או להדליק באמצע טלוויזיה, מישהו שיכול לשתף אותי במילים ארוכות, שיקרא אותי בפתיחות, מישהו ממש כמוה, כמו החברה הכי טובה, כל חברה.
אל תגידו: "אולי נשים זה בעצם הקטע שלך ולא גברים", כי אני בכלל לא נמשכת לנשים, אני מלאת תשוקה לגברים, אבל משיכה לחוד והבנה לחוד.

זכותך לכעוס
יום האישה הבינלאומי שמתקרב אלינו מעורר אצלי תהיות לגבי הקשרים הרומנטיים שהיו לי ומה אני בעצם מחפשת בחיי האהבה שלי.
אני מודה, יותר מדי פעמים התאכזבתי מגברים, מהאדישות, מההבלגה, מהדרך השונה שלהם לפרש ולראות את העולם, לחשוב אחרת, להתבונן אחרת או לא להתבונן בכלל. הם לא מבינים מה עובר עלי, למה אני לחוצה על חתונה או למה אני דואגת מהגיל או למה כשהבוס קורא לי מותק זה מעצבן אותי, הם יחשבו שזו מחמאה, אני אחשוב שזאת סקסיסטיות ושנמאס לי להיות אובייקט מיני.
כל פעם שאני מבלה עם חברה אני מתענגת, איזו עוצמה יש לקרבה נשית, שותפות הגורל, החדווה, הרצונות הזהים, בלי להגיד כלום, הן יבינו אותי, שרע לי או עצוב לי או שמח לי. לא צריך להגיד, הן יודעות גם בלי להכיר אותי אפילו. נפגשתי עם מספיק בנות אקראיות לאורך הדרך, סתם בקפיטריה באוניברסיטה או ליד מכונת הקפה במשרד כדי ללמוד שלנשים יש חוש לנשים אחרות, הן מרגישות, הן מכירות את זה מעצמן אז לא צריך להגיד כלום ובטח לא לפרש.
גבר ישאל אותי אין ספור פעמים אני עדיין לא מבין למה את כועסת ואישה מיד תבין, שאת כועסת כי בא לך לכעוס וזאת זכותך.

תכירו נשים, תכירו אותנו
כמה אני נהנית לבלות עם החברות שלי וכמה אני מתוסכלת במחיצת גברים. כמה הייתי רוצה שיהיה גבר אתו אוכל לבלות ממש כמו עם החברה הכי טובה שלי ואני לא מדברת על פדיקור-מניקור, קוסמטיקה, סרטי בנות, אני מדבר על משהו הרבה מעבר לפעולות השטחיות האלה.
אני רוצה מישהו שידבר איתי ברמה אחרת, שיכיר את האינטואיציות שלי, שיבין איך עובדות תחושות הבטן שלי, שיהיה כמו החברה הכי טובה שלי אבל עם משיכה עזה.
אולי פשוט לא פגשתי את האדם הנכון, אולי כשהוא יגיע אני לא אקרא לו גבר אלא אהוב וחבר, והוא יהיה לי כמו חברה אלטרנטיבית, שילוב בין גבר לאישה ואולי אני צריכה להפסיק לחבר בכל גבר אתו אני יוצאת חברה, הרי יש לי חברות אז מהן אני צריכה לצפות לחברות כנה ואמיתית, חברות נשית ומהגברים שלצידי אני צריכה לצפות לדברים אחרים לגמרי ואולי פשוט גברים, אולי תנסו להבין אותנו, לא להבין רק מה מפנק אותנו ומה עושה לנו טוב מינית, אלא להבין איך לגשת אלינו, מתי לא לעצבן, מתי כן להיכנס לפרטים, תנסו להקשיב גם כשזה קשה ואנחנו ננסה להבין איך אתם חושבים.
אז אם אתם שואלים מה נשים רוצות? אנחנו רוצות חברות, כנה, טובה, אמיתית, סובלנית, מקבלת.. תראו את החברה הכי טובה שלנו, תלמדו אותה, תלמדו ממנה ותגיעו מוכנים. ככה כובשים בחורה, דרך החברה הכי טובה. אז לכבוד יום האישה הבינלאומי אני מזמינה אתכן לאמץ כמה שיותר ידידות, להבין דרכן את הראש הנשי ולהגיע לדייטים מוכנים. מקסימום עד שתמצאו אהבה תרוויחו ידידות מופלאה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625