סוף שנה, כלום לא השתנה

 הכרויות אקדמאים

 מאת: אחד שמחפש אותך

כל שנה אני עושה חשבון, כמה דייטים היו לי, כמה פעמים התאהבתי, כמה פעמים מחצו לי את הלב, כמה פעמים ניסו לשדך לי וזה יצא גרוע, כמה פעמים שדרגתי את הכרטיס שלי (המון!), כמה עוד תקווה יש לי שהשנה זה סוף סוף יקרה ואני אתחתן.
כן, תתפלאו, אני גבר, בשנות ה-30 לחיי ולחוץ חתונה. שמעתן על תופעה כזאת? אתן לא לבד. אני כאן אתכן באותה סירה.
חשבתן שבנות לחוצות חתונה מלחיצות גברים? אצלי זה בדיוק ההפך. אם מישהי אומרת לי שהיא מתכננת להינשא וילדים וכל הסיפור הזה, אני מיד קופץ על המציאה. גם אני רוצה, גם אני רוצה.
הבעיה היא שבנות עם כל החלומות והשאיפות והחזון שהן לגמרי שם, שפנות לא קטנות. איך שאני מביע התעניינות מוגברת, הן מיד נלחצות יותר מהלחץ להתחתן. הפחד עולה להן בעיניים. פתאום הן בעצם מדברות על עתיד ערטילאי, לא עכשיו, עוד כמה שנים ולא בטוח שלהינשא אולי רק להביא ילדים עם פרטנר כלשהו.

אני עוד רווק, מה אתכן?
אז שנה שלמה עברה ואני עוד רווק. עכשיו הזמן לעשות חשבון נפש, לפני שתתחיל כאן שנה חדשה ועמה עוד הרבה הבטחות שטרם קיומו (אתם יודעים כמה בחורות הבטיחו להחזיר לי צלצול ונעלמו?). אולי אני לחוץ מדי, אולי לא הספקתי מספיק דייטים, אולי אני משדר משהו שמרתיע בחורות, אולי אני פשוט צריך להיות גבר מאצ'ו סטנדרטי, שמבריז מדייטים ומשחק אותה מלך עולם קשה להשגה, אולי זה באמת המפתח להיות נחשק ומבטיח? מה רע עם מישהו נחמד כמוני שרוצה להתחתן ממש כמוכן?
אני פונה אליכן בחורות כי אני לא רוצה להיות שם, במסיבת סילבסטר, לספור לאחור בלי שיהיה לי בשביל מה לחכות. אני לא מעוניין לשלוח שפתיים בנשיקת חצות לעבר החלל הריק.
אני רוצה פרטנרית שתהיה שם בשבילי, תשיק איתי שמפניה מבעבעת ותיתן לי נשיקה ענקית ורטובה ושיהיה לנו כיף ביחד להתחיל שנה חדשה. אני רוצה התחלה חדשה, של זוגיות, מיטה גדולה עם שני אנשים שמתחבקים ואוהבים, בית חמים עם ילדים ושמחה, בישולים, ריחות שכיף לחזור אליהם אחרי יום עבודה ארוך. אני רוצה אהבה וכן, אני רוצה להתחתן, למה בעצם אני צריך לשקר בדייט? כדי שתמשיכו איתי הלאה, שלא תחשבו שאני נואש? אוקי, אם זו הגישה, השנה אני אנסה ליהנות יותר בדייטים בלי לחשוב על ההמשך, אני לא אתקשר עד שאתן תתקשרו אלי, אני לא אתעורר כל בוקר עם ציפיות בלב, אני אזרום, כמו שאמרו לי לעשות וללא הצלחה.
שנת 2011 יוצאת לדרך, השנה הזאת צברתי רזומה גדול של דייטים. אני לא אגיד שהיו דייטים מיותרים, כי בכל דייט למדתי משהו חדש, כמו לא להתלהב יתר על מידה או לזהות מיד מי יושבת מולי ובוחשת בקפה (ולרוב חופרת גם בראש), איך להמשיך משם לדייט שני, איך להגיב שמוסרים לך בטלפון שלא יהיה דייט שלישי. אלה דברים שלומדים עם הדייטים ועם השנים משתפרים בהם. עובדה שכבר הגעתי עם כמה בנות לדייט חמישי ועם אחת כמעט עברתי לגור.

רוצה שנה עם הרבה דייטים
בעצם, אני לא יכול להגיד שהשנה הזאת היתה החמצה גדולה, כי עובדה שלמדתי כמה טריקים וצברתי חוויות.
בשנה הבאה אני מאחל לעצמי ולכן (וגם לכם, אם אתם קוראים אותי, בחורים) שתמצאו אהבה אבל אם לא תחפשו, בטוח לא תמצאו. אז תחפשו, תמיד עם יד על הדופק (בכל פעם שדחיתם למחר, תשבו על המחשב עוד היום כדי לא לדחות שוב) ושיהיה לכולנו שנה עם הרבה דייטים, כי ככל שיש יותר, כך גדלים הסיכויים. והעיקר, שדברים כן ישתנו, שהגישה שלנו תשתנה (לאופטימית יותר), שהפרטנרים שלנו ישתנו (עד שנמצא את הפרטנר הנכון). שיהיה בהצלחה.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0