רק רוצה שיאהבו אותי

 הכרויות אקדמאים

 מאת: רומי

אומנם התנשקתי, חובקתי, היו לי בחורים ויצאתי לאינספור דייטים, אבל אף פעם, אף אחד, לא אמר לי שהוא אוהב אותי באמת.
כל פעם מחדש אני משתוקקת שמישהו יצהיר בפני שהוא לא יכול בלעדיי, שהוא חש כלפיי רגש עוצמתי חזק ממנו, שהוא יאהב אותי לנצח או אפילו לא לנצח, רק לעכשיו.
אני רוצה לפחות פעם אחת בחיי לשמוע מישהו אומר אני אוהב אותך בלי שהכרחתי אותו להגיד את זה, בלי שזה לווה באני אוהב אותך בתור ידידה טובה או אוהב אותך כמו את אחותי. אני רוצה שמישהו יאהב אותי כמו אישה.

הלוואי והייתי נאהבת
קר ובודד בממלכת הרווקות ורק לפעמים חמימות מלטפת מתפשטת בגוף, כמו למשל, שאני מגלה כרטיס של מישהו חמוד ויש פוטנציאל לקשר או שהיה דייט נפלא ואני רק רוצה שהוא יימשך, אבל בין לבין, לא קל.
תחנות הביניים עוברות בהרבה ארוחות משפחתיות בהן הדודות מציקות לי ואמא ואבא שמביטים בי במבט מיואש ובחתונות של החברות אני בצד, לא רוקדת, לא חוגגת, רק רוצה שזה יעבור וכשאני שומעת בסרטים גילויי חיבה ומישהו שמביט עמוק בעיניה של מישהי מיוחדת ואומר לה את המשפט הנפלא הזה והוא בא מכל הלב – אני כולי אכולת קנאה.
בעבר הכרחתי בחורים לומר לי שהם אוהבים אותי גם אם הם לא הרגישו ככה ולא רצו להגיד, הם אמרו את זה כדי לרצות אותי לאותו רגע, כדי לצאת מידי חובה, כי קל יותר להגיד את זה כשלא באמת מתכוונים. אבל אני יודעת מתי מישהו אומר משהו כי הוא חייב ואף אחד שהיה לי לא אמר את המשפט הזה כי הוא פשוט אהב אותי.
כבר בתור ילדה חיפשתי אהבה. ההורים שלי טיפוסים קרירים, בבית הספר הצטיינתי בכל המקצועות והשתוקקתי לחיבת המורים, לא הייתי ילדה מקובלת אז אולי מכאן נובע הכל, התחושה שאף אחד לא אוהב אותי, שאני לבד בעולם.

רוצה להיות בזוג ולא בחבר'ה
גם עכשיו, שאני מוקפת חברים וידידים, אני מרגישה בדידות ומחנק בגרון כל פעם שאני קולטת זוג. אני רוצה להיות בזוג ולא בחבר'ה. אני רוצה שיאהבו אותי בתשוקה ולא כי אפיתי עוגה טובה או כי היה כיף לבלות אתי בטיול של שבת. החבר'ה שלי אוהבים אותי כסחבקית מהמניין ולא כבחורה מחוזרת ואני? מה כבר ביקשתי? שמישהו יאהב אותי כמו שאוהבים אישה.
אז מה, פעם אהבת מישהו? הם שואלים בדייטים ואני מגמגמת. אהבתי כל כך הרבה, רבים עברו אצלי בלב אבל אף אחד מהם לא החזיר לי את מלוא היחס ולא היה שום סיפור אהבה שנחרט בתוכי רק הרבה מאוד פיקציות, אהבות חולפות, אהבות חד כיווניות, אהבות שהגיעו למבוי סתום. אולי אתה תהיה זה שיאהב אותי, אני מקניטה את הבחור ובמקום לעורר חיוך, אני רק מבהילה אותו.
אולי אני דורשת יותר מדי, יש לי מספיק חברות שהתפשרו על מערכת יחסים בריאה או על הידיד הכי טוב שלהן ואולי גם אני צריכה להסתפק בזה ורק בזה בלי לצפות לאהבה ענקית.
אבל אני לא יכולה. אתם מבינים, גדלתי על אגדות בהן הנסיך מוצא את הנסיכה ונושא אותה לאישה והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. גם אני רוצה לחוות אהבה אגדתית וגם אני רוצה נסיך שיגיד לי שאין כמוני ובגלל זה אני ממשיכה, יוצאת, מתאכזבת, לפעמים נהנית, לפעמים מתאהבת והכל בשביל שיום אחד אני אתאהב ומישהו יאהב אותי על אמת, בלי חוקים, בלי גבולות, בלי לרצות, בלי להגיד אני אוהב אותך רק כדי להישמע או לקבל בחזרה, שיאהב אותי כמו שאני ומכל הלב.  

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.660156E-02