כבר לא בא לי עליו

 הכרויות אקדמאים

 מאת: לימור מערכת החצי השני

בשבועות הראשונים הייתי מסוחררת. הרגשתי שמצאתי את אהבת חיי והופתעתי מעצמי. ציניקנית כמוני עם חולשה לגברים זדוניים לפתע נופלת שבי בזרועותיו של בחור נאיבי, מהסוג שאמא שלי תמיד רצתה שיהיה לי.
בהתחלה רק ישבנו שעות, מבטים חודרים ועמוקים, נגיעות וליטופים, אהבה מטורפת. לא שיתפנו בה אף אחד, שמרנו את הכל לעצמנו, כאילו אם נספר – האהבה תברח וזה בערך מה שהיה.
לימור מה קורה אתך? איפה את? יש לך מישהו? הטלפונים לא הפסיקו לצלצל והודעות קוליות שמתחננות לקצת שיתוף. החברות שלי השתוקקו לדעת. כולן כבר נשואות, ילדים, פאזה אחרת, מביטות בי כרווקה האחרונה על גבי הפלנטה. תחושה שקשה להסביר, שמכירה רק מי שהיא האחרונה בחבר'ה להינשא. כמו שעשוע אני בשבילן, מישהי להתענג אתה על נוסטלגיה של דייטים וחיזורים וסקס באחת בלילה ועוד פעם בארבע לפנות בוקר. סיפורים הזויים על דייטרים מטורללים ולכי תסבירי להם שלא הכל סקס אנד דה סיטי, שמאחורי האנקדוטות יש הרבה עצב ובדידות וחוסר יכולת להכיל את כל הזעם שעצור בך כל פעם שאת מגלה שעוד חברה התחתנה או נכנסה להריון או ילדה ילד ועוד חתונה או ברית/ה אליה תופיעי לגמרי לבדך.
אז סיפרתי ולא רק שסיפרתי, הפלגתי בתיאורים. רציתי להראות להן שיש עולם קסום שם בחוץ שהן כבר לא שותפות לו. אבל ברגע שסיפרתי, במקום שאבן כבדה תרד מליבי ואשמח עד השמיים במה שנפל בחלקי, המועקה גברה. פתאום לא הייתי בטוחה שהוא הגבר הנכון בשבילי והתחלתי לפקפק בו ובעצמי. האם הוא באמת האחד? ואיך בכלל אדע? ואיך אנשים בכלל יכולים להכריע בסוגיה?
ומהצד שלו הכל התקדם מהר, דיבורים על מגורים וחתונה וכמה שהוא רוצה אותי אתו לנצח.
ולי כבר לא בא אליו. אני מביטה בו ישן במיטתי ורוצה שיסתלק מחדרי הפרטי. רוצה שוב את הלבד, כבר לא זוכרת איך זה הרגש כולה לפני יומיים, שהכל היה חמים ולוהט, נעים ועשה לי את זה. מתמודדים גם אתם עם התחושה? לא מבינים מהיכן החשק ירד ולאן נעלמו הלהט והתשוקה? הנה כמה דברים ששווה לבדוק עם עצמכם לפני שאתם עוברים לסיפור האהבה הבא.

זה את או הוא?
בדקי מה עובר אליך עוד לפני שאת קופצת לדייטים או מערכת יחסים. האם התגברת על האקס? האם אהבה חדשה תעזור לך לעשות את זה? האם יש כמה עניינים לא פתורים עם עצמך ואולי שווה ללכת לטיפול או להמתין מעט? אם את מראש נכנסת למערכת יחסים ברגשות מעורבים יתכן שאת זו שתקלקל הכל עוד לפני שהכל התחיל וחבל לעשות את זה בצורה הזאת. הגיעי למערכת היחסים בשלה ומוכנה וגם אם את לא בטוחה, כי אף פעם אי אפשר לדעת במאה אחוז, נסי לזרום ולהירגע ולהתמסר.

קרה משהו?
מה שיבש לפתע התחושה והאם אלה הפחדים שלך מפני מה שיכול לקרות? מעתיד ורוד או מפרידה צפויה? הילחמי בהם, הסירי דאגות מליבך ונסי לחיות את הרגע. אם קרה משהו חיצוני כמו ההורים שלו לא מצאו חן בעיניך, החברים שלך פגעו בהתלהבות או שגילית עליו משהו שגרם לך לחשוב פעמיים על עתיד משותף, נסי לבדוק כמה התחושות שלך נכונות והאם אפשר ושווה לתת לו צ'אנס נוסף?

טיים אאוט ועכשיו
לפעמים בהתחלה מתחשק לכם לבלוע אחד את השני בלי הכרה אבל הטוטאליות הזאת רק תעשה לכם אנטי בהמשך, כשיימאס וכן, לפעמים נמאס ואפילו מהר. נסו להתנתק לכמה ימים, לחזור כל אחד לחיים של עצמו, אלה שהיו לפני שנפגשתם, כדי להבין כמה אתם מתגעגעים זה לזו.
להתקדם יותר
ולעיתים הדבר ההפוך קורה: אתם מאוהבים אבל תקועים במקום, אף אחד מבין שניכם לא יוזם את הצעד הבא וזה הזמן שאתם תאחזו במושכות ותובילו את הקשר הרומנטי לשלב השני – מגורים משותפים או הצעת נישואים ואם עוד מוקדם מדי, אז אפילו מפגש עם חברים או עם ההורים. כל מה שיכול להזרים דם חדש למערכת היחסים.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.599121E-02