אתה יותר מידי טוב בשבילה

 הכרויות אקדמאים


מאת: אריק כל יודע

ההורים שלי חינכו אותי מצוין, להיות אדיב ומנומס, לעזור לזקנות לחצות את הכביש, לסייע לחברים במצוקה ולחזר במרץ אחרי בחורות – אז איך זה שכל פעם מחדש אני מגלה שאני יותר מדי טוב בשבילן וזה לא מה שהן מחפשות?
אני לא יודע אם זה סתם תירוץ או שזו האמת לאמיתה, אבל יותר מדי בחורות זרקו אותי כי הייתי טוב מדי בשבילן. רגיש, אכפתי, אוהב, נפלא, קיבלתי אינספור מחמאות מפנקות אבל מחמאות לחוד ורגשות לחוד. הבחורות שהיו איתי בעצם חיפשו מאצ'ו קשוח שרק יעשה להן דווקא ויפזול לכיוון של אחרות, ילדים רעים ומחוספסים, מהסוג שמשחק אותה קשה להשגה עד שהבחורה נמסה. ההפך הגמור ממני.
כל כך הרבה פעמים ניסיתי גם אני את הטקטיקה הזאת, לסנן טלפונים, לחתוך באמצע דייטים, לא לחבק אותה כשהיא בוכה, להביט בה במבט עקום כשהיא מתרגשת, אבל זה פשוט לא אני. אני משהו אחר, בא בגישה שאני לא רוצה להכאיב לך אלא רק לאהוב אותך בלי גבול.
אז איך זה שמישהו כל כך רגיש כמוני, שכל הידידות שלו אומרות שהוא הבעל האידיאלי, נשאר בינתיים לבד? מה יש בי שכל כך לא עושה את זה לבחורות?
את הפרטנרית האחרונה שאלתי דוגרי: למה בעצם את לא רוצה אותי? מה זה טוב מדי בשבילך? והיא נאנחה וענתה לי שאני פשוט לא מאתגר אותה. שאני קל מדי, שהתאהבתי בה מהר, שהיא לא היתה צריכה להתאמץ בשבילי וזה פשוט לא עשה לה את זה.
כן, חברים יקרים, לפעמים שווה להיות בחור רע ומורכב ואסטרטג, מהסוג שמתחמן או פשוט מתעלם, הוא זה ששובל של בחורות כובשות משתרך בעקבותיו ואילו אני? הבחור הטוב? אני הידיד האולטימטיבי, הבעל לעת מוצא, אבל לפי ההיסטוריה הרומנטית שלי – ממש לא הבחור הנחשק.

בוא תראה לה מה אתה שווה
סובלים מתדמית אנמית? ככה תתמודדו עם הגישה לפיה אתם פחות אטרקטיביים בעיני המין השני.

לחזר בתדמית אחרת
אם הבחורה מחפשת משהו מחוספס יותר – אין בעיה אתם יכולים לנסות להיות מחוספסים יותר. נסו לדלות יותר פרטים על האקס שלה, שהוא לפיה, המודל שלכם לחיקוי ואמצו מספר סממני התנהגות שעושים לה את זה.
גם אם זה לגמרי לא אתם, יכול להיות שהבחורה תחזר אחריכם במרץ אם תפגינו פחות התלהבות ואם בסופו של דבר, זה יעשה את העבודה וישפר את המשיכה ביניכם, למה לא להשקיע קצת בחספוס?

גם לך יש ציפיות
הבחורה אולי סבורה שתעשה הכל בשבילה, אבל האמת היא שזו סתם סטיגמה וגם לך מגיע משהו טוב. אל תתפשר על אף אחד ותסביר לה שגם אם נדמה לה שאתה בן אדם טהור וטוב, הרי שגם לך מגיע יחס זהה ואם היא מתכוונת להמשיך לקחת אותך כמובן מאליו, הרי שזה לא מתאים.
אם תגיע בדרישות ותעדכן אותה לגבי הציפיות שלך ממנה ומהחיים הזוגיים, יתכן והגישה שלה תשתנה והיא תבין שאתה לא יותר מדי טוב בשבילה אלא שאתם שניים שווים.
נא להציב גבולות לפקפוק שלה ולבדוק עד כמה אתה מוכן להמשיך לקבל ממנה יחס של מישהו שהיא פחות רוצה אבל נשארת אתו בתור פשרה? כי אתה הכל, אבל פשרה בטח שלא.

יש שם בחורות בשבילך
בוודאי שיש ובשפע, הן פשוט מגלות שאתם האלטרנטיבה השפויה רק אחרי שהן אכלו הרבה "חרא" מבחורים אחרים ורק אז, כשכל חברותיהן נישאות או שהן מבינות לפתע שהן בזבזו הרבה שנים ואנרגיות על הבחורים הלא נכונים – הן מחפשות אתכן בנרות. עדיף להיות עם מישהי שתעריך אותך ולא מישהי שתרצה משהו אחר. חכה בסבלנות, תמשיך לצאת לדייטים, יום אחד היא תופיע ותגיד שאתה זה מה שהיא רצתה כל החיים.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.513672E-02