להתלבט או ללכת על זה

 הכרויות החצי השני

 

מאת : שירה דרורי
כל כך הרבה שאלות קשות צצות ועולות בהכרויות. האם לצאת אתו או עם זה שפגשתי לפניו? האם להציע לו דייט שני או לחכות שהוא יזום? לעבור לגור אתו או אולי זה לא הזמן הנכון? לפעמים מרוב קונפליקטים מתחשק לי לנסוע רחוק או לחכות שהפרטנר יעשה בשבילי את העבודה ופשוט יחליט עבור שנינו.
תקראו לי טיפוס לא החלטי, חששן, לא מתוזמן, אבל אני בטוחה שאני לא לבד.
סצנת ההיכרויות והזוגיות שופעת דילמות, מכאן ועד הודעה חדשה. לפעמים ההתקדמות במערכת יחסים יותר מורכבת מבחירת מקצוע או קידום בעבודה. מתלבטים? לא יודעים מה לעשות? קבלו ממני סקירה של מספר דילמות שמעסיקות זוגות רבים בתחילת דרכם וכמה דגשים שיעזרו לכם להחליט במה לבחור. וכן, זה נשמע שולי ולא קריטי, אבל אפילו החלטות כאלה יכולות לקבוע את ההמשך.

דייט באמצע השבוע או בסוף השבוע?
כן, זה מתחיל בקטנה. מצד אחד חבל לחכות עד הוויקנד כדי להתניע את חיי האהבה ומצד שני, לדייטים בימי חול יש חסרונות משלהם כמו למשל, צריך לקום מוקדם למחרת לעבודה, מגיעים לדייט אחרי יום עמוס, עייפים ושחוקים.
מה בוחרים: אל תדחו דייט שנראה לכם מבטיח, במיוחד אם ממילא אין לכם משהו יותר טוב לעשות הערב. תמיד תוכלו להתחיל דייט ראשון באמצע השבוע ולדלג לשני בסופו. בדרך הזו יהיה לכם לפחות למה לחכות...

לקחת אתו טרמפ או להגיע באופן עצמאי?
כמובן שאם הדייט מעט רחוק ולא מתחשק לכם לנסוע בתחבורה ציבורית ולהגיע מיוזעים – הטרמפ נתפס כדרך הגעה אטרקטיבית במיוחד. עם זאת, תחשבו כמה לא נעים תרגישו אם תתקשו לנהל שיחה עם הפרטנר ברכב והדייט לא יסתדר ותאלצו לחזור אתו הביתה.
מה בוחרים: רצוי להגיע באופן עצמאי וכך להתחיל את הדייט באווירה טובה של בית הקפה וגם לא להתחייב על חזרה משותפת, במידה והדייט לא צלח כמצופה.

לתת לו לשלם או להתחלק חצי חצי?
הדילמה הזו יכולה להתפרש אצל כל אחד אחרת. אם תציעו לשלם, היא או הוא עלולים להיעלב או לסרב בתוקף והסירוב שלכם יכול לנבוע מגאווה או פשוט מהעובדה שהם לא מוכנים שמישהו שהם לא רוצים לראות יותר בחיים ישלם עליהם.
מה בוחרים: הדרך הכי טובה לצאת מזה ברוח טובה היא להציע לשלם בדרך אלגנטית, אבל לא להיעלב אם מבקשים מכם לחלוק חצי חצי בחשבון.

להתקשר או לחכות לצלול?
הדחף לדעת האם הוא מעוניין בך פועם חזק בליבך, אבל את לא רוצה להסתמן כמישהי נודניקית שלא יכולה לחכות כמה ימים כדי לקבל תשובה. מצד שני, למה שתבזבזי את הזמן על בחור שלא מעוניין?
מה בוחרים: כדאי לסמס בקצרה ולשאול איך היה והאם קובעים משהו או טוב מזה, כבר לאחר שמסתיים הדייט הראשון לנסות לקבוע משהו חדש כדי לבדוק אם יש כאן רצון הדדי להמשיך בקשר.


לנשק או לקבל נשיקה?
אין רומנטי יותר משפתיים שמגיעות אליך, שחיכית למגע שלהן כל כך הרבה זמן. אבל כמובן, אם הן מבוששות להגיע אז הציפייה יכולה להיות מעצבנת ולגרום גם לריחוק פיזי.
מה בוחרים: מנסים ליזום נשיקה או אפילו שואלים באופן מפורש אם אפשר לנשק. בדרך הזו קל יותר להכין את הפרטנר לקראת הנשיקה או לבשר לו שאתם מוכנים לנשיקה הראשונה שלכם.

להביא את ההורים או להזמין את הפרטנר לביקור?
הוא מתחמק מהמפגש הזה בלי סוף, יש לו ים תירוצים, אבל ההורים כבר לחוצים ומצפים לקראת ועידה הפסגה. מצד שני, להביא אותם אליו עלול לייצר צר בתקשורת ואפילו לגרום למריבה.
מה בוחרים: מנסים ליזום מפגש אקראי קצר רק לצורך הכרות בסיסית או פשוט מנסים ליזום כמה שיותר הזמנות למפגשים עד שהפרטנר מתרצה ומוכן לנסות.

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

0