איך מנצחים את עונת המונדיאל

 הכרויות החצי השני

 מאת: שירה דרורי

הנה זה בא, החברים ששורצים אצלנו בבית על פיצוחים ובירות, כרסם מלאה כל טוב ונפשם סוערת מכל גול. עונת המונדיאל הגיעה והפרטנר שלי סופר דופר במתח, הוא מחפש דרכים יצירתיות להעסיק אותי – לא משנה מה, ביקורים אצל אמא שלו, חוג תפירה, רק שלא אהיה בשטח.

הבעיה מוכרת ולא רק אני מקוננת עליה. התחלתן בדיוק לצאת עם מישהו? הכל טוב ויפה, הרומנטיקה זורמת, האופק נראה ורוד יותר מתמיד, אבל מה, הוא פריק של ספורט? יש מצב שאוטוטו הוא ייעלם לתקופה ארוכה וזה לא דווקא בכוונה, אבל הוא פשוט באופן טבעי לא יתקשר עם העולם, כי יש מונדיאל ואין לו שום סיבה טובה לעזוב את המסך. יש בחורים, כך למדתי מתוך תצפיות על המין הגברי, שגם בימים רגילים לא יכולים לצפות במסך הטלוויזיה ולדבר אתך אז תארי לעצמך מה קורה כשיש מונדיאל על המסך?

הפרטנר שלי לגמרי בקטע והוא אפילו הגדיל ראש ואחרי חסכנות יתר (הוא קורא לזה חסכנות – אני אומרת שהוא פשוט קמצן) על הדברים היפים של החיים, צימרים רומנטיים, מסעדות גורמה, הוא פתאום הלך עם חבר וקנה לסלון טלוויזייה ענקית, 4K, רק כדי לראות בחדות יותר כל בעיטה.

אז בנות, גם אתן באותו סרט ? איך תשרדו את תקופת המונדיאל? איך בכל זאת תשמרו על הלהבה גם כשהיא מזיעה בטירוף מול המסך? הנה מספר דרכים קלילות שיסייעו לכן לעבור בשלום ובאהבה את תקופת המונדיאל גם אם זה עתה התחלתן קשר רומנטי.


 

משחקים ביחד
בין אם אתן חובבות ספורט מושבעות ומתרגשות מהמונדיאל כמוהו ובין אם אתן ממש לא בקטע והדבר האחרון עלי אדמות שמתחשק לכן לעשות זה לצפות במשחקים, יתכן ותאלצו לעשות כאן הקרבה כלשהי וכדי לא להחמיץ זמן איכות עם הפרטנר – לראות אתו ביחד את המשחקים.
אתם אגב יכולים לעשות את זה בנעימים: לבד, מול המסך, מחובקים או עם כל החבר'ה בבילוי לילי סוער. לא חסרים מקומות כמו פאבים ובתי קפה שמקרינים את המשחקים על מסכי ענק בסאונד מלא ואפילו מצ'פרים את האורחים בכל מיני הטבות מונדיאל על חשבון הבית. בדרך הזו תוכלי לראות אותו ולבלות אתו, כן, גם אם הוא לגמרי מהופנט ומרוגש מגבר שעיר שרץ אחרי כדור.

 

לשדך לו אוהדים

ואצל זוגות רבים הסיטואציה שונה לגמרי: אף אחד מהחברים של הפרטנר לא רואה ספורט ולא מתעניין במונדיאל וגם את לא, אבל כבת זוג אוהבת ונאמנה הפרטנר מבקש אותך להתייצב למשימה וללוות אותך בתקופת המונדיאל. מחפשת תמיכה? רוצה להתנער מאחריות? חפשי עבורו אוהדים מושבעים כמוהו שישמשו לך תחליף הולם לתקופת המונדיאל.אלטרנטיבה שפויה
אל תכריחי את הפרטנר לבחור בך על פני המונדיאל: עבור רבים מהגברברים זו פשוט בחירה בלתי אפשרית. נסי למצוא לך בילוי אלטרנטיבי לעת המשחקים או להגיע לסידור עם הפרטנר שחלק מהמשחקים הוא רואה ועל חלק הוא מוותר למען הזוגיות שלכם. אם זה לא עובד – נסי להימנע מחיכוכים מיותרים, זכרי שזו תקופה זמנית בלבד ועד האליפות הבאה הוא כולו שלך.דייטים בין משחק למשחק
אם זה עתה התחלתם קשר טרי אל תתנו למונדיאל להקפיא אותו ונסו לקבוע את הדייטים בין המשחקים, רצוי לא מול מסכים מסנוורים או בחברת אוהדים מושבעים אלא בסביבה נייטרלית מנותקת מקריאות בוז והידד. בין משחקים תוכלו להספיק הרבה: להכיר זה את זו, לדבר על דברים שלא קשורים למונדיאל ולעבור את תקופת המונדיאל בהצלחה זוגית.

 

 

 

 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

6.054688E-02