הפסח הזה לא פוסחים על אהבה

 הכרויות אקדמאים

 

מאת: לירון החצי השני
 
אם חשבתם שהדילמה הכי גדולה של מחפש אהבה מצוי היא את מי לקחת אתו לדייט, הרי שלדעתי הקונפליקט האמיתי, לפחות עבורי, הוא את מי אני מעביר לדייט הבא. מי ילך איתי קדימה בסיפור האהבה הזה.
הרי בואו נודה באמת, בסופו של כל דייט מגיע הרגע בו אנחנו נאלצים לבחון האם היה לנו נעים בדייט, מרגש, אמיתי, מגניב, כיף או פשוט לגמרי מבאס.
אם התשובה היא כן סופי זה בהחלט לא קונפליקט, הבעיה היא שלא תמיד התחושות שלנו מגיעות בשחור ולבן, אלא לרוב הן מטושטשות, מעורפלות או מעורבבות עם רע וטוב. משהו כמו - הדייט היה נחמד למחצה או הדייט התחיל מעולה והסתיים גרוע ובמקרים כאלה, איך באמת אנחנו יכולים לקבוע האם יהיה דייט נוסף ?
לפחות אצלי ברזומה הדייטים, פגישות ראשונות רבות לא הגיעו לשלב ב' בגלל שלא הייתי 100% בטוח, אבל האם חוסר ביטחון יכול לגרום לנו לפספס אהבה גדולה? לדעתי, התשובה היא לגמרי כן. הרי סיפורי אהבה רבים התחילו בפסיעות איטיות או אפילו בחוסר התאמה. אתם יודעים כמה פעמים סיפרו לי חברים על בנות מעפנות ואיכשהו המשיכו להתראות אתן והיום הן הנשים הקסומות של חייהם? או ידידות שאמרו אתו אני בחיים לא אצא לדייט שני והיום, כן, כן, הוא חולק אתה מיטה זוגית וחיי נישואים. אבל איך באמת תדעו אם אתם עושים את ההחלטה הנכונה ומתי כדאי לתת צ'אנס שני לדייט בינוני ? הנה כמה טיפים.

הסיטואציה : היא לא מה שחשבת
שימו לב, לפעמים אנחנו מגיעים לדייטים עם תרשים מפורט של התכונות שנרצה בפרטנר או כבר דיברנו אתו בטלפון ולפי השיחה בנינו דמות של מי הבן אדם. הבעיה היא שלא תמיד יש קשר בין הדמות הדמיוניות לאותו אדם כפי שהוא במציאות ולפעמים הבעיה היא לא שאין כימיה, אלא שפשוט הגענו עם ציפיות שלא מומשו. ולכן, חברים, אנא הפסיקו לדמיין או להגיע עם ציפיות מדויקות, תנו הזדמנות לבן אדם האמיתי מולכם להתבטא ולתת לכם להכיר אותו איך שהוא.

הסיטואציה : הרושם הראשוני לא היה מוצלח
אפקט הראשוניות, כולנו יודעים את זה, משחק תפקיד חשוב באהבה. טון הדיבור, הקליק, הדרך שבה הוא מציג את עצמו, החיוך או להפך – הפרצוף החמוץ. אבל אל תשפטו בן אדם כבר מהרגע הראשון, כי לפעמים עליכם לזכור שהאדם שמולכם לחוץ בטירוף ולכן הוא בקושי מדבר או להפך – לא סותם את הפה. לפעמים הבגד שהוא בחר סתם לא מוצא חן בעיניכם או האופן שבו המתח גורם לו להביט בכם בעיניים נוקבות. יכול להיות שברגע שהלחץ יתפוגג תגלו שהפרטנר מקסים וזה בדיוק מה שחיפשתם אז במקום להתעסק עם כמה אתם מאוכזבים מההתחלה הצולעת של הדייט, נסו לבדוק איך אתם יכולים לשבור את הקרח (טיול אוורור מחוץ לבית הקפה, בדיחה מצחיקה, להתחיל לשתות את הקפה ואז להמשיך בשיחה).

הסיטואציה : הדייט התחיל מדהים ומשם הכל התחיל להידרדר

ולפעמים, זה בדיוק ההפך. הדייט מתחיל בצורה נפלאה, השיחה זורמת, אתם מחייכים, האווירה קסומה אבל לפתע משהו מעכיר את האווירה. זו יכולה להיות שאלה חסרת טקט או מוסיקה רועשת בבית קפה, תחושה שהפרטנר לא מחבב אתכם כפי שאתם מחבבים אותו או שחשבתם שהדייט יסתיים בנשיקה והוא הסתיים בלחיצת ידיים רפה. אבל אל תתנו לסיום להשאיר בכם טעם מריר בפה. נסו לבחון האם סך הכל הדייט עצמו היה מוצלח ואם יש לכם תחושה שכן תרצו לשחזר את הקסם, לפחות של ההתחלה, פעם שנייה – צרו קשר עם הדייטר ובדקו אם גם הוא מרגיש כמוכם.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625