האהבה שמאחורי המסכה

 הכרויות

 

מאת: שי, מערכת החצי השני
 
אני מודה עם יד על הלב, לוקח לי זמן להיפתח בפני בחורה. בהתחלה אני משחק אותה אדיש כזה, כאילו כלום לא מזיז לי – אז מה אם היא לא התקשרה יומיים, בעיה שלה או למה שאני אטרח להגיד אני אוהב אותך ראשון? שהיא תעשה זאת לפניי. בקיצור, רוב הבחורות שלי הובילו אותי קדימה וחיכו בסבלנות שגם אני אגיע בעצלתיים לשלב אליו התקדם הקשר. זה קרה אומנם באיחור, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. הנשיקה הראשונה היתה בדייט החמישי, האני אוהב אותך אחרי חודשיים, המגורים כעבור שנתיים והנישואין? טוב זה מתישהו יקרה.
בקיצור, כדי להגיע אלי, צריך לקלף הרבה שכבות, ממש לקחת שפכטל ולגרד חזק עד שמגיעים לעומק ולקסם שיש לי מתחת לפני השטח. אז מה אתכם? איך תעזרו לבן זוג שמתעכב מאחור לצעוד אתכם קדימה אל עבר האושר והעושר? הנה כמה דרכים להוריד את המסיכה מעל פניו של פרטנר סגור.

אזור הנוחות
שיחות על יחסינו לאן? בבקשה בחרו לוקיישן נינוח ואינטימי בו אתם יודעים שהפרטנר לא מעמיד פנים כדי לדבר על מה שבליבו. למשל, מסעדה המונית עלולה להרתיע אותו ולגרום לו להסתגר עוד יותר מהרגיל. עם זאת, ארוחת ערב אינטימית בבית שבה רק שניכם נוכחים היא דרך מצוינת לגרום לפרטנר להרגיש בנח ולהיפתח. אחד על אחד זה הזמן לדעת איך הפרטנר מתנהג כשהוא לא בחברה, נתון תחת לחצים חברתיים או צורך תמידי להעמיד פנים שהוא מישהו אחר.

שאלות מנחות
לא כל הפרטנרים יזמו שיחות של יחסינו לאן או ידברו על מה שהם מרגישים, בין אם מדובר ברגשות חיוביים או כאלה שזקוקים לחיזוקים, חשוב מאוד שאם אתם החלק הדומיננטי בזוג אתם תהיו אלה שמנווטים את השיחה למקומות אליהם תרצו להגיע. אבל אל תנאמו או תטיפו מוסר, אלא תנו לפרטנר להתבטא בקצב שלו עם מסגרת זמן ברורה מראש. אתם יכולים לחכות לו כמה חודשים שהוא יגיד איך הוא מרגיש, אבל שנה זה עלול להיות כבר יותר מדי זמן רק כדי לגלות שהוא ממש לא בקטע שלכם.

לנהל דיאלוג
אם תדברו עם הפרטנר תוך כדי חשיפה אישית, תספרו לו איך אתם מרגישים אולי יהיה לו קל יותר להחזיר לכם באותו מטבע. יש פרטנרים שמחכים לשמוע מכם ראשונים כמה עזה האהבה, כדי להתוודות שגם הם מרגישים בדיוק כמוכם. נסו לשאול שאלה או להגיד משפט וחכו בסבלנות כדי לשמוע את התשובה או את הגרסא המקבילה. לפעמים שווה להשתמש בדוגמאות כי יש פרטנרים שמחכים שאנשים קרובים אליהם יעשו זאת לפניהם, כמו למשל, יציעו נישואים או יעברו לגור עם בנות/בני הזוג ולכן, תוכלו לתת דוגמא מהקבוצה הקרובה לפרטנר או מבני משפחתו כדי לעורר בו הזדהות ולתת לו חומר למחשבה.

בלי להתבייש
נסו להתנהג בטבעיות ליד הפרטנר וגם הוא ירגיש נח בקרבתכם. לא לקום עם איפור בבוקר, לא להעמיד פנים שאתם חזקים כשמתחשק לכם להתבאס, להתעצבן או סתם להזיל דמעה, כשהפרטנר יראה שאתם חופשיים וזורמים, גם לו יהיה קל יותר לזרום בחזרה. תוכלו לאמץ מערכת סימנים שרק אתם מבינים ליד אנשים כדי שרק הפרטנר ידע ויבין מה עובר עליכם גם כשאתם מעמידים פנים שאתם בשליטה. כדי לגלות עוד על הפרטנר על מה מטריד אותו כשהוא לא אומר, תוכלו לתשאל אנשים שקרובים אליו, השיחות האלה עם אנשים הקרובים לפרטנר יסייעו לכם גם להגיע אליו בדרך הנעימה לו ביותר.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625