קודם דוקטורט אחר כך אהבה

 הכרויות אקדמאים

 

סדר עדיפויות משחק תפקיד חשוב בבניית קשר רומנטי. תארו לעצמכם שהיה לכם דייט אחד מדהים ואתם כבר מתכננים על הכרויות עם ההורים ובני משפחה, מפגש לילי עם החבר'ה ואז הבחורה אומרת לכם ככה: "תקשיב, אני בסרטים עם המאסטר הזה, אני צריכה להשקיע עכשיו בעבודת גמר שלי או בעבודה נכנס פרויקט היסטרי ולא יהיה לנו זמן היפגש אולי רק שהעניינים יירגעו".
תודו שמשפטים מהסוג הזה עלולים לפגום במוטיבציה שלכם לחכות לה, שלא לדבר על זה שתעברו מהר הלאה עם טעם רע בפה וספק לגבי הדייטים הבאים שלכם, אולי גם להם תהיה נטייה להעלם או להיות כבר עכשיו עסוקים מדי בשבילכם?
עכשיו תארו לעצמכם שאתם זה אלה שיש להם את כל התירוצים המצוינים בעולם מדוע להקפיא את חיי האהבה. לכאורה, זה נראה לכם הגיוני, לנהל קשר רומנטי בתקופה גדושה בחייכם זה לא הזמן האידיאלי, אבל השאלה האמיתית היא האם חייכם תמיד גדושים? האם בכלל יש לכם תקופות שקטות שבהן כן תכנסו לזירת ההיכרויות בשיא המרץ?

מרגישים שאתם מתקשים לנהל הכרויות תוך כדי העיסוקים הנוספים בחייכם? המדריך הזה במיוחד בשבילכם! ניהול זמן נכון, סדר עדיפויות, מטרות ועמידה ביעדים – כל הדברים שיעזרו לכם לשלב את חיי האהבה בחיים האישיים שלכם.
 
חפשו אהבה כשאתם פנויים יחסית
תמיד יש תקופות פחות לחוצות בעבודה או בלימודים, למשל, בחופשת הקיץ או חופשת סמסטר או תקופה של חגים, אלה הן "תקופות חלון" בהן ניתן להתחיל להיכנס לעניינים בסצנת ההיכרויות. ההתחלה היא ההשקעה המרבית, לפתוח כרטיס שישקף אתכם, לחזר במסרים, לקבל פניות ולהחליט אם מי לצאת לדייטים. ברגע שתשלטו ב"חוקי הסצינה" כבר תדעו איך להשתלב באופן טבעי בערבים או בבקרים, עם כוס קפה ביד ואפילו בהפסקות צהריים בעבודה. תתחילו כשאתם פנויים יחסית, תמשיכו בקלות גם כשאתם עסוקים. זכרו שהכרויות באינטרנט לא שואבות יותר מדי אנרגיות, אף אחד לא יודע שאתם תשושים ויושבים בפיג'מה ונעלי בית. חיזורים וירטואליים אפשר לנהל בכל עת ובכל מקום ואת הדייט עצמו תקבעו בוויקנד או כל עת שאתם פנויים להיפגש.
 
הלוקיישן קובע
בחרו מקום מפגש קרוב לבית או לעבודה או למוסד הלימודי בו אתם לומדים וכך תוכלו להגיע במהירות, לא לאחר ולבחור גם לוקיישן בו אתם מרגישים בנח. תמיד ניתן להביא בגדים להחלפה ולשדרג את המראה רגע לפני הדייט. בדרך זו לא תצטרכו להיגרר עם אוטו או לעמוד בפקקים בדרך לדייט עצמו.
 
דייט צהריים
אל תחששו מדייטים בצהריים, גם הם יכולים להיות רומנטיים לא פחות מדייטים בערבים. אם מתפנה לכם שעה או יש לכם הפסקת צהריים ארוכה בין לבין שיעורים או פגישות, זה הזמן לקבוע דייט ספונטאני וליהנות.
 
טעם של עוד
אל תתבאסו אם הייתם צריכים לסיים דייט באמצע. זכרו שהחיים הזוגיים שזורים גם בחיי היומיום והשגרה שלכם ואין בררה אלא לפעמים לצאת מתוך הרומנטיקה אלא שיעור חשוב, מבחן או מטלות שמחכות לכם במשרד. הסתכלו על זה בדרך חיובית – יש למה לחכות! הסבירו לדייט שאתם חייבים לחזור או הגדירו מראש שזה לצערכם יהיה קצר יחסית או שעליכם לחזור בשעה מסויימת, אבל תשמחו להמשיך את הדייט מאוחר יותר. אם תהיו כנים ותגדירו מראש למה לצפות, יהיה לכם פרטנר מבין וסלחני שיזרום עם לוח הזמנים הצפוף שלכם.
 
דייטים לפני הכל

נכון שיש לכם את הקורסים שאת אוהבים, את החבר הוותיק שהבטחתם לפגוש, זה היום בו הבטחתם לשותפה שתעשו כביסה אבל הבחורה פנויה והיא תשמח להיפגש וכאן נכנס סדר העדיפויות שלכם לתמונה – אל תפספסו את הטיימינג הנכון. לפעמים שווה להתפנות במיוחד לדייט כי זה הרגע הנכון בו שניכם בקטע ומעוניינים להיפגש והכביסה יכולה לחכות למחר וגם החבר הוותיק, שלא לדבר על הקורס שמתקיים גם בשבוע הבא. אל תגיבו באימפולסיביות באוי, אני נורא עסוק – נסו לפנות זמן ולאחר שהעניינים ירוצו תוכלו לתאם את לוח הזמנים בצורה שתהיה נוחה לשניכם. עם קצת מאמץ, תגיעו רחוק.

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.464844E-02