גולשי החצי השני - הכי טוב להגיד את האמת

 החצי השני

 

מאת: שירה דרורי
 
הבחור לא מבין לא, את הרי כתבת לו מספר פעמים ובפונטים גדולים ומודגשים שאת לא מעוניינת, אחרי שאימצת את מוחך הקדחתני איך לבשר לו את הבשורה המרה שסיפור אהבה לא יצא לכם - אבל הוא לא מוכן לוותר עליך. מבחינתו, למרות שעוד לא נפגשתם, היתה רק שיחת טלפון הזויה אחת שבה לא הבנת מה הוא רוצה מהחיים שלך, הוא כבר מאוהב בך עד עמקי נשמתו.
עד כדי כך שהוא מוכן לקום באמצע הלילה כדי לחצות את כל תל-אביב בשבילך, אבל את ממש לא בקטע שלו. למעשה, כבר קבעת שלושה דייטים חדשים לשבוע הקרוב, היומן שלך עמוס לעייפה והלו"ז צפוף – מספרה, שופינג ודייטים רומנטיים בערב. עכשיו הוא מתחיל לסמס לך בטירוף. תודי, שזו היתה טעות לא להתקשר אליו מחסוי, אבל בסופו של דבר את מתמידה בגרסה של הלא מעוניינת ומסננת בלי הפסקה, זה רק עניין של זמן עד שהוא מבין את הרמז ושותק. אז לא תשדכי אותו לחברה שלך, אבל לפחות הוא עזב אותך במנוחה.
 
במקום הראשון: כנות היא שם המשחק

בסקר האהבה הלוהט שקיימנו חודש שעבר באתר שאלנו אתכם – איך תעיפו מחזר לא רצוי, עולה שאמת היא הפיתרון למחזור לא רצוי. גם אם לא נתקלתם עדיין במחזר לא רצוי, יכול להיות שהפכתם אותו לידיד הכי טוב שלכם או אתם אלה שהייתם מחזרים לא רצויים, הרי שלפי התשובות שלכם, האסטרטגיה שעובדת הכי טוב בכל הנוגע למחזרים קרציתיים שנפסלו והודחו מחיי האהבה שלכם היא פשוט להיות כנים ולהגיד את האמת שזה לא עובד בינינו. שאפו. רובכם מעדיפים להיות אותנטיים ולא לפצוח בסדרת תירוצים נוסח המנוי אינו זמין, אני עסוק בשנתיים הקרובות או העבירו אותי מהעבודה לאוסטרליה לכל החיים. בקיצור, כנות היא שם המשחק.
 
במקום השני: מסננים דייטים לא רצויים

במקום השני עם 25% קולות, הבחירה האולטימטיבית היא פשוט להעלם. 25% מכם ענו שהם לא ישיבו למיילים ויסננו שיחות עד שהפרטנר יבין שהם או התאדו מכדור הארץ או פשוט עברו הלאה בחיים. חלק מכם אולי יתפתו להשיב לו שוב ושוב לא, אבל כאן עלול להתחיל פינג פונג של סירובים שיעבור למישורים פחות נעימים של "את כפויית טובה, שיחקת ברגשות שלי או אולי בכל זאת?". בקיצור, אם החלטתם לחתוך, אז לחתוך בלי להשאיר פתח לאולי. [

הבחירה השלישית בסשן איך להיפטר ממחזר לא רצוי היא להגיד לו שיש לי בן/בת זוג. בקיצור, להמציא חבר דמיוני כדי שיעזוב אותנו במנוחה. 12.7% מכם חושבים שזה רעיון טוב, אבל כנראה שהם לא חשבו על זה עד הסוף, כי חברים, אם אתם עדיין מופיעים באתר הכרויות ניתן לעלות עליכם בקלות ולגלות שלעוד לא מצאתם את החצי השני שלכם.
לעומת זאת, כ-6% ממצביעי הסקר סבורים שהכי טוב ללכת על אלטרנטיבה עבור המחזר ולשדך לו מישהו אחר כדי שהוא לא ירגיש שהוא נשאר לבד ואולי יתאהב במישהו אחר ויניח לו לחפש אהבה חדשה. גם רעיון.
כך או כך, כשיש לכם מחזר לא רצוי, אתם מוזמנים לנסות את הטקטיקות שאפקטיביות לסיטואציה: להגיד לא מתאים כבר בסוף הדייט כדי לא לטפח אצלו אשליות שזה יעבוד ביניכם או להיות החלטיים כשאתם אומרים לא ולהיות גם עקביים כדי שהלא שלכם לא יפורש אחרת.
 
נתראה בתוצאות הסקר הבא
 

 

 

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.367188E-02