פרחי באך להתמודדות עם לחץ וחרדות בדייטים

 חרדות בדייט

 

לכל אחד מאיתנו יש חסמים שהיינו רוצים לשחרר כשאנחנו בדייטים. יום אחד נסו לתצפת על עצמכם כשאתם בדייט, חשבו איך אתם מתנהגים, מה אתם אומרים, היכן מסתתרים המנגנונים האוטומאטיים שלכם שיוצאים לפעולה כשאתם בדייט. שימו לב, איך יש מאפיינים טבעיים שלכם שמוקצנים בעת לחץ או מבחנים או בפגישות עיוורות. למשל, אם אתם טיפוסים חסרי סבלנות יומיום יתכן ותהיו עוד יותר חסרי סבלנות בבליינד דייט ואם אתם נתקלים ביומיום בפחדים בלתי מוסברים, לקראת ובמהלך הדייט תחושה זו עלולה להחריף אצלכם.

שיטת הריפוי באמצעות
פרחי באך פותחה על ידי הרופא וההומאופט ד"ר באך מאנגליה בשנות ה-30 והנחת היסוד שעומדת מאחורי הריפוי בתמציות של פרחי באך היא שבליבה של כל מחלה או הפרעה נחבא הגורם הנפשי ותמציות של פרחי באך עוזרות לנו לטפל בבעיות רגשיות של חיי היומיום – לחץ, מתח, מבוכה, קוצר רוח, הן מחזירות לנו את האיזון וגורמות לנו להרגיש רגועים יותר. הקסם של פרחי באך טמון בפשטות הריפוי, תמציות פרחי הבאך מתאימות לכולם וניתן לבחור תמציות של פרחי באך לפי תכונות אופי ולהרכיב מהן בקבוקון טיפולי אישי של פרחי באך, כשהטיפול הוא 2-4 טיפות ישירות לפה או לכוס מים.
 
לפניכם מספר טיפוסים של דייטרים, זהו את עצמכם, בדקו מה מפריע לכם ותוכלו להצטייד בתמצית פרחי הבאך המתאימה לכם ביותר:
בעל פני מסכה: אם אתם מתקשים לחשוף רגשותיכם מול הפרטנר ואומרים לכם שאתם יותר מדי סגורים וקשה להגיע אליכם או להפך, אתם מחפים על החרדות ועושים את עצמכם עליזים, תתאים לכם תמצית בשם AGRIMONY –  אגרימוני. תמצית זו תעזור לכם להפגין רגשות בצורה גלויה בלי שתצטרכו לחשוש ממה חושבים עליכם או להרגיש שאתם מתקשים להיות אתם עצמכם.
הדייטר המתלבט: אתם יוצאים להרבה דייטים ומתקשים להחליט מי מתאים לכם? או יש לכם פניות רבות באתר הכרויות ואתם לא יודעים מי הנכון עבורכם? תמצית של פרחי באך בשם CERATO – סרטו תעזור לכם להיות יותר החלטיים, למצוא את התבונה האמיתית שלכם וללכת בעקבותיה.
הדייט המתבייש: יש לכם דימוי עצמי נמוך על עצמיכם? אתם נבוכים בגלל המראה החיצוני שלכם? תמצית CRAB APPLE - קראב אפל תעזור לכם לקבל את עצמכם ולהיות יותר נינוחים לגבי המראה שלכם.
הדייטר המוותר: עוד לא מצאתם אהבה ואתם חשים פאסימיים יחסית? אל תוותרו בקלות! שפע של הזדמנויות מחכות לכם באתר הכרויות. תמצית GENTIAN - ג'נטיאן תעזור לכם להתגבר על המחסומים והקשיים בדרך ולהיות יותר אופטימיים.

הדייטר הפרפקציוניסט: אם אתם מאלה שפוסלים את כולם על הסף ואין אצלכם פחות ממושלם והכל חייב ללכת אצלכם לפי הספר, התמצית שתתאים לכם נקראת ROCK WATER - רוק ווטר והיא מיועדת לטיפוסים חסרי גמישות, ובכוחה לאפשר לכם יותר זרימה בחיים.

כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

.015625