לחוצת חתונה? מדוע זה כל כך מרתיע אותו?

 דייט
 
מאת: דיקלה ב
 
"אז מה את מחפשת בגבר?", הוא שואל והקול שלו מתנגן לי באוזן, אני מנסה לדמיין אותו מדבר, כשהתמונה שלו בכרטיס מהבהבת על צג המסך ומשיבה מיד – "בעל. אני מחפשת בעל", אני עונה. באותו הרגע הוא משתנק, משתעל וזה בטח שיעול של עצבנות, פתאום יש לו תירוץ, הוא חייב לסגור ולרוץ לעבודה, לא משנה שכבר שש בערב ואין לו מה לחפש במשרד, הבחור פשוט נלחץ ממני ומהכנות המתפרצת שלי.

גברים רבים אני פוגשת באתר הכרויות ולכולם יש כוונות רציניות, מוטיבציה בשמיים, הם להוטים לפרטנרית וכמוני הם מחפשים את החצי השני שלהם, אבל משום מה כשמתחילים לגשש ולגעת בתוכניות לעתיד הם לפתע נכנסים לפאניקה. פתאום כל הקונספט של חתונה פלוס ילדים נראה להם רחוק מאוד וגדול עליהם והם בעצם רוצים ללכת צעד צעד ולא מתאים להם כבר לסגור שום דבר ואילו אני, שמדברת בכנות ומפנטזת על חתונה עוד מגיל 16, הופכת מבחורה נהדרת שמחפשת קשר רציני ללחוצת חתונה ומבריחת גברים סדרתית.

אני מודה, אני דקלה ואני לחוצת חתונה וגם השעון הביולוגי שלי כבר מתקתק 32.

פוחדים להתחתן
 
בפעם הראשונה שהבנתי שעלי להסתיר את הכוונות שלי הבחור פשוט ברח באמצע הדייט. זה היה מאוד רומנטי, ישבנו במסעדה כפרית, הוא בדיוק מזג לי עוד יין, זה היה הדייט השלישי שלנו ואמרתי לעצמי שאם זה ממשיך בצורה הזו עוד שלושה דייטים ואנחנו עוברים לגור ביחד, למה בעצם לחכות? אם העניינים מתחממים מהר אז למה להתעכב? בגיל שלי כבר לא מחכים, אם יש חיבור אז אפשר לרוץ קדימה, אלא שלמרות שהבחור היה מבוגר ממני בארבע שנים הוא עצמו העדיף לקחת הכל לאט ואיך שאמרתי לו "אולי אתה תהיה בעלי" בצורה הכי רומנטית ברגע של חולשה הוא האדים וחתך. פתאום את הבחורה הכי מדהימה שפגשתי בחיי הפך ל"תקשיבי, זה לא מסתדר, אנחנו רוצים דברים שונים". איך פתאום בחור שרצה כמוני זוגיות ודיבר על מחוייבות הופך את עורו ומתחמק מאחריות?
נותרתי המומה ומאז אני שותקת, לא מזכירה את המילה חתונה, לגור ביחד או בעל, למרות שלפעמים כשאני מדברת עם מישהו אני לא מתאפקת ואומרת שאני מחפשת בעל כי זו האמת. בעל מגלם עבורי את מה שאני רוצה מקשר זוגי – מה כל כך נורא? מדוע אפשר לחשוב בלבד על חתונה אבל לא להגיד את זה בקול רם?

סיבה לחתונה

גברים רבים הם פחדנים כמו נשים רבות שמעדיפות לזרום ולהתענג על הרגע, אבל אני אחרת, אני רוצה שהקשר הזוגי שלי יתקדם בקצב מסחרר וכמו שאני נדלקת מהר ככה אני רוצה שגם הפרטנר שלי ירגיש. הבעיה היא שיש דברים שכדאי לשמור בבטן. הנה מספר טיפים שלמדתי:
קחי אותו לחתונה: גם אם אתם לא מדברים על חתונה לפעמים עצם העובדה שכולם סביבכם מתחתנים היא תירוץ לדבר על חתונה. הזמיני אותו לחתונה כרמז דק למה שאת מתכננת עבורכם ותוכלי לפתוח את הנושא לדיון תוך כדי האירוע.
פגישה עם זוגות נישואים: בחרי זוגות נשואים מאושרים וכנסי אותם בדירתכם או במקום מפגש כדי שהבחור יוכל להתרשם ולהתלהב ממה שצופן לכם העתיד.
לוקיישן לחתונה: קחי את הבחור לטיול ותראי לו איפה תמיד חלמת להתחתן כהערת אגב ולא כמשהו מחייב. תני לו לעכל את הכוונות שלך ולחשוב על זה.
סרטי חתונה: אם אתם אוהבים קומדיות רומנטיות, כדאי לך להציג בפני הבחור ביקר קומדיות שעוסקות בחתונה וכך תוכלי לפענח מה דעתו בנושא ועד מתי הוא מתכנן למשוך את הקשר שלכם.
כמובן שאל תתני לרצון העז שלך להינשא לשלוט בך, הנישואים יגיעו בבוא הזמן ותני לעצמך להתענג על הקשר כדי שתגיעי לחופה מאוהבת. עם זאת, היי כנה עם רגשותייך ותני לגבר להבין שאת רצינית לגבי מערכת היחסים. בסופו של דבר את כבר תדעי האם הקשר מוביל לחתונה או לא.  
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.489258E-02